Ворую вкусняшки• 18 января в 20:47
На ваш взгляд после смерти небытие или всё же что-то неведомое нам?
Просто мысли
Зробіть вибір:
вже голосів:
Небытие
Что-то неведомое
ПлакалаВАвто• 18 января в 21:17
Ответ дляMs. Откровенность
Напишу более глубоко ’я есть альфа и омега’....
Ви Бог?
Ms. Откровенность• 18 января в 21:17
Ответ дляЯ шалунья
Мне, честно, пофиг , що 7 колен, шо 4. Я не в курсе
Исход 34:7: Бог говорит, что «наказывает беззаконие отцов детей и детей детей до третьего и четвертого колена», но также «хранит милость до тысячи родов».
Ms. Откровенность• 18 января в 21:18
Ответ дляПлакалаВАвто
Ви Бог?
Нет, только бог может решать кому и что, как и когда, он даёт право выбора, но и может за неправильный выбор потом не поощрить...
ПлакалаВАвто• 18 января в 21:18
Ответ дляMs. Откровенность
Внуки должны искупить грехи дедов. Как говорят выпить чашу слез до дна.
Ви вже якщо взялися щось писати про Бога, то не обмежувалися б виключно Старим Завітом, а звернули б більше уваги на Новий
ПлакалаВАвто• 18 января в 21:19
Ответ дляMs. Откровенность
Чому ви про себе пишете, що ви альфа і омега?
Люблю пиво• 18 января в 21:20
Ответ дляMs. Откровенность
Якщо я навіть не знаю своїх дідів , батька , матері було на мене чхати . То що я за них маю «искупать»?
Божий одуванчик• 18 января в 21:20
Ответ дляПлакалаВАвто
А навіщо взагалі обмежуватись християнськими постулатами ? Християн в світі 30 %.
Ms. Откровенность• 18 января в 21:20
Ответ дляПлакалаВАвто
Я вам и про новый писала - второе пришествие, а реинкарнация, это все выдумки сатанистов, тех, что гадают на картах и кого-то проклинают, меряют на себя плащи судьей, но они будут в сто крат судимы.. ну такое.
Секретница• 18 января в 21:21
Ответ дляKROX@
Давно в Украине большинство кремируют?
Порівняно недавно і не всім доступно по грошам.
Мають бути такі послуги безкоштовними, щлб позбавитись від моторошних кладовищ, де тільки 2-3 покоління має діло до могил.
Всіх би розвіювали і все. Не було колись людини і нема вже. А то ці уродські пам´ятники наліплені....брр
Секретница• 18 января в 21:23
Ответ дляСлава Українi
Ничего. Мы тут как в клетке. Посиотрите про космос. Как может в один миг исчезнуть планета. Мы тут адаптировались условия подошли. Как возникли так и исчезнем когда-то
Про космос як подумати, то як фантастикв це все. Скільки там ще тих сонць і планет з життям може бути.... як уявлю собі куди не глянь, а скрізь нема кінця...страшно і захват
Ms. Откровенность• 18 января в 21:23
Ответ дляЛюблю пиво
Яка різниця, навіть якщо дитину здали в дитбудинок, вона уже іскупляє гріхи, її покинули одну у світі без підтримки, без допомоги, грошей, із втраченими можливостями, мріями, безхатченок, безхатченок, ніхто ніколи не обніме, не поцілує, не пожаліє. Це вже покарання.
Люблю пиво• 18 января в 21:24
Ответ дляMs. Откровенность
Мені за що це покарання ? Яка в ньому логіка ? Тобто людина це розмінна монета , якою можна типу когось покарати ?
ПлакалаВАвто• 18 января в 21:24
Ответ дляMs. Откровенность
У вас взагалі якась каша намішана. Воскресіння мертвих по суті це також реікарнація)
Секретница• 18 января в 21:26
Ответ дляMs. Откровенность
Християнство це заперечує
Ms. Откровенность• 18 января в 21:28
Ответ дляЛюблю пиво
Ви думаєте дурні ще до вас придумали родинне дерево з корінням?
