Оновлена версія• 20 января в 16:10

Киев. Как думаете, свет/воду включат сегодня?

Как думаете, свет и воду включат сегодня? Почти все разрядилось и надо еще как-то помыть голову
ОноВамнадо• 20 января в 16:41
Ответ дляОбнемашечка
У нас вода є, Оболонь. Світло або включать, або ні. Лежу в осінній куртці під 3 ковдрами і в шапці.
Действительно так холодно в квартире?
ПесиКот• 20 января в 16:49
Не розраховую на це :(
Ніяк не мити. Якщо води нема.
Сухий шампунь і завʼязати хвіст
Обнемашечка• 20 января в 16:52
Ответ дляОноВамнадо
Действительно так холодно в квартире?
Ну я не рухаюся. Якщо б я літала по хаті, то зірілася б. А так 15 град, мені холодно.
Огірок та Помідорчик• 20 января в 16:54
Ответ дляВикупана
Ви саме з таких, якщо досі не знаєте чим
Оборжаться можно(((((
Бринзолетта• 20 января в 17:00
Ответ дляОбнемашечка
Всі мають право на ниття. Навіть власники газової плити.

У мене новобудова без газу, але якщо мені гірше, то це не означає, що всім іншим добре.
У меня тоже новострой, 24 этаж. Генератора еще нет, т.е. на отопление, воду. Лифт не работает, ниче, норм. Нет даже микро плитки для разогреть. И 4ак то не приходит в голову ныть
Чучело-Мяучело• 20 января в 17:04
У нас вода вже є..чекаємо на світло.
Сяду на шию, дорого!• 20 января в 17:10
Воду дали в обід. Через 20хв вимкнули світло. Отак і живемо
Обнемашечка• 20 января в 17:30
Ответ дляБринзолетта
Чому ви вважаєте, що всі мають бути такі як ви? Треба більш поблажливо ставитися до слабкостей інших.
ОноВамнадо• 20 января в 17:33
Ответ дляОбнемашечка
Сочувствую (
Сижу_и_плачу• 20 января в 17:59
Вода є, світла не чекаю, опалення тим більше. Світло було вночі 1.5 год
Ванна Тазиковна• 21 января в 13:39
Воду нам ввечері вчора дали. Світло лише вночі давали на 2 годинки, тепер обіцяють аж о 20 00.