Підскажіть в Києві як у Ваших садочках з опаленням, у нас дуже холодно, дитину лишаю дома, ледь теплі батареї 13 градусів, коли є світло то вул обігрівачі чце Макс до 16. Цікаво у всіх так, і чи можна щось зробити, я не про генератори, на рівні адміністрації чи міг освіти, чи Київтеплоенерго і тд
Залізна тьотя• 19 января в 14:10
Нічого не зробите. В нас в садочку і в довоєнні часи забороняли обігрівачі, бо проводка не витримувала.
Детские_Будут?• 19 января в 14:12
Звісно можно . Буржуйку в групу і топити дровами . Ще варіант годувати дітей одним горохом.
Фоточки нема• 19 января в 14:26
Ви не про генератори. А про що тоді? Дрова хочете на садок замовити у адміністрації?
Ответ дляФоточки нема
Так в квартирах залишаємо заявки що немає чи погане отоплення, а садку ні що ?
Викачую яйцями• 19 января в 14:28
Ответ дляanastasiaproz
Нет света,нет отопления,о чем оставлять заявки?
Фоточки нема• 19 января в 14:36
Ответ дляanastasiaproz
То це ж адміністрація садочку вже давно мала потурбуватися, найперше це випустити повітря з батареї, очистити від бруду, пилу, за батареї поставити фольгований екран, не закривати батареї шторами, ну і вже потім телефонувати у служби. Ви думаєте адміністрація садка без вас не зможе подати заявку у аварійну службу?
dahashutka19• 20 января в 15:57
В Дніпрі так само, в нашому садочку. З батьками кидали скарги. Наче повинні приїхати і перевірити все. Може десь повітря треба випустити чи щось таке.