Где тут 0?• 17 января в 16:31

Нас могут оставить совсем без света

Насколько реально, не знаю. Судя по тому что на сегодня мы сидим по 10-15 часов без света, не удивлюсь ничему
Но неужели и такие условия мы должны терпеть прикрывая европейские задницы? Ради чего? Новых Коррупционных скандалов?
Хочу барабульки• 17 января в 20:51
Ответ дляKriskaA
Ситуація патова. І те, що ми зараз будемо довбати зєльців її не виправить. Треба допомагати собі, своїм родичам, сусідам. Треба дотягнути до весни - стане легше....І шашликожери я сподіваюсь вже зробити висновок: коли якась паскуда перед виборами починає сипати популістичними лозунгами - бий на звук.
вообще не патовая, если всем нравится сидеть без света в холоде и под обстрелами, а при этом власть будет продолжать пилить деньги и вывозить в москву и Израиль тогда да, можно ничего не менять, ведь такие как Трамп и ему подобные не отличают граждан Украины от Зели, он же помнит как у него рейтинг вырос после срачки с Трампом, и теперь Трамп потирая руки и не давая ракет на ПВО смотрит на рейтинг Зели - мол шо там рейтинги сильно выросли? ну-ну, Вован, а ну епни еще раз, ща посмотрим как вы запоете, без електричества и тепла.. и он действительно искренне не навидит всех Украинцев из-за Зеленского, Зеля токсичный и он тянет на дно за собой всех кто не смог отсюда смотаться нахер за границу, он держит людей как заложников, это очевидно с начала войны и чем раньше Зелю скинут тем быстрее будут изменения к лучшему
Вітаміни косметика• 17 января в 21:07
піду смажити шашлики толку відвашого посту? пів зими минуло- на зло хрен виїду
дамаБезСобачки• 17 января в 21:37
Ответ дляМати драконів
Газ є і добре
Не буде газу є дрова
Недавно все телеграм каналы разгоняли, что газа в Украине достаточно, как показывает практика это ни к чему хорошему не приводит, про Харьков уже дотрынделись(
Мати драконів• 17 января в 21:37
Ответ длядамаБезСобачки
То нехай
В мене котел на дрова і піч
дамаБезСобачки• 17 января в 21:39
Ответ дляМати драконів
То нехай
В мене котел на дрова і піч
может им просто заткнуться со своими заявами
Мати драконів• 17 января в 21:40
Ответ длядамаБезСобачки
Скажіть їм це
Сонечко• 17 января в 21:57
Ответ дляОбласті пітьми
Шашлики можна їсти і без світла.
Треба було думати головою у 2019-му.

Який сенс вашого ниття??? Ваші пропозиції?

