Безсовісна кума• Изменено вчера в 20:06

Киев, левій берег, сколько у вас сейчас света в часах в сутки?

у нас біло по 4 часа в сутки больше недели, а сегодня дают сказочно много, боюсь писать сколько, чтоб не сглазить и тут не прокляли, хочу понять у всех ли так?
Щось не спиться• вчера в 20:07
да,правый
ХтоЯкщоНеЯ• вчера в 20:07
А Ви шо, не слідкуєте за сусідами??? Дивно.
Дайте вподобайок• вчера в 20:08
Чинят потихоньку, главное что бы обстрел не повторился.
БоВжеВільна• вчера в 20:17
Ви не розумієте, що люди сидять і в гірших умовах? У нас з 9 січня й до сьогодні було лише 4 дня опалення. Світла не було й 42 години. Будинок повністю на електриці. Троєщина. Нічого, живі! Чекаю фіолетові морди.
Ой, не в ту тему відправила.
Лялька в колисці• вчера в 20:19
Ответ дляБоВжеВільна
Ой, не в ту тему відправила.
Пережили українці гулаги й Сибіри , Катерин і Петрів , Леніна та Сталіна, вистояли в Кенгірі та таборах ,тож вистоїмо, витримаємо тепер .
Україна є ,була і буде 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Язвочка• вчера в 20:21
Ответ дляЛялька в колисці
Україна є ,була і буде 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Только людей в этой Украине вполовину меньше стало...
ГоловнаЯ• вчера в 20:21
Не розумію чого тоді в Миколаєві останні дні дві години на добу, а в деяких зовсім нема світла
Бюст Березуцкого• вчера в 20:22
Київ він різний
Щось не спиться• вчера в 20:23
Ответ дляГоловнаЯ
тому що народ інфантильний, сидять чекають, коли ж барин ахметка світла насипе. чого ви кима свого не дрючите?
Дуже дуже вумна• вчера в 20:23
Автор подилитесь на 20 хв. Я ужин приготовила, а кофе не успела
ПолБатона• вчера в 20:24
Полтава- по 1 часу- два раза, и час ночью. Выстоим! На передовой мальчикам тяжелее!
Подтяжка• вчера в 20:27
Ответ дляПолБатона
Черкаси по півтори години так само
Подтяжка• вчера в 20:27
Тобто година 30 хв
Король дивана• вчера в 20:27
Ответ дляГоловнаЯ
Мені от тоже цікаво. Як тільки в Києві з´являється світло так відразу на сході його взагалі немає. У нас люди знов на мітинги виходять бо по годині на добу світло дають
Освічую темряву• вчера в 20:28
Ответ дляГоловнаЯ
Это шоб киевлян потешить и дать ’сказочно много’. Тож сидим , мля
Подтяжка• вчера в 20:33
Ответ дляОсвічую темряву
Може вже всюди покращиться. Бо я вже ледве тримаюсь
Освічую темряву• вчера в 20:34
Ответ дляПодтяжка
Тільки За !)
АсобеннАя• вчера в 20:35
Ответ дляГоловнаЯ
Це точно.ГПВ накладається на ГАВ,а потім до них приєднується СГАВ і всі троє тикають нам дулі.
ФФФФристайла• вчера в 20:40
Якщо не прибьєте тут, сьогодня не виключали 17 годин підряд, правий). Зараз немає.
все по ГОСТу!• вчера в 20:44
Ответ дляЩось не спиться
да,правый
Где это? У нас, святошинский, нет света постоянно
все по ГОСТу!• вчера в 20:45
Ответ дляГоловнаЯ
У нас тоже пару часов в сутки есть. Киев. Правый берег
Читаю тут только про такие чудеса
все по ГОСТу!• вчера в 20:47
Ответ дляКороль дивана
Да в каком Киеве есть свет? Ау! Может, точечно где-то появился и все!
На работе сегодня обсуждали, у нас и с правого и с левого сотрудники, задница со светом у всех
все по ГОСТу!• вчера в 20:48
Сегодня уже митинг был по поводу отключений в Киеве. В новостях тишина, мне знакомые из дтэк рассказывали
Пугачиха• вчера в 21:05
Ответ длявсе по ГОСТу!
а где проводили и приблиз численность?
Сиамская сороконожка• вчера в 21:19
Ответ дляГоловнаЯ
Шмигаль казав, що найгірша ситуація в Київській та Дніпропетровській. А тут і Миколаїв, і Полтава....
Бюст Березуцкого• вчера в 21:19
Ответ дляДуже дуже вумна
На ночь кофе?
ОдинРазНадетое• вчера в 21:31
Киев, тоже сегодня непривычно долго был свет
Инфотуфелька• вчера в 22:24
Ответ дляБоВжеВільна
Ой, не в ту тему відправила.
Харківський з вами(