Пьяная вишня• вчера в 20:24
Сильно холодно при нормальной температуре, что это?
Посинели руки, ноги
Пьяная вишня
• вчера в 20:28
Ответ дляТрамвайGirl
Попийте гарячого солодкого чаю. Коли ви їли в останнє?
Час назад, но не хочу
ТрамвайGirl• вчера в 20:29
Ответ дляПьяная вишня
Не знаю, шатает сильно
Треба зігрітися, їсти більше калорійну їжу. Рибу жирну, суп курячий зварити. Я зараз перше постійно варю. В холоді хочеться.
Цукрові вишні• вчера в 20:29
Ответ дляПьяная вишня
Не знаю, шатает сильно
Померяйте, шоколад черный, кофе тогда
Сонячний зайчик• вчера в 20:29
Грійте себе. Теплий солодкий чай і гарячу бутилку чи грілку нагрійте
ТрамвайGirl• вчера в 20:30
Гарно зігрівають плюшеві синтетичні покривала. Я його накидаю на ковдру зверху. До ранку навіть гаряче.
Пьяная вишня
• вчера в 20:39
Ответ дляСонячний зайчик
29 градусов дома
Бабулька• вчера в 20:51
Сегодня магнитные бури и они влияют на кровеносные сосуды. Сама такое терплю.
120-120-120 (не худею)• вчера в 20:56
Ответ дляПьяная вишня
29 градусов дома
Автор, это сайна, а не нормальная температура воздуха в квартире. Проветрите, а у вас может быть перегрев