73% обрали двушечку на маскву, нада пєрєстать стрєлять, мир в очах пуйла. Бачили очі що брали - тепер їжте, хоч повилазьте.
Шо значит треба було думать. Я никого не выбирала в 2019, что мне надо делать?
Шукаю стакан• 17 января в 22:01
Ответ дляВам телефонограмма
Переживемо .
Хлопцям в окопах не краще . І вони не ниють безкінечно.
Я ми воююем щоб всюди було як в окопах, без світла і тепла, щоби що? Хто вам сказав, що в окопах не ниють, ви просто не чуєте.
Шукаю стакан• 17 января в 22:06
Ответ дляЯниЯ
Так давайте ваши предложения? Белой тряпочкой помахать? Это что изменит? Нам все восстановят, убитых воскресят и мы заживем дружно и счастливо?
А що всіх винних ’понять и простить’?
Шукаю стакан• 17 января в 22:08
Ответ дляКонтрольница
И никто грипом не болеет и короной, и не мрет массово от воспаления легких, охренеть просто. Зомбоящик работает в другом направлении - направлении потужности и незламности
І зростання захворюваності ніхто не публікує, не інформує
Вам телефонограмма• 17 января в 22:09
Ответ дляШукаю стакан
«Я ми воюєм». Де ви воюєте ?
Звідки вам відомо що мені чути ?
Шукаю стакан• 17 января в 22:14
Ответ дляВам телефонограмма
«Я ми воюєм». Де ви воюєте ?
Звідки вам відомо що мені чути ?
Ви може і не воюєте, а кияни воюють кожен день за виживання. Де в окопах не ниють, чи ви рахуєте, що там всі задоволені ротацією, відсутності будь-якого натяку на демобілізацію, задоволені зарплатнею?
Вам телефонограмма• 17 января в 22:29
Ответ дляШукаю стакан
Усі воюють не тільки кияни .
Що я вважаю -писати не буду .
Але факт залишається фактом . Захисникам там гірше в безліч разів . На морозі , в окопах , а над головами літають ракети і снаряди .
Шукаю стакан• 17 января в 22:33
Ответ дляВам телефонограмма
Усі воюють не тільки кияни .
Що я вважаю -писати не буду .
Київ став непридатний для життя, там умови як на нулі холодно без світла і літають ракети, падають на голови уламки. Так, що мають повне право і нити і все інше. І не треба нікому рота затуляти, а то привикли маніпулювати цим захисникам гірше. Скоро вся країна буде як в окопі.
Вам телефонограмма• 17 января в 22:33
Ответ дляШукаю стакан
От тоді й відчує вся країна як воно там .
Може не будуть писати «а ми їх туди не відправляли, за мене не потрібно воювати»
Шукаю стакан• 17 января в 22:36
Ответ дляВам телефонограмма
Зрозуміло закордонна патріотка, незламна потужниця тафелю.
Ручки-Крючки• 17 января в 22:39
Ответ дляKriskaA
Не поверне....Але і зараз вже нічого ми зробити не можемо....Нам просто треба протриматися.
Скільки? Поки росія розвалиться?
Ручки-Крючки• 17 января в 22:40
Ответ дляМагиня
бл.ть, 10 часов. а двое суток не хотите? Киев. Уже даже инвертор не выдержал.
Який район?
Вам телефонограмма• 17 января в 22:45
Ответ дляШукаю стакан
Ви звідти пишете ?
Колгоспниця• 17 января в 22:46
Ответ дляАБВГДейка
Но не все.
Кстати, заметили, что нет типичных для такого мороза новостей, что кто-то замёрз насмерть? Ни один бомж даже. Вы верите в это?
В країні скільки щоденно гине людей, що інфа про замерзлих бомжів вже не є сенсацію.
Шукаю стакан• 17 января в 22:55
Ответ дляВам телефонограмма
Ви звідти пишете ?
Зараз біжу, волосся назад, кидати адресу ноунейму закордонному.
Колгоспниця• 17 января в 23:00
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А причём тут 2019?
Все началось в 2004 с оранжевой, уже тогда плешивый начал готовится к войне с нами, я помню как сверкали его глаза, когда он высказывался по поводу майдана, все было на морде написано.
Раніше, з 1992-1993 р, але тоді рашка була не готова і в України була ще ядерна зброя.
Вам телефонограмма• 17 января в 23:04
Ответ дляШукаю стакан
Біополярочка 😂😂
Пише мені про за кордон якийсь і тут же про себе не хоче розповідати
KriskaA• 17 января в 23:08
Ответ дляРучки-Крючки
Скільки? Поки росія розвалиться?
Так. Допоки у кацапів критично не почне вистачати бабла. Це приблизно до двох років.
KriskaA• 17 января в 23:09
Ответ дляКолгоспниця
Саме так: тоді моль ще носила чумайдан за Собчаком, але вже вчилася блєяти за ним тексти на кшталт ’падаркі бальшевіков Украінє’. Шкода, що попередні 30-ть років ніхто в Україні на це не зважав...
Шукаю стакан• 17 января в 23:30
Ответ дляВам телефонограмма
Біополярочка 😂😂
З якого дива я щось зобов´язана аноніму розповідають? Дурному не сумно і самому.
Вам телефонограмма• 17 января в 23:35
Ответ дляШукаю стакан
А з якого дива ти мені пишеш про тафель і виплати якісь ? Дурному не сумно й самому .
Області пітьми• 18 января в 07:53
Ответ дляСонечко
Ви погодилися з вибором слабоумних, тобто теж сидіть і не скигліть
Ви теж обрали цей пздц.
Хіба, що у 19-мі ви були неповнолітні, то дякуйте батькам , які голосували за клоуна.