Мозговая пилочка• Изменено 28 января в 08:40

Коли чоловік почав худнути, ходити на спорт- в нього зʼявились претензії до мене

То не так роблю, лежить не там, неначе дратую його
Дітей не так виховую, в телефоні працюю а мала цілий день працювати без нього
На обід бігає до мами в сусідній будинок, вона готує борщі і забагато(мол їй не жалко тарілки борща, їй немає його куди дівати і вона сама його кожного дня кличе)
Раніше все ів, і могли готувати разом. А зараз мама зявилась із своєю кулінаріє
Мама рік тому переїхала, поруч з нашим будинком зняла квартиру
Працює віддалено вдома
viter33• 28 января в 10:25
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Все равно . если у него уже другая баба, вы ничего не сделаете. Если он захочет уйдет, не смотря ни на что.
Може ’друга баба’ ще вагається - бо ’не принц’
Так що ’не факт’, що все так критично
Триндичіха Байрактар• 28 января в 10:26
Ответ дляviter33
Так що ’не факт’, що все так критично
И такое может быть.
Обнимашкина• 28 января в 10:33
Ответ дляМозговая пилочка
Йому 38
А мені 40
А що ця криза так рано зявляється?
Ну можете її і так називати, цю кризу. І справа не в мамі.
Кому там слова не давали• 28 января в 10:33
Ответ дляМозговая пилочка
Отож
Я рушники йому змінила завчасно
Він роозкричався що вчора лише чисте повісив
Тобто на рівному місці..
Ищите фею
Кому там слова не давали• 28 января в 10:34
Ответ дляМозговая пилочка
Йому 38
А мені 40
А що ця криза так рано зявляється?
Ну да, его больше интересуют молоденькие, +-30
Кому там слова не давали• 28 января в 10:36
Ответ дляТреба підробіток
Так они ровесники. Что там могло устареть, если он сам тоже стареющий?
Любому стареющему приятно видеть рядом даму, лет на 10 моложе
На этом фоне он будет выигрышней смотреться
Ответ дляБез QR коду
Якщо серйозно.
У нас в залі є одна діваха. Ні з ким не спілкується з жінок, лише з чоловіками і не лише з тими, з ким знайома раніша, але і з новими, і з тими, хто прийшов один раз в зал, щоб прийняти душ.
Вона постійно в короткому топі, в лосінах, літом в шортах (прости,боже), волосся красиве завжди розпущене, не зібране.
Короче, чіпляється до всіх чоловіків, заводить з ними розмову і зазвичай просить поради, як робити ту чи іншу вправу. Її стали називати Кудряшка Сью, дехто називає Сюсю
Нашла способ знакомства)
Рву и мечу• 28 января в 10:42
То фея. 💯
Треба підробіток• 28 января в 10:43
Ответ дляКому там слова не давали
А даме как приятно
Не фоне настолько более молодого партнёра многие почувствуют себя ещё старше.
Без QR коду• 28 января в 10:45
Ответ дляКому там слова не давали
Особливо, коли йому 75, а дамі 65
Графиня Шезвездицкая• 28 января в 11:13
Автор, в морозильнике курица лежит про запас?
Доставайте.
ula2006ula• 28 января в 11:14
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Доставайте.
Проще пургену подсыпать, когда в зал пойдет или точно к любовнице)))
ВільнаНазавжди• 28 января в 11:39
Шерше ля фам.
Svit_from_It• 28 января в 11:45
Разводитесь, пусть женится на маме
Кому там слова не давали• 28 января в 11:55
Ответ дляБез QR коду
Особливо, коли йому 75, а дамі 65
Смотря, сколько у него денег
Если много, может и помоложе даму найти
Нашел же Раффин с разницей в 46 лет Сашу Николаенко )))
Триндичіха Байрактар• 28 января в 11:55
Ответ дляТреба підробіток
А даме как приятно
Борисфенка• 28 января в 12:26
Подати на аліменти. Це відволіче його від нової феї, буде про що подумати.
Десь так, але...• 28 января в 12:45
Мужчину энергетически наполнят тот, кто кормит
Уси Пуси• 28 января в 12:51
Ответ длясказочное_Бали
Ну это логично, что если муж похудел и стал спортивным, то он и жену такую же хочет видеть рядом.
Это его половые трудности. Не нравится женщина? добби свободен)
Кондуктор автобуса• 28 января в 12:51
Ответ дляМозговая пилочка
Я вже почала думати що мені в собі змінити?
Да, я не атлет.. може треба записатись на пілатес, йогу, підтягнут фігуру

Але раніше кожного дня казав яка я красива
А зараз давно такого не було
І взагалі каже що я вже не така як в 26 років, вже жінка в 40
Менять мужика надо
Уси Пуси• 28 января в 12:52
Ответ дляNo problems
Ну дурь в голове и отчаяние могут на многое сподвигнуть. Но сидеть и ныть на советчице однозначно легче, чем поднять жопу и полюбить себя
А любить себя это худеть ради мужла? 😏
Уси Пуси• 28 января в 12:53
Ответ длясказочное_Бали
Да умная женщина оставит трёх ангелочков мужу и будет приходить к ним раз в месяц на выходных и платить 3 копейки алиментов. А папа пусть с ними живёт и радуется жизни как может. Пакр таких случаев знаю. У разведённых мам хорошо сложилась личная жизнь у пап с оравой детей никак. Женщины начали умнеть )
хаха, норм. Сплавить орущих мужику и пусть кайфует
Уси Пуси• 28 января в 12:54
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Автор бы уже почувствовала будь у него другая.
Уси Пуси• 28 января в 12:55
Ответ дляКому там слова не давали
Кому сдался старый хрыч?
Уси Пуси• 28 января в 12:55
Ответ дляКому там слова не давали
ему то приятно, да кто ему даст?
Виправлялочка• