Дикая Роза• 17 января в 16:47

Ірпінь. Тільки оговталися і знову немає світла (

Клята русня
Вчора повернулась додому. Ще б пару годин і перемерзли всі труби. Але мабуть вдень світло таки давали. Запустила генератор на пару годин. На ніч вимкнула.
Сьогодні графік вже не діє. В кого черга 2.2.
Чи маєте світло?
Щира українка• 17 января в 17:18
Ответ дляПотребую апгрейду
Я в Киеве, со вчерашних 10 утра свет дали на 2 часа, с 11 до 1 ночи. Успели нагреть бойлер и помыться, а на утро нагреть воды уже не успели
Аналогично
Вчера электричество было утром 3,5 часа
Потом ночью было меньше двух часов ,но большинство и не заметили ,что его включали
И вот с ночи мы без электричества,в доме электроплиты и бойлеры
Стрибну в гречку• 17 января в 17:18
Ответ дляРожки-да-ножки
Оговтались - це декілька днів нуль відключень?)). Ми раді за Вас, але не від щирого серця 🤭. Бо в цей час в інших по 2-4 години на добу світло давали. Повинна бути логіка у цих графіках?? Я розумію, що еліта Києва живе у навколишніх населених пунктах, і там не можна допускати блекаути. Там, де вже ні промисловості, ні людей - там економія, там переб´ються.
Бляха розкажіть де ця еліта живе? Бо я живу в Ірпені наприклад і не пам´ятаю коли відключень не було. Ви краще мене знаєте, то розкажіть будь ласка)
Рожки-да-ножки• 17 января в 17:20
Ответ дляСтрибну в гречку
Та тут же ж люди і писали, що декілька днів підряд було світло
_Helenn_• 17 января в 17:21
Київ живе без графіків,навіть приблизно ніхто не знає. Навіть в одній группі будинки вмикають і вимикають хаотично. Сьогодні світло у нас було з 14.20 до 17.00 і мабуть сьогодні вже і не буде
Вапщета• 17 января в 17:22
Ответ длякультУра
Кожна поважаюча себе по радниця зобовʼязана написати, яка в неї ситуація зі світлом.
😂👍
Великий сатирик• 17 января в 17:26
Ответ дляДикая Роза
Де хоч можна дивитися коли вмикнуть? Бо графік не працює (
Підкажіть будь ласка, якщо знаєте
Ніде
У нас змістили з 14 до 17, потім до 20, а потім може і до 23 з 7 ранку немає світло у вихідний
Тварини, діти позамерзали, все вже поразряжалось
культУра• 17 января в 17:30
Ответ дляСолоденька цукОрка
Життя така цікава річ ....
Кадиров теж вважав себе всемогутнім, а зараз син в комі, а у самого нирки відмовили.
Ми цей холод переживемо. А от що доля для вас за зловтіху приготувала, далі дізнаєтесь
І я цей холод переживу, не хвилюйтесь за мене.
А я за вас буду. Судячи з написаного, ви перестали пити пігулки, це текст психічно хворої людини)
Стрибну в гречку• 17 января в 17:32
Ответ дляРожки-да-ножки
Цікаво. Бачила в місцевому чаті ще при минулому обстрілі, що хтось писав, що світло є, коли всі в темряві сиділи. Навіть поліклініка була без світла, якщо не помиляюсь. Хтось вхопив бога за бороду мабуть)
Ласую колобками• 17 января в 17:33
Ответ длякультУра
А як же ваша ж порада не переходити нв особистості?
культУра• 17 января в 17:41
Ответ дляЛасую колобками
Ніяких особистостей)
Дійсно хвилююся
Психічно хворі на волі без турботи і лікування це біда
Карусель-весель• 17 января в 17:40
По темі. Сьогодні світла не було і досі нема, з першої години ночі. Біля Ірпеня. Чекаємо, віримо, а що ще робити
Вся така шо куди там• 17 января в 18:19
Співчуваю, моє рідне місто . Так я туди і не повернулась з Києва після 22...
Vita_Nikolaeva• 17 января в 20:54
Ответ длякультУра
Спробуйте не переходити на особистості. Тому що ознака тупості саме ваш коментар
Спробуй мозг задействовать при коммуникации - может тогда и жизнь у тебя милее будет перепуганное
Сама не знаю• 17 января в 20:56
Ответ длякультУра
Чудовище ты лесное . Забеги утогое