Люблю пиво• 18 января в 21:30
Ответ дляMs. Откровенность
Я думаю те , що я не хочу сперечатись з вами . Ви цього не знаєте , так само як і я . Але логіки ваші слова не мають . Вже б давно всі вимерли . І так . Бог це любов . І я не знаю які були мої предки . Але знаю що він мене любить .
Ms. Откровенность• 18 января в 21:30
Ответ дляПлакалаВАвто
Яка реінкарнація? Ви напилися? Читайте евангеліє, читайте біблію, апостол. Я не богослов вам тут проповіді вести, але ви помиляєтесь.
Докладальниця• 18 января в 21:30
Ответ дляВітаміни косметика
такі великі що ми тиждень чекали щоб їхали у Днепр на кремацію...
Мы ездили из своего города в тот , где крематорий был. И да, там реально были большие очереди.
Ms. Откровенность• 18 января в 21:31
Ответ дляЛюблю пиво
Ви неправі.
Ms. Откровенность• 18 января в 21:32
Ответ дляСекретница
Християнство це заперечує
Християнство це прямо вказує
Люблю пиво• 18 января в 21:34
Ответ дляMs. Откровенность
Християнство це прямо вказує
У книзі пророка Єзекиїля 18:20 сказано: «Душа, яка грішить, вона вмре; син не понесе провини батька, і батько не понесе провини сина»
ПлакалаВАвто• 18 января в 21:34
Ответ дляMs. Откровенность
Єзекіїль 18
’Тож усі душі Мої: як душа батькова, так і душа синова Мої вони! Душа, що грішить, вона помре.
А ось породив він сина, і той побачив усі гріхи свого батька, які той робив, і хоч бачив, та не робив, як той: на горах жертвенного не їв, і очей своїх до божків Ізраїлевого дому не зводив, жінки свого ближнього не занечищував, і нікого не утискав, застави у застав не брав, і грабунку не чинив, хліб свій голодному давав, а голого одежею покривав, від кривди свою руку відвертав, лихви та відсотків не брав, права Мої чинив, уставами Моїми ходив, такий не помре за провину свого батька, він конче буде жити!
Батько ж його, за те, що утиском тиснув, грабунком грабував брата, і що недобре чинив серед народу свого, то ось він помре за провину свою!
А скажете ви: Чому той син не поніс провину за батька? Але ж син той чинив право та справедливість, дотримував усі устави Мої й виконував їх, він конче буде жити!
Та душа, що грішить, вона помре. Син не понесе кари за батькову провину, а батько не понесе за провину синову, справедливість справедливого буде на ньому, а несправедливість несправедливого на тому буде.
А коли б несправедливий відвернувся від усіх гріхів своїх, яких наробив, і виконував усі устави Мої, і робив право та справедливість, буде конче він жити, не помре!
Усі його гріхи, які наробив він, не згадаються йому, він буде жити в своїй справедливості, яку чинив!’
Вітаміни косметика• 18 января в 21:35
Ответ дляДокладальниця
ну якщо у самому крематорії то може. Але наприклад в нас місто Кривий Ріг і щоб відвезли туди- тиждень чекали...Бажаючих бачите не так багато...Звісно можна було окремо машину найняти- тільки сенс людина вже...
ПлакалаВАвто• 18 января в 21:37
Ответ дляMs. Откровенность
Якесь неподобаюче спілкування у вас,як для людини, що шанує Біблію і Бога
З родзинкою• 18 января в 21:38
Ответ дляMs. Откровенность
как это связано с моим коммом*
З родзинкою• 18 января в 21:39
Ответ дляПлакалаВАвто
Ну я знаю про таку думку, що існує покарання до 7 коліна в роду за певні вчинки, але це в будь-якому випадку ніяк не суперечить реікарнації
тоже читала, что есть грехи, за которые карают до 7 колена, но это не связано с реинкарнацией никак.
Слава Українi• 18 января в 21:40
Ответ дляСекретница
Да я давно присела смотреть про клсмос. И газовые планеты и квазары и планеты алмазный дождь и венера какая горячая. Так что мы такой мелкий пшик...
Ms. Откровенность• 18 января в 21:44
Ответ дляПлакалаВАвто
Спілкування таке який діалог.
З родзинкою• 18 января в 21:45
Ответ дляMs. Откровенность
может это наоборот - родители ее набирают грехи, свои личные, за которые им отвечать.