Король дивана• вчера в 21:26

Ваші хлопці тут?

Чи є ще тут такі чії хлопці 16-17 років живуть і навчаються в Україні? Ви плануєте виїжджати чи будете тут,будь що буде?
Флюорография гуся• вчера в 21:27
В Украине. Не собираемся выезжать. Муж служит.
Кусачая Я• вчера в 21:29
Мій трохи старший, вже схожу з розуму, виїзжати не хоче. Дно в середині держави, що тут коється, і сама не поїду. Не знаю, де шукати моральні сили і підтримки, бо рідним все ок, батьку, батькам всім ок, сидять і терплять, замість того, щоб хоч якось вплинути і допомогти переконати виїхати
Пухнасті штани• вчера в 21:30
Моя сестра забере свого в Польщу , він універ закінчує в цьому році
Морковна• вчера в 21:30
Мій давно не тут
Пухнасті штани• вчера в 21:30
Ответ дляКусачая Я
А чому ви з ним не можете виїхати ?
Кусачая Я• вчера в 21:32
Ответ дляПухнасті штани
А чому ви з ним не можете виїхати ?
Пишу, що не хоче, не мішок з картоплею погрузити на плечі
автор Король дивана • вчера в 21:35
Ответ дляПухнасті штани
А чому ви з ним не можете виїхати ?
Хоч і не до мене звертаєтесь. А от куди виїхати? Мені страшно. Я проста жінка 48 років. Ніякої мови не знаю. Куди їхати і кому і як пояснювати чого я приїхала і що я хочу? Де жити? Куди дитину? Де він буде навчатись?
Це спочатку всі бігли а їх хватали ,допомагали ,силили,платили. А тепер хто мені допоможе?
Простоваля• вчера в 21:37
Ответ дляКороль дивана
Не думаю, что у всех выехавших жизнь лучше, чем у оставшихся. Ну и от региона конечно зависит. Я бы тоже вряд ли поехала
Пухнасті штани• вчера в 21:37
Ответ дляКороль дивана
Я не знаю, тут багато хто пише що в Німеччину їдуть. Думаю що дитина 17 років знає англійську хоч на розмовному рівні і в чомусь допоможе, волонтери повинні бути
автор Король дивана • вчера в 21:39
Може і гріх,заздрити,а я реально заздрю тим хто в перші місяці аиїхав. Розумні люди.
А я сиділа,та ще й в Дніпрі. Все думала,та ще трохи і все закінчиться. А вже сину 17 скоро. А нічого не закінчилося. Страшно за дитину. Яка я дурепа.
Харчовий тріль• вчера в 21:42
Мальчиков однозначно нужно убеждать уезжать. Объяснять, что у него небольшой выбор : или на фронт, или быть свободным и жить.
Пухнасті штани• вчера в 21:42
Ответ дляКороль дивана
У вас ще є шанс виїхати, і в 17 років заставити сина можна, памʼятайте , що повернутися завжди можна
Простоваля• вчера в 21:43
Ответ дляКороль дивана
А что вашему сыну в 17 лет угрожает?
автор Король дивана • вчера в 21:43
Все б віддала щоб хтось допоміг. Забрав , приютив сина. Я вже тут якось сама виживала. Його б зберегти. Щоб жити міг і навчатись.😢
Сірничок• вчера в 21:45
Ответ дляКороль дивана
Езжайте в Норвегию, пробуйте. Вернуться всегда успеете
автор Король дивана • вчера в 21:45
Ответ дляПростоваля
А что вашему сыну в 17 лет угрожает?
Шахеди ,ракети в Дніпрі як мухи літають. Наближення фронту. Цього мало?
Харчовий тріль• вчера в 21:46
Ответ дляКороль дивана
У вас прям нет родственников, друзей за границей? На первое время , чтобы приютили, дальше пойдет грузчиком или на завод, снимет квартиру.
Простоваля• вчера в 21:47
Ответ дляКороль дивана
Ваш сын может поступить в вуз в любом городе Украины. И даже в Ужгороде. Вы об этом не думали ? Или он у вас невыездной за пределы города Днепр ?
автор Король дивана • вчера в 21:48
Ответ дляХарчовий тріль
Родичів не має. Знайомі є,але щоб друзі то ні. Ніхто не пропонує допомогу. Кому я потрібна?
Харчовий тріль• вчера в 21:48
Ответ дляКороль дивана
А предлагать не будут, вы сами должны просить.
Тут надолго• вчера в 21:50
Мой через 1 мес, 16 дома, Киевская область, не куда не планируем уезжать, сын с инвалидностью, с начала войны уехали с класса 6 человек.
ДлинноНожка• вчера в 21:50
Ответ дляКороль дивана
А що у вас є шоб віддати?
автор Король дивана • вчера в 21:50
Ответ дляХарчовий тріль
Так,мабуть треба просити. Всі говорять що важко,а я завжди думала ще й з своїми клопотами на голову.
ДлинноНожка• вчера в 21:51
Ответ дляКороль дивана
А чого вам хтось шось має пропонувати?
Тримбулька• вчера в 21:54
Сину 17, на днях вже 18. Живе закордоном. Вчить мову. Допомогу не отримує. Ми все оплачуємо. Дорого гуртожиток+ харчування та інші розтрати
автор Король дивана • вчера в 21:53
Ответ дляДлинноНожка
А що у вас є шоб віддати?
А ви можете допомогти ? Чи просто з цікавості?
Рубаю олівлє• вчера в 21:55
Ответ дляПростоваля
А что вашему сыну в 17 лет угрожает?
Коли все починалося цим дітям було 5-6 років.
автор Король дивана • вчера в 21:55
Ответ дляТримбулька
Він навчається? Університет ?
Мотористка• вчера в 21:57
Ответ дляКороль дивана
За 4 года можно было бы хоть какой-то европейский язык до В1 выучить. И искать информацию в чатах выехавших по странам. И понимать план действий.
Тримбулька• вчера в 21:58
Ответ дляКороль дивана
Він навчається? Університет ?
Ні, він не навчається в університеті