Дикая Роза• вчера в 16:47
Ірпінь. Тільки оговталися і знову немає світла (
Клята русня
Вчора повернулась додому. Ще б пару годин і перемерзли всі труби. Але мабуть вдень світло таки давали. Запустила генератор на пару годин. На ніч вимкнула.
Сьогодні графік вже не діє. В кого черга 2.2.
Чи маєте світло?
Vita_Nikolaeva• вчера в 16:49
клята руzzня не те слово
світло маємо зараз - Київ - хай і у вас буде!
дожену і ощасливлю• вчера в 16:49
Черга у нас другая, но тоже целый день без света сидим. Ирпень.
Дикая Роза
• вчера в 16:51
Ответ дляVita_Nikolaeva
клята руzzня не те слово
Дякую
Звісно на фронті важче. Але цей холод, відсутність світла, постійні тривоги, вибухи, безсонні ночі через нервозність, вибиває з колії навіть самих незламних.
Я 3 роки трималася, а це геть кисну :(
Дикая Роза
• вчера в 16:52
Ответ длядожену і ощасливлю
Де хоч можна дивитися коли вмикнуть? Бо графік не працює (
Підкажіть будь ласка, якщо знаєте
Сон і дрімота• вчера в 16:53
Ответ дляДикая Роза
Підкажіть будь ласка, якщо знаєте
в бот зайдите
дожену і ощасливлю• вчера в 16:53
Ответ дляДикая Роза
Підкажіть будь ласка, якщо знаєте
Нигде ((( все сидим в неведении. Экстренные отключения.
Потребую апгрейду• вчера в 16:54
Я в Киеве, со вчерашних 10 утра свет дали на 2 часа, с 11 до 1 ночи. Успели нагреть бойлер и помыться, а на утро нагреть воды уже не успели
Солоденька цукОрка• вчера в 16:54
Троєщина вас розуміє. Останній раз світло, а з ним і тепло були вчора з 20 до 23. В квартирі +11
_Alekssandra_• вчера в 16:56
С ночи не было 13 часов, дали на 20 минут. В части дома свет есть, часть без света
культУра• вчера в 16:56
Кожна поважаюча себе по радниця зобовʼязана написати, яка в неї ситуація зі світлом.
_Alekssandra_• вчера в 16:58
Ответ длякультУра
Вас не волнует, не читайте. Уже сил нет совсем с этим всем.
Хоть с кем-то обсудить, кто так же бедствует
Из Кукуева я• вчера в 16:59
Русня то клята, але більш проклята власна влада. Виродки, яке приниження власного народу.
Vita_Nikolaeva• вчера в 16:59
Ответ дляДикая Роза
Дякую
Я 3 роки трималася, а це геть кисну :(
Це все дуже дуже важко - і вам навіть не треба пояснювати як(
Ми хто в Україні все добре розуміємо(
Терпіння вже давно немає на все це(
Ми хто в Україні все добре розуміємо(
Терпіння вже давно немає на все це(
Солоденька цукОрка• вчера в 17:00
Ответ длякультУра
Спілкування - одне з небагатьох базових принад, яке нам зараз доступне. Поговорив, пожалівся, когось підтримав, з кимось посміявся - вже трохи легше. Людина - істота соціальна.
Не мучайте себе, не читайте
_Alekssandra_• вчера в 17:00
Ответ дляИз Кукуева я
Так все номера поотключали, сообщить об аварии невозможно.
Получить информацию какую-то невозможно
Vita_Nikolaeva• вчера в 17:00
Ответ длякультУра
Глупейшая вы женщина
Не заходите в такие темы вообще
Кукусики• вчера в 17:00
Якби наші придурошні не ляпали своїми язиками на всіх марафонах про стан енергетики, а щось, нарешті, почали робити, то було б краще. Але придурошні ж
Из Кукуева я• вчера в 17:01
Ответ для_Alekssandra_
Получить информацию какую-то невозможно
Терпилы русню проклинают, а того, что творится перед их носом как заслепило.
_Alekssandra_• вчера в 17:01
Ответ дляКукусики
Они делали: парки, скверы
Из Кукуева я• вчера в 17:02
Ответ дляКукусики
Они не придурошни. Придурошний народ.
культУра• вчера в 17:02
Ответ дляСолоденька цукОрка
Не мучайте себе, не читайте
Так це ви мучениця, а не я)
Кукусики• вчера в 17:04
Ответ дляИз Кукуева я
Они не придурошни. Придурошний народ.
А вони святі
Из Кукуева я• вчера в 17:05
Ответ дляКукусики
А вони святі
Умно все просчитано. На высшем уровне.
Стрибну в гречку• вчера в 17:06
1. 2 з ночі немає. Централізоване опалення в нас, то батареї теплими на диво тримають поки морози.
культУра• вчера в 17:07
Ответ дляVita_Nikolaeva
Глупейшая вы женщина
Не заходите в такие темы вообще
Спробуйте не переходити на особистості. Тому що ознака тупості саме ваш коментар
Солоденька цукОрка• вчера в 17:10
Ответ длякультУра
Так це ви мучениця, а не я)
Життя така цікава річ ....
Кадиров теж вважав себе всемогутнім, а зараз син в комі, а у самого нирки відмовили.
Ми цей холод переживемо. А от що доля для вас за зловтіху приготувала, далі дізнаєтесь
Дикая Роза
• вчера в 17:13
Ответ дляСон і дрімота
в бот зайдите
Який бот працює? Бо на сайті ДТЕКу нема актуальної інформації
Лукава Кішка• вчера в 17:15
Ответ дляДикая Роза
Дякую
Я 3 роки трималася, а це геть кисну :(
Співчуваю, але готуйтесь, що буде гірше. Бориспіль з 27 грудня на аварійних графіках, останні днів 10(навіть не згадаю точно, здається ціла вічність) у нас світло 3-7 годин на добу(від 12 годин за раз без світла при -15). І стабільно раз в декілька днів може добу/дві не бути взагалі. Безкінечні аварії, мережі не витримують, на цьому тижні за один вечір мінус 4 трансформатори відразу після увімкнення. У нас місто з великим приватним сектором, його взагалі покинули напризволяще. Багатоквартирні будинки хоч якось топлять по графіку, заживлюють, приватний сектор сам на сам зі своїми елктрокотлами і свердловинами(напруга 140-180, фази вибиває, зарядні станції не заряджаються).
Вже пройшли стадії відчаю, сліз, злості, надії. Якщо знову обстріл - не уявляю як нам виживати при такому морозі. В будинку якщо труби опалення рвуться, він стає непридатним для проживання.
Рожки-да-ножки• вчера в 17:16
Оговтались - це декілька днів нуль відключень?)). Ми раді за Вас, але не від щирого серця 🤭. Бо в цей час в інших по 2-4 години на добу світло давали. Повинна бути логіка у цих графіках?? Я розумію, що еліта Києва живе у навколишніх населених пунктах, і там не можна допускати блекаути. Там, де вже ні промисловості, ні людей - там економія, там переб´ються.