Василина Семеніч• Изменено 17 января в 14:50
Поділіться, як боретесь з нахабством нової пошти?
Робимо відправки в своїх коробках, розмір завжди той самий, підлягає по розмірам до малої, вага 300-600 гр - це має бути 80 грн за доставку + може бути страховка 5 грн.
Сама створюю ттн, курʼєри відносять товар. І щораз оператор змінює вагу то 3, то 5, то 10 кг і виставляє 140 грн. І дзвонила, і звернення фіксувала, робили промо код на наст відправку за 1 грн. Думала заспокояться, але знову те саме, знову поставили 10 кг на річ 500 грам.
В кого таке саме, як дієте? Куди жалітись, писати. І хто підкаже навіщо вони таке роблять? В нас це повторюється у різних містах, бо спочатку подумала можливо то така людина попадається на певному відділенні
Херсон це Україна• 17 января в 14:52
Я вообще про вес не очень знаю, отправила сегодня за 189 грн.
А для чего они оценивают посылку? Это влияет на цену отправки?
_Alekssandra_• 17 января в 14:52
У меня при конфликтах с Новой Почтой всегда срабатывала коммуникация через их страницу в ФБ.
Не такие ситуации, конечно, случались, другое
Телефон Рубика• 17 января в 14:53
Ввожу размеры коробки при создании отправки. В нп консультировались, какие размеры и какой вес будет ставится. Было такое что уменьшали вес который я ставила)), чтобы увеличивали ни разу не было.
Копуша• 17 января в 14:54
Ответ дляХерсон це Україна
Это влияет на то, сколько вам компенсируют, когда ракета разнесет терминал Новой Почты.
Все до блиску• 17 января в 14:59
Ответ дляХерсон це Україна
Я щоразу коли таке читаю з жахом думаю: скільки ж навколо сильно тупих людей, просто взагалі не здатних зробити елементарні висновки. Це ппц
Бриджит_Фрикандо• 17 января в 15:00
Ответ дляХерсон це Україна
Доя того, чтобы в случае утери, Вам компенсировать оценочную стоимость и да, это влияет на стоимость самой доставки.
Уси Пуси• 17 января в 15:00
Ответ дляВсе до блиску
Тссс)) пока они есть, нам без проблем компенсируют.
Василина Семеніч
• 17 января в 15:04
Ответ дляНамакушка
Не пользуясь их услугами)
А як доставляєте?
Василина Семеніч
• 17 января в 15:05
Ответ дляХерсон це Україна
Можна оцінювати, можна ні, це відправник обираю. Я обираю, на випадок якщо загублять щоб компенсували
Освічую темряву• 17 января в 15:05
Когда то был случай.Я отправляла посылку буквально в соседний районный центр за сорок км.Они оформили посылку и выдали мне чек 189 грн.Я офигела,спрашиваю - что за сумма такая.Ответ - ну такие у нас расценки.Присматриваюсь к чеку,а там вес написан 23 кг вместо 2,3.
.Ой,извините,не туда запятую поставила
Василина Семеніч
• 17 января в 15:06
Ответ дляТелефон Рубика
І я ввожу все в ттн, і розмір коробки, і вагу. Все створюю сама, щоб курʼєр тільки заніс
Василина Семеніч
• 17 января в 15:07
Ответ дляЖдун с Нибиру
Через поштомат відправляйте.
Через поштомат ще гірше, ще більше націнили. Це робить оператор коли приймає коробку.
Василина Семеніч
• 17 января в 15:09
Ответ дляУси Пуси
В коробках может быть разный вес.
Ми знаємо вагу, вказуємо її, завжди з округленням в більшу сторону. Всі коробки до 1 кг. Мала в них вважається до 2 кг, тому вони тулять 3 кг, 5 кг, 10 кг як завгодно аби тільки більше 2 кг щоб вже типу була не мала.
Василина Семеніч
• 17 января в 15:11
Ответ дляОсвічую темряву
.Ой,извините,не туда запятую поставила
О, це воно. В нашому випадку взагалі нічого не потрібно вказувати, все вже введено, але змінюють… в трьох міста одне й те саме. Таке враження що це установка згори
Намакушка• 17 января в 15:12
Ответ дляВасилина Семеніч
Клієнтам підходить?
У меня нет бизнеса, это в 99% олх-доставка укрпочтой
Апрель Ивановна• 17 января в 15:17
Мені так плойка, гребінець та 4 зажими на волосся відправили. 8 кг НП написала.
Апрель Ивановна• 17 января в 15:19
А один раз гольф( тоненький светрик). У коробку впихнули ще і пінопластові кульки засипали. Це ще років 10 назад. Я у шоці була)))
Завжди мало• 17 января в 15:56
Мої відправлення ніколи не перераховували . Кілька раз до мене їхали мішки з завищеною обʼємною вагою-просила при отриманні перерахувати
Бойова• 17 января в 16:26
Мою скаргу так і не розглянули. Додали пакування якого не було, і вагу докинули.
Кофр для ноги• 17 января в 16:34
так покажите скрины габаритов и вес и стоимость,
а то пишите как-то фантазии взагали
Телефон Рубика• 17 января в 16:42
Ответ дляВасилина Семеніч
Это нужно разговаривать со старшим по отделению, куда носите. Плюс ещё такое бывает что какие-то посылки на сортировочном терминале перевешиваются, но это очень редко бывает. Здесь оспаривать наверное уже при получении.
Телефон Рубика• 17 января в 16:43
Ответ дляВасилина Семеніч
Там ещё нужно учитывать объёмный вес по размеру коробки. Они могут отличаться в разные стороны.