Хвець-тець• 19 января в 13:55

Порадьте догляд за шкірою обличчя. Бюджет 4000 за все

Крем, тонер, сиворотка, можливо під очі.
Цікавить омоложуючий ліфтинг ефект
автор Хвець-тець • 19 января в 14:10
Ответ дляSo_so
Из интересного, но недорого, мне нравится вот такая энзимная пудра
https://makeup.com.ua/ua/product/1247819/?gad_sour...
Розкажіть про ензимну пудру?
В чому їх прєлєсть?
Я до очищення прям спокійно відношусь.
В мене м´яка умивалка .
Думала цього достатньо.
Висипаннями не страждала
Не за Будка• 19 января в 14:10
Ответ дляХвець-тець
Знаю. Але відверто кажучи я переплачую за бренд. За текстури.
Зараз акцент в сторону ефективності
У кларанс добрий двохфазний крем під очі.
Суцільна зрада• 19 января в 14:12
Ответ дляХвець-тець
Зараз акцент в сторону ефективності
В мене був нічний крем Кларанс, дуже сподобався. Але ціна 🙈 і все ж таки краще брати одразу всю лінійку в рамках одного бренду, таким чином засоби один одній доповнюють. Все одразу Кларанс я не потягну.
Стосовно Ахави та Крістіни то в мене були лише пілінги та маски і дійсно нічого особливого. А, ще була сироватка Ахава, приємна по текстурі та аромату, але щоб я побачила якийсь результат сказати не можу
МаксХмара• 19 января в 14:14
я давно беру нарозлив. вже років15.крем,під очі,сироватка,маска.виходить профкрем за 600-800 грн. 50 мл. тонери і вмивачки беру корейські. прекрасний результат мені 44 р.
креми і маски беру Доктор Кадир,РЕнью,Анна Лотан, Холіленд.. Маска в мене корейскька проф.Фьюжн нічна.це мастхев. 1 маска і більш нічого не треба. правда купувала повний об´єм 100 мл. вистачає на рік. Звечора наніс- зранку-я к після відпочинку. переплачувати за рідні банки не бачу сенсу. Беру лиш профсерії відомих марок. ніяка аптечна і поруч не стоїть. Не викидає купу грошей на якісь невідомі бренди на ’попробувати’
Ищу-брожу• 19 января в 14:12
Ответ дляХвець-тець
Ну от я не знаю.
Я читала про ретинол, пептиди.
Але як ними користувать ХЗ
Купиш лінійку - в вона не підійде
Я после нескольких лет с paula´s choice переехала на filorga (загорелись волны в ж.., захотелось чего-то новенького😇). Ну. На ряд позиций вернусь назад. Но это жизнь ⚘ выбираем опытным путём (и в крайнем случае, есть другие участки тела, на которых можно использовать всё неподошедшее)
So_so• 19 января в 14:12
Ответ дляХвець-тець
Розкажіть про ензимну пудру?
В чому їх прєлєсть?
Я до очищення прям спокійно відношусь.
В мене м´яка умивалка .
Думала цього достатньо.
Висипаннями не страждала
У меня нет высыпаний совсем, энзимная пудра, если не лениться и пользоваться регулярно, мягко отшелушивает кожу, она гладкая, цвет лучше, тональная основа ложится хорошо, нет вот этих маленьких шелушек.
автор Хвець-тець • 19 января в 14:12
Ответ дляГуру троллинга
Очень советую
Celimax
Мне 40 и это лучшее, что встречала
Это средство вообще волшебное
И сыворотка этой серии
Цікаво! Почитаю
So_so• 19 января в 14:14
Ответ дляИщу-брожу
О, я тоже покупала Филорга тайм филлер, не стала повторять.
Суцільна зрада• 19 января в 14:15
Ответ дляХвець-тець
Розкажіть про ензимну пудру?
В чому їх прєлєсть?
Я до очищення прям спокійно відношусь.
В мене м´яка умивалка .
Думала цього достатньо.
Висипаннями не страждала
Взагалі то додаткове очищення у вигляді пілінгів, ензимних пудр потрібне всім хочаб 1-2 рази на тиждень. Це покращую проникнення доглядових засобів
Суцільна зрада• 19 января в 14:19
Ответ дляИщу-брожу
Мені якось подарували набір мініатюр filorga, вистачило їх напевно на 2 тижні якщо не більше і я не можу сказати, що я відчула вау ефект, принаймні придбати повні версії по повній ціні бажання не було. Але я тоді і молодша була
Снідаю авокадо• 19 января в 14:20
Smart 4derma- возьмите ретинол рестарт сироватку,она мягкая, и что нибудь увлажняющее из этой фирмы,этого достаточно
Я Головна• 19 января в 14:20
Ответ дляНе за Будка
И что? Может у автора сбалансированое питание и нет дефицитов. Кожа будет лучше чем она бы делала все
При чем тут уход к дефицитам,я анализы сдавала в ноябре,ни одного дефицита,это ж не значит что рутина отменяется
автор Хвець-тець • 19 января в 14:25
Ответ дляСнідаю авокадо
Прочитала склад, якщо він вірний то вельми непогано. Беру в закладки
Вподобайден• 19 января в 14:59
хвалят корею skin1004 ( на айхерб есть)
автор Хвець-тець • 19 января в 15:13
Ответ дляВподобайден
хвалят корею skin1004 ( на айхерб есть)
Дякую
Виявляється ця Марко частенько мені в рекламі зявляється
Галябалована• 19 января в 17:46
https://t.me/joinchat/IF98AxsKgITwkPSu-KHYOA
Людина займається таким підбором!
Я і усі хто консультувався дуже задоволені!
YanaSultana• 19 января в 19:52
Косметолог в помощь, мы незнаем какая у вас кожа и можем навредить только вам с выбором 🫶😊