Ждушечка• 18 января в 17:01

Покажу вам що я вчора готувала, було мало, зразу кажу

відразу кажу.
Все змотлошили, фототготового блюда немає.
Підсмажила їх в азіатських соусах, попередньо відваривши.
Це дуже смачно))
Санька-4b93• 18 января в 19:30
Ответ дляЩебетушка
брехливая.
с загадочностью она рядом не стояло

это как есть маленькие дети, которые из-за отсутствия друзей, придумывают себе мнимых друзей и остальной мир - так и она- только ей 45+ а поведение и мышление на уровне 5+
Хоть бы раз ответила на вопрос - чему мы завидуем в ее темах
Забризкана водою• 18 января в 19:32
Ответ дляБутерброд и я
Доволі так.
Її ловлять на брехні кожного разу, а вона робить вигляд що все це від заздрощів до неї та її американської мрії
Может ради этого и фантазирует, у каждого свои извращения.))
Щебетушка• 18 января в 19:32
Ответ дляБутерброд и я
Доволі так.
Над ней стебутся всегда. Заздрощі то слово трошки не з того контексту
автор Ждушечка • 18 января в 19:34
Ответ дляЩебетушка
Ви вже три сторінки переписуєтесь з анонімами про аноніма, з вами все добре?
Щебетушка• 18 января в 19:34
Ответ дляАйпишница
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3445811?utm...
Вот в теме про бюджет ни слова про детей. Только она с мужем .
Само собой. Она бездетная. Ей бы раду самой себе дать- она ребенка не потянет морально
Айпишница• 18 января в 19:34
Ответ дляЖдушечка
Юля. Не отвлекайтесь от приготовления нового шедевра
Бутерброд и я• 18 января в 19:36
Ответ дляЗабризкана водою
Так, вона любить провокувати на будь які теми, які її не стосуються. Здавалося б яка тобі в тих америках різниця почім в Україні айртач коштує, так ні, розвезла топову тему із образами.
Ну подобається їжа в столовій, то не їж, а чи їдять колеги то не твоя справа. Ні. Знову тема з видаленими коментарями
Щебетушка• 18 января в 19:36
Ответ дляСанька-4b93
Для ответов - надо думать. А она способна на мышление? У нее на любой вопрос - свой вопрос: «а для чоооого…?»
Удивленная такая по жизни всегда, потерянная незнайка
Щебетушка• 18 января в 19:37
Ответ дляЖдушечка
Гавгавка, вы закупили новую порцию лап на вэчэрю свою? Что вкидывать в себя будете?
Щебетушка• 18 января в 19:38
Ответ дляБутерброд и я
Она свои эмоции, как и маленькие дети, переварить сама не может. Она всё сюда несет. А то ж ее распирает всю от злости и яда, без советчицы.
Щебетушка• 18 января в 19:40
Ответ дляЖдушечка
С тебя пример берем, Джулия Фитоляжка
Бутерброд и я• 18 января в 19:42
Ответ дляЖдушечка
А треба про те які файні ваші курячі ноги? Ні, навіть на вашому фото готової страви вони жахливі в порівнянні з фото рецептів
Айпишница• 18 января в 19:45
Ответ дляБутерброд и я
Ну в этот раз хоть фото еды не ворованное. Обычно автор любит с инета скачать фотку и выдавать за свое )
Бутерброд и я• 18 января в 19:45
Ответ дляАйпишница
То буває коли вона хоче приготувати стейки чи омарів. А ноги курячі вона спроможна й сама купити.
Лупаю цю скелю• 18 января в 19:49
Автор, ви голодуєте в США?
автор Ждушечка • 18 января в 19:51
Ответ дляЛупаю цю скелю
Автор, ви голодуєте в США?
Яке відношення до цієї теми має голод і США?
Все буде Україна• 18 января в 19:57
Ответ дляНеправдиша
Нашо? Там же ж колаген.
Вы,автор темы про ногти,которая на днях была?
Вітаміни косметика• 18 января в 20:01
я так колись на холодець 5 штук у мами узяла- вона собаці дає...Так молодша донька питає що це - кажу лапи азіатського кальмару - кажу хочеш спробувати- каже ні щось вони мені не подобаються А я пожувала трохи згадала ссср часи.холодець з ними завжди варили..

Старша донька побачила це - холодець не стала їсти взагалі
Докладальниця• 18 января в 19:59
Херовенька ви хазяйка, як було мало, а могли б з тих лапок 5 літрів холодцю наварити
Все буде Україна• 18 января в 20:02
Ответ дляВітаміни косметика

Вам же больше достанется)
Бутерброд и я• 18 января в 20:04
Ответ дляЖдушечка
Коли ви вже навчитися нормально діалоги вести, аж соромно за вас як за львівську землячку
Вітаміни косметика• 18 января в 20:04
Ответ дляВсе буде Україна
Вам же больше достанется)
та там їх було кілька штук...Можливоб одну дві зараз би теж з´їла згадати смак колаген в чистому вигляді для суглобів суставів. Знаєте комплекс глюкозаміну - хондроїтини скільки по ціні вийшов? - 2200 грн! а тут безкоштовно Купуй мішок та жуй...
Не виправдовуюсь• 18 января в 20:06
Для чого вистворюєте усі ці теми. Що це вам дає?
Пообсварювалися трохи, але це з не перша ваша тема, мало б бути зрозумло, що ваших опонентів більше, вони завше беруть верх. Невже вам це приємно?
автор Ждушечка • 18 января в 20:08
Ответ дляНе виправдовуюсь
Удалено администрацией...
Бутерброд и я• 18 января в 20:09
Ответ дляНе виправдовуюсь
Для того і створює, її не бентежить що в її темах завжди половина повідомлень видалена
Не виправдовуюсь• 18 января в 20:09
Ответ дляЖдушечка
Удалено администрацией...
У вас широке коло інтересів. Ок. Не заважатиму вам з вашим бриттям. Розважаєтеся.
Бутерброд и я• 18 января в 20:11
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ну от, а ви переживали що її бідненьку захейтили. Її захисникам від неї першим прилітає зазвичай
Лупаю цю скелю• 18 января в 20:28
Ответ дляЖдушечка
Пряме
Краля-Галя• 18 января в 20:32
О, а я в детстве любила. Мама варила заливное и на бульон их отваривала.
Обижулька• 18 января в 21:03
Ответ дляЖдушечка
Виглядало приблизно ось так.
Тільки в мене більше соусу було
Схоже, що стоїть в собачій мисці