спальное место• 19 января в 14:27
Ютуб не кількість, а якість в 2026 році
Блогери, ви вже знаєте, що ютуб в 2026 змінив правила? І тепер ваш контент не "підсовується" аби кому, а цілеспрямовано шукає аудиторію яка буде дивитися ваш контент.
Якщо раніше людина могла подивитися 1 хвилину з 10 хвилинного відео і це "зараховувалося", то тепер ютуб став економним і набрати 1000 переглядів стало важче
мистерЛяпсус• 19 января в 14:29
Зато рекламу пропускать не будут, а будут смотреть до конца так как целевая аудитория
спальное место
• 19 января в 14:34
Ответ длямистерЛяпсус
Не факт, але хотілося б. Так, це ключове, рекламодавці ’шукають’ відео які довго дивляться.
мистерЛяпсус• 19 января в 15:11
Ответ дляспальное место
Тому треба робити або довгі відео, або хоча б 10 хвилин.