Порадьте лікаря або клініку, Київ, правий берег
Там все розмивчато• 18 января в 18:59
Ответ дляOwlBowl
так, більше їх розглядаю
Вів мою вагітність, я би її назвала вагітність без стресу, навіть не запитувала про результати аналізів.
В процесі пологів був на зв´язку з лікарем, що їх приймав, потім ми з чоловіком і донькою приходили показати результат спільної роботи)
До нього багато приходить з дітками.
Грибной_Дождик• 18 января в 19:06
Раджу аборт . Говорю как мать двоих детей. И я тоже думала что справлюсь
Цвірінь• 18 января в 19:33
Ответ дляГрибной_Дождик
Як ви взагалі можете таке «радити»? Якщо ви не справились , це не значить , що інші не справляться.
Грибной_Дождик• 18 января в 20:29
Ответ дляЦвірінь
Это лучше и не пробовать. Провал может стоить дорого
Цвірінь• 18 января в 20:37
Ответ дляГрибной_Дождик
Мені здається ви просто сильно втомились . В вас немає допомоги та підтримки ?
ГугелП@лАмался• 18 января в 21:28
Ответ дляOwlBowl
так, більше їх розглядаю
Вести беременность нужно приватно у врача роддома, в идеале- у того, кто потом и роды прийдёт, а в ЖК чисто для заведения обменки и анализов холите
Играю_на_кларнете• 19 января в 23:42
Ответ дляOwlBowl
якогось певного лікаря можете радити?
Так не підкажу. 🤷♀️ І народження з черговою бригадою
Играю_на_кларнете• 19 января в 23:43
Ответ дляЗабрызжу ядом
Раджу виїхати і народжувати за кордоном
А мені більше сподобалось в Украіні, навіть у війні. Народжувала наступного в Іспаніі. Так собі. Хоча палати сучасні.. але.. ніхто там після пологів не дивиться, узі теж таке… як цікаво - розкажу