сою не люблю• 18 января в 02:03

Ладно. Давайте с анонимами. Правда, что планируется война в Германии?

Где то прочитала, что скоро там начнется. Что то кто то знает или то все байки?
куркулиха• 18 января в 13:21
Ответ дляБесконечность-не предел
Вона затискає рот матрьохам, що намагаються протягнути думку ’здавайтеся зараз, бо буде гірше’. Звісно, матрьохам то не подобається і вони лютують:)
А українці якраз поділяють точку зору борисфенки: російський окупант йде з України за своїм військовим кораблем.
Ну вы за всех не рассказывайте, не все украинцы с уровнем борисфенки. Есть и думающие люди
Тролю як можу• 18 января в 13:21
Ответ дляБесконечность-не предел
А, ну понятно, пост 174 в точку.
Все ждуны, матрёшки т.д. одна вы с борисфенкой и маньками патриотки.
куркулиха• 18 января в 13:21
Ответ дляБорисфенка
А ви тягнете?
Удалено администрацией...
Борисфенка• 18 января в 13:21
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
куркулиха• 18 января в 13:22
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
А вы в Украине, да? 😂
Борисфенка• 18 января в 13:23
Ответ длякуркулиха
Удалено администрацией...
куркулиха• 18 января в 13:24
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Не угадали )) А у вас задача - прикинуться патриоткой и мечтать чтоб с Германии не поперли.
Тарабарщина• 18 января в 13:25
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Бесконечность-не предел• 18 января в 13:26
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
Так і я ж про реалії: беруть з 18 років, повістка через госуслугі. Призив тепер не двічі на рік, а цілий рік. За ухиляння від призиву - 10 років дають, реальних таких. Студентам відстрочки нема (мова за саме за українські окуповані, на території рф студентів поки не чіпають, а після завершення інституту - аж бігом).
Про те, як чоловіки днр/лнр пакують їх аналоги тцк можете подивитися в архівних форумах на Порадниці - з січня 2022 тут зявилися перші відео і теми, як їх там ’не гребуть’. Тоді у них ще не було статті ’за дискредитацію армії’. Зараз є, люди отримують реальні терміни за любе подібне фото чи відео.
Борисфенка• 18 января в 13:26
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
так ви тільки гризетесь як собаки, а кожний так й залишається зі своєю думкою)
В цьому і полягає суть інформаційної війни - озвучувати думки і формувати середовище інформаційного впливу.
Матрьошки шукають підтримки у втомлених війною самок і хочуть видати це за суспільну думку.
Тарабарщина• 18 января в 13:28
Ответ дляБесконечность-не предел
Удалено администрацией...
Борисфенка• 18 января в 13:29
Ответ дляСладко-соленая
Удалено администрацией...
Тролю як можу• 18 января в 13:31
Ответ длякуркулиха
Похоже, что это либо ее напарница, либо второй профиль.
Так как пишут одно и тоже, про ’здавайтесь’ и прочее.
Ни разу здесь не видела, чтобы кто-то писал давайте сдадимся и т.д. Но в их больном мышлении они это видят и пытаются нам же навязать.
Здесь пытаются как-то выплеснуть свои страхи, эмоции, депрессивные, отчаяные мысли, но приходит борисфенка, всем рты затыкает, запрещает страдать, жаловаться и т.д. и начинает из неё литься - вы матрёшки, вы ждуны и при этом насмешки , оскорбления и прочие гадости
Бесконечность-не предел• 18 января в 13:30
Ответ длякуркулиха
Не я розповідаю, а статистика.
https://www.ukr.net/news/details/society/115524965...
Борисфенка• 18 января в 13:30
Ответ длякуркулиха
Германії глибоко пофіг, що я роблю чи не роблю. У них орднунг - до 4 березня 2027 року платити.
куркулиха• 18 января в 13:30
Ответ дляБесконечность-не предел
С сентября 22-го года никого не пакуют и не гребут. Студентов не трогают, учатся спокойно.
Борисфенка• 18 января в 13:30
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
куркулиха• 18 января в 13:31
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Это вы о себе?
куркулиха• 18 января в 13:32
Ответ дляБесконечность-не предел
Не я розповідаю, а статистика.
Вас лично спрашивали?
Бесконечность-не предел• 18 января в 13:32
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
Про яких півкраїни мова? Кого там зайняв корабель мацква аж на самому дні Чорного моря?
куркулиха• 18 января в 13:33
Ответ дляБорисфенка
Как это взаимосвязано? Блин, Вы сегодня в ударе 😁
КоКоКоКоКоКо...• 18 января в 13:33
Ответ дляБорисфенка
ну то ,перемоги вам в інформац.війні)
Тарабарщина• 18 января в 13:33
Ответ дляБесконечность-не предел
Удалено администрацией...
Борисфенка• 18 января в 13:36
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
А що таке, не влаштовує вас така реальність в ДНРах? Ну що ж поробиш, ваші асвабадітелі такі, які є - нелюді.
Тарабарщина• 18 января в 13:38
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 18 января в 13:41
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
Я маю мовчки слухати твої верески про ’прекращеніє бойні’? Не на мене кидайся, а на хуйла.
Тарабарщина• 18 января в 13:44
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 18 января в 13:45
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
Бесконечность-не предел• 18 января в 13:49
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Тарабарщина• 18 января в 13:51
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...