Додаю напруги• вчера в 22:15
Впала на вулиці( А ви вже падали?
Сьогодні перший раз за цьому послизнулася, і впала через льоду. Падала на спину, відразу після падіння було важко дихати та почала трохи боліти голова. Зараз почуваюся добре, але якщо нахиляю голову донизу, починає тягнути верхня частина спини, не знаю як це правильно описати. Боюсь, щоб завтра гірше не стало
Балаболка• вчера в 22:19
Якщо потягнули мʼязи намастити обезболюючою маззю, я б більше за голову переживала, колись спала на лід то мала сильний струс мозку, лежала в лікарні, одужуйте і не терпіть при потребі до лікаря
Та не реву я• вчера в 22:19
Упала неделю назад, ещё и с ребенком. Переходили по пешеходному, вроде как и скользко не было. Упала на колени со всей силы, порвала штаны и на коленках кровавые раны были. Потянула за собой малого, тоже ударился. Ужас.
Аноним_Русалка• вчера в 22:20
Я на роботі впала на сходах копчиком порахувала всіх сходинки -9 шт і лікоть сильно забила.
Купила льодоходи 👍
Anna -d11e• вчера в 22:20
Впала на спину і забила копчик. 5 днів проколола вольтарен і мільгаму. Але ще болить коли хожу . Що робити далі не знаю. Пройшов тиждень
Летала_НаМетле• вчера в 22:20
Ответ дляДодаю напруги
Так
1551 звонили? Обязательно дайте обращение относительно данной ситуации
Чемна панночка• вчера в 22:21
На бок нужно падать, и не на прямую, а на полусогнутую руку, чтобы саммортизировать.
Стараться во всяком случае.
Додаю напруги
• вчера в 22:21
Ответ дляАноним_Русалка
Купила льодоходи 👍
Ого, як ви після такого почуваєтесь??
Аноним_Русалка• вчера в 22:22
Ответ дляAnna -d11e
Це довго буде боліти. Я теж впала на копчик(
Зробіть знімок про всяк і більше відпочивайте
Мусик Пусик• вчера в 22:22
Я на попу упала(. Две недели не болело, а потом начало болеть, аж прихрамываю. Не понимаю, почему сразу не болело.
Пушка заряджена• вчера в 22:23
Единорог помог• вчера в 22:23
Ответ дляБлондинка в Законе
Я зламала руку. В гіпсі зараз 😢
Трохи підняти вам настрій, я колись дві руки ламала.
Безлім на все• вчера в 22:24
Задержка дыхания сразу после падения на спину - плохой симптом, у ребёнка так было при компрессионном переломе позвонка. Может вам все же стоит провериться.
Аноним_Русалка• вчера в 22:25
Ответ дляДодаю напруги
Ого, як ви після такого почуваєтесь??
Уже краще. Кістки цілі, але синець був ужасний. Пройшло два тижні. Ріка ще болить болить, спертися на спину до кінця не можу.
Anna -d11e• вчера в 22:26
Ответ дляАноним_Русалка
Раніше падала у школі ,тоді місяць ходила з подушкою . До лікаря не зверталася. А сенс візиту до лікаря поки, вправляти боюсь і операція теж страшно. Буду сподіватись ,що пройде. Тільки що ще пропити з ліків?
Блондинка в Законе• вчера в 22:27
Ответ дляЕдинорог помог
Дякую ❤️
Аноним_Русалка• вчера в 22:28
Ответ дляAnna -d11e
Я колола уколи дексалгін. Добре допомагають.
Можна ще свічки ревмоксікам 15 мг.
Це мені лікарі прописували
Можна ще свічки ревмоксікам 15 мг.
Це мені лікарі прописували
Anna -d11e• вчера в 22:30
Ответ дляАноним_Русалка
Можна ще свічки ревмоксікам 15 мг.
Це мені лікарі прописували
Можна ще свічки ревмоксікам 15 мг.
Це мені лікарі прописували
Так ревмлксікам хороші, протизапальні свічки.
Я купувала реліф адванс ,кажуть їх також можна
Аноним_Русалка• вчера в 22:32
Ответ дляAnna -d11e
Реліф більше при проктологічних болях
Пік Антна• вчера в 22:34
Дівчата, ходіть дуже обережно, я два роки тому впала, зламала копчик і струс мозку.
Anna -d11e• вчера в 22:34
Ответ дляАноним_Русалка
Реліф більше при проктологічних болях
Реліф адванс там тільки лідокаїн добре знеболювання.
Магиня• вчера в 22:35
Перечепилась на ступеньках і впала. Було темно, я шла з включеним фонариком, але захотілось підсвітити чоловіку позаду і як впала ребром ступеньок на хворі коліна... Піддала болю
ХаДиДиШь• вчера в 22:36
Вчора зламала руку; а завтра буде операція
.Я дуже невдало впала. Секундна справа і от маю мороку