сою не люблю• 18 января в 02:03
Ладно. Давайте с анонимами. Правда, что планируется война в Германии?
Где то прочитала, что скоро там начнется. Что то кто то знает или то все байки?
Тарабарщина• 18 января в 12:47
Ответ длякуркулиха
Слушайте, вы ж реально больной человек.
Удалено администрацией...
Борисфенка• 18 января в 12:47
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
ДелиВерка• 18 января в 12:49
Ответ дляБорисфенка
1. Нема у мене зарплати, волонтер я, і на акціях в Німеччині, і в битвах на Советчиці. Сижу на пособіях, маю час і натхнення мочити матрьошок, знаю принципи і засоби інформаційної війни, великий досвід.
2. Чий бойовий дух тут піднімати, тих, хто топче клаву і голосить, що все треба припинити? То припиняйте, хіба ж хтось проти. Тільки окрім жадібних листів хуйлу нема у вас методів. А вони до сраки карі очі.
3. Я ж не винувата, що матрьошки є в кожній темі, от вони якраз на роботі і майстерно ведуть антиукраїнську пропаганду. Я їх бачу здалеку і тицяю носом.
4. Легенди мені не треба, вороги мою біографію назубок знають і фоток повний Інтернет. Так, я сама чудово справляюся. Хай терплять, паскудити їм ніхто не дозволить.
Себя смотри не замочи.
Ты здесь ни у кого не вызываешь никаких эмоций, кроме отвращения.
Единственное, что тебя может оправдать в этой ситуации - это справка об учёте в ПНД
Тролю як можу• 18 января в 12:49
Ответ дляБорисфенка
1. Доповідь.
2. Розкусуйте хоч до посиніння
3. Нужен, терпіть
2. Розкусуйте хоч до посиніння
3. Нужен, терпіть
Удалено администрацией...
Тарабарщина• 18 января в 12:50
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 18 января в 12:50
Ответ дляТролю як можу
Удалено администрацией...
Борисфенка• 18 января в 12:51
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
Її вбили вороги. А ви, значицця, їх підтримуєте?
Отож.
Тролю як можу• 18 января в 12:51
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Да все уже знают, что вы хамка
Борисфенка• 18 января в 12:52
Ответ дляТролю як можу
Да все уже знают, что вы хамка
Я вам вірші Симоненка цитую
Тролю як можу• 18 января в 12:52
Ответ дляБорисфенка
Я вам вірші Симоненка цитую
Вы хамка, кого бы вы не цитировали
Тарабарщина• 18 января в 12:55
Ответ дляБорисфенка
Середня швидкість за рік - 10 км.
До Польщі років через 20-30 дойдуть.
Удалено администрацией...
Бесконечность-не предел• 18 января в 12:59
Ответ дляКукусик
Она сама проговорилась, что его так списали, что выехать он не может и его могут обратно призвать
Так вот, как жена боевого медика боевой бригады, которая за последние 3 года четыре раза теряла свой состав на 75 % я вам заявляю, что сейчас списаться из армии очень сложно и списывают только таких, кого обратно мобилизировать по здоровью аж никак не могут, как бы ТЦК этого не хотели. Списанные по здоровью выездные
Муж Борисфенки списался по серой схеме и они всей семьёй переживают, чтоб он не попался
Як ’жінка бойового медика’ поясніть що таке ’списатися по сірій схемі’.
КоКоКоКоКоКо...• 18 января в 12:59
Ответ дляБорисфенка
Не я така - життя таке.
А не треба? Хай матрьошки перетворюють форум на рупор москальської пропаганди?
так ви тільки гризетесь як собаки, а кожний так й залишається зі своєю думкою)
Бесконечность-не предел• 18 января в 13:03
Ответ длякуркулиха
Мань, не забирают там на войну мужиков. Только по желанию. Смирись уже
Кабаєва, там з 18 років ’не забирають’, знаємо, аякже.
Бесконечность-не предел• 18 января в 13:08
Ответ дляКукусики
Він не списаний.А взагалі він прикордонник.І не на якій передовій не був.Тим більше чотири роки.Досить героїв ліпити з тих,хто ними не є.
