Снежнакомка• сегодня в 01:43
Було у вас, думали - класний рецепт, а воно дурне?
І якесь геть несмачне. Хоч на відео запевняли, що така смакота.
Незламна Україна• сегодня в 02:13
Ответ дляЗубная фея
А из готового - сыр с трюфелем. Выкинули сразу после распечатывания упаковки
Кошмар. Я обожаю, это очень вкусно
культУра• сегодня в 02:21
О, дааа) подарили мне как-то давно книгу высоцкой, все что приготовила пошло в мусор, тогда я еще не знала что она готовить не умеет :)
Зубная фея• сегодня в 02:25
Ответ длякогдадеЦкие
А я как полезу в комменты, так там процентов 80 все от лиц восточных национальностей, которые всем желают добра и здоровья или спрашивают, кто смотрит в этом году?
Но может, это кулинарии не касается, а вот фильм бывает трудно выбрать, по делу в лучшем случае 15 проц
Так фильм можно выключить и максимум что вы потеряли 15 минут времени)) а в готовке куча продуктов в мусорку ещё и посуду мыть(
Вітаміни косметика• сегодня в 02:43
нутелла с посного ( в тиктоке куча видосов было- как вкусно) и понималаж я что выйдет
но всетаки сделала
Незламна Україна• сегодня в 02:48
Ответ дляЗубная фея
Кошмар
Горгонзолу пробовали? Вот где кошмар, а с трюфелем вкусно
Балаболка• сегодня в 02:53
Было по-другому - делала четко по рецепту на Ютубе, а получалось невкусно. Хотя на видео тесто было пышное и в комментариях хвалили. А у меня - ’гливке’.
Или делала японские ’моти’ (’мочи’) - четко по рецепту на Ютубе. Только рисовую муку извела зря. Все прилипло к столу намертво.
Я не Тролль• сегодня в 03:12
Було таке, з моїх факапів по ютьб: моті, вийшло щось солодке і липке, чіхіртима, вийшла кисла куряча жижа та білий борщ, що на смак, що на вигляд помиї.
Я не Тролль• сегодня в 03:15
Ответ длякультУра
Ой, щось її сирнічки згадала, любімая консистенція мужа, чи в´ялені томати, мені завжди було цікаво, чи хтось взагалі ті зіпсовані продукти, бо стравою назвати важко, бодай пробує.
культУра• сегодня в 03:17
Ответ дляЯ не Тролль
Ну от я зіпсувала і наввть спробувала)) эх дурне було по молодості :)
Я не Тролль• сегодня в 03:18
Ответ длякультУра
Я коли дивилась на ті класні, дорогі продукти, які вона псує, аж серце стискалось
Витворунка• сегодня в 04:03
Ответ дляНезламна Україна
Обожаю Горгонзолу
Не танцую- но пою• сегодня в 04:13
Ответ дляСнежнакомка
Я довго збирались на рецепт - сир мʼякий (творог), банани, яйця, перемішати, запекти, запіканка супер! Але… навіть я в шоці, хоч обожнюю мʼякий сир. Смак дуже на любителя. Особисто для мене. Банан зайвий.
Банан зіпсує що завгодно. Поки він цілий, він смачний, тільки ти його роздавиш - куди б не додав - то зіпсуєш. Все,що я пробувала робити з з бананом - все гидота.
Не танцую- но пою• сегодня в 04:14
Ответ дляЗубная фея
В мене з трюфелем теж не склалося
Не танцую- но пою• сегодня в 04:16
Ответ дляОливьЕЖечка
Еще б шоколадом посыпали )) Вот буряк с орехами, чесноком, череосливом и сметаной/майонезом - это 👍 А с мандаринкой и зеленью...
В вашем рецепти мне лишний чорнослив.
Не танцую- но пою• сегодня в 04:19
Ответ длякультУра
У меня не хватило духу ни на один ее рецепт. Мы с мамой ее как шоу реалити смотрели, но никогда не готовили
Чижик Пижик• сегодня в 04:22
Ответ дляЗубная фея
А я пасту с этим зелёным соусом забыть не могу. Рыганина. Даже пёс наш отказался. А он на пляже песок ест
С Песто? Обожаю)
Не танцую- но пою• сегодня в 04:22
Ответ дляЯ не Тролль
Та якось показывали, що Кончаловский щось жував і син.
Чижик Пижик• сегодня в 04:23
Ответ дляЖена миллионера
хумус оказался выкинутыми деньгами. а я думала, что ем все...
Блин, и хумус я люблю)))
Не танцую- но пою• сегодня в 04:24
Ответ дляЧижик Пижик
Блин, и хумус я люблю)))
Ось не розумію - це просто горохова паста, що там любити...
ВыФсеВрете• сегодня в 04:25
Ответ дляЗубная фея
Ну трюфель - це таке діло - на любителя, він не всім заходить, але багато хто любить. Ви не пробували його раніше?
Не танцую- но пою• сегодня в 04:25
В мене з ткемалі не склалося. От декілька рецептів пробувала - ну фігня гидота. Потім у знайомих пробувала - теж гидота, а вони у захваті - то я зрозуміла, що справа не в моїх вміннях, а в смаках
Чижик Пижик• сегодня в 04:42
Ответ дляНе танцую- но пою
я раніше теж не любила ткемалі. одного разу зробила з жовтої аличі з укропом- це було так смачно.
А, сир з трюфелем теж люблю. І горгонзолу ,
А рецепт... навіть не згадаю . бувало, не виходив бісквіт.
Вимагаю спілкування• 2 часа назад
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Але це було давно зараз не експерементую). Правда з салатом було: фета, мандарини, буряк, горіхи і зелень мікс, От фету з буряком люблю а тут таке г вийшло
Оооо, і я таке схоже робила.
Люблю буряк, люблю фету, мікс салатів, мандарини, апельсини.
А все разом таке несмачне виявилося.
Вимагаю спілкування• 2 часа назад
Ответ дляНе танцую- но пою
Єдине, що мені подобається з бананом— це коктейль.
Беру замерзлу, перемелену з цукром, полуницю, додаю свіжий банан, блендером збиваю, додаю молоко. Можна трохи ванільну.
Банан дає консистенцію, полуниця — смак.
Навіть син підліток обожнює такий коктейль.
Але робиться на раз. Якщо постоїть трохи, то темніє.
Не танцую- но пою• 1 час назад
Ответ дляВимагаю спілкування
Я в студентстві працювала в кафе, робила коктейлі в тому числі бананові - молоко, морозиво, банан. То з того часу їх не люблю через смак банану. Але полуниця має яскравіший смак, може перебиває. Спробую сину зробити. Дякую)
Не танцую- но пою• 1 час назад
Ответ дляЧижик Пижик
Я люблю горгонзолу і дор бою, і все з блакитною пліснявою, а ткемалі тільки заводське, як і ікру кабачкові. Мабуть для мене має значення і спосіб приготування. От трюфелі не моє. Хоча є один сир - м´який з горгонзолою і трюфельним прошарком, то дуже зайшов