Почемучечка• 19 января в 15:11
Если бы вы были бабушкой
Например ваш сын встречался с девушкой, она родила ребенка, предположительно от него, она оформилась как одинокая мать, вместе они не живут, он уехал за границу, немного деньгами помогает. Стали бы вы как бабушка своему внуку помогать материально?
ПоЗиТиВнАя• 19 января в 16:24
Мені бабуся малого допомагає по власному бажанню. Її син зрадив мені та пішов до іншої коли я була вагітною. Сина записала тільки на себе, щоб потім не бігати за цим батьком та не випрошувати дозволи за кордон. Зараз навіть не знаю де він, а з мамою його (бабусею мого сина) спілкуємося, вітаємося зі святами, я їй фотки малого скидаю
Ответ дляСнегурочко
Чому не визнав? І як це не допомагає.
Автор пише, що кошти пересилає.
Допомагає матеріально
А як він може примусити жінку записати дитину на нього?
Це цілком у владі жінки. Хотіла - записала б на нього
Автор пише, що кошти пересилає.
Допомагає матеріально
Якщо жінка не записує дитину на чоловіка, то вона добре бачить, що чоловік козел.
Снегурочко• 19 января в 16:35
Ответ дляSvitlo_
Так може жінка і хотіла, та чоловік не захотів.
Треба з сином говорити чому так.
У мене нормальні діти, які могли б пояснити причинно-наслідковий
Снегурочко• 19 января в 16:40
Ответ дляSvitlo_
Щось говорити треба до народження дитини, а якщо є факт - то він є.
А що говорити. Люди дорослі. Ось так вирішили
Хіба хто у мами дозволу питає зачинати дитину?
Чи лягати в ліжко?
Снегурочко• 19 января в 16:41
Ответ дляSvitlo_
Ну і зобовʼязувати сина жити із жінкою через дітей- ідея така собі.
Я ні сину ні дочці такого не навʼязуватиму.
Петриківна• 19 января в 17:56
Ответ дляЖена миллионера
Вони ніяк не хочуть і не живуть. Син кинув і дівчину, і сім´ю, дитину свою не визнав і не виховує.
То Ваше виховання
Жена миллионера• 19 января в 19:05
Ответ дляПетриківна
То Ваше виховання
Моє? Ви зовсім смішна. Ситуація придумана автором. Воно моє таке саме, як і ваше.
Патриоточка• 19 января в 19:32
Ответ дляМамзелькіна
А зачем вообще, если у ребёнка есть родители?
Вот и смотрю - все такие добрые и щедрые, аж странно. Помогла бы посидеть и погулять с ребёнком. А материальная помощь - целиком и полностью забота сына. И не потому, что у меня денег нет.
Мамзелькіна• 19 января в 19:41
Ответ дляПатриоточка
Ага, давать десятку незнакомой тётке, потому что она забыла кто отец. Можно таких лохов не одного найти.