Не пишіть дурниць.
куркулиха• 18 января в 13:10
Ответ дляБорисфенка
Отож.
Значицця да 😁
куркулиха• 18 января в 13:11
Ответ дляБесконечность-не предел
Не, мань, не знаешь. Не забирают
Тарабарщина• 18 января в 13:11
Ответ дляБорисфенка
Отож.
Удалено администрацией...
Тролю як можу• 18 января в 13:12
Ответ дляБесконечность-не предел
Навіщо писати нісенітниці? У борисфенки син дорослий на фронті, онук чи онучка є, а саму її в Німеччині прооперували і наприкінці минулого року вона була на інвалідному візку. Її чоловік на фронті з перших днів, як і син. Меншу дитину вона вивезла в Європу. Бридко читати, як дружини підспідничників вимагають від борисфенки йти захищати їхні дупи. рашистських ботів до уваги взагалі не берем - ті на зарплаті і їм борисфенка поперек горла - не дає фубля заробити.
Вы откуда это знаете? Из ее слов, я и кто уголно тоже можем написать, что угодно.
Она известная здесь брехуха, которая уже не раз на брехне попадалась еще до войны.
Это первое.
А второе, какими бы не были заслуги ее мужа и старшего сына, это их заслуги и их заслуги не дают ей никаких прав на ту мерзость, что от нее здесь льётся. она сбежала из Киева в первые дни войны, но при этом постоянно затыкает рты тем, кто остался, насмехается над нами, оскорбляет, унижает и т.д . Специально заходит в болезненные темы про обстрелы, свет и т.д. и затыкает всем рты, мол не смейте жаловаться, терпите , вы ждуны и т.д. Она не имеет никакого морального права на это. Уехала сразу, вот там пусть сидит и помалкивает.
Вы защищает ту, которая ненавидит украинцев и всячески старается нам нагадить своими постами.
Это первое.
Тарабарщина• 18 января в 13:14
Ответ длякуркулиха
Не, мань, не знаешь. Не забирают
Удалено администрацией...
Сладко-соленая• 18 января в 13:14
Ответ дляБорисфенка
Так, я багато років працювала фрілансером в Інтернеті, а нині зійшла з дистанції, бо ІТ-сфера прогулів не прощає і нема вже сил постійно переучуватися.
А чого прикол, ви щось робите для захисту України? Нічого. Ви щодня волаєте про капітуляцію, з вашої точки зору окупація - це велике благо. Тільки ви думаєте, що в окупацію потраплять десь на Сході, а вас не дістане.
Нема у мене замовлень на тексти, я вам пишу те, що думаю, і тоді, і зараз.
Чого вас корчить, також розумію. Вам треба казок про чудеса, які трапляться через три тижні. Але...
Удалено администрацией...
Сладко-соленая• 18 января в 13:15
Ответ дляБорисфенка
знаю принципи і засоби інформаційної війни, великий досвід.
Вы б так не палились открыто
Тарабарщина• 18 января в 13:16
Ответ дляТролю як можу
Это первое.
Удалено администрацией...
Борисфенка• 18 января в 13:17
Ответ дляСладко-соленая
Вы б так не палились открыто
В чому палево? Інформаційні війни тільки раша може вести, українцям зась?
Бесконечность-не предел• 18 января в 13:18
Ответ дляТролю як можу
Это первое.
Вона затискає рот матрьохам, що намагаються протягнути думку ’здавайтеся зараз, бо буде гірше’. Звісно, матрьохам то не подобається і вони лютують:)
А українці якраз поділяють точку зору борисфенки: російський окупант йде з України за своїм військовим кораблем.
куркулиха• 18 января в 13:19
Ответ дляБорисфенка
Потому что не тянете вы на информационного воина. Уровень мани у вас.
Борисфенка• 18 января в 13:20
Ответ длякуркулиха
А ви тягнете?
Тарабарщина• 18 января в 13:21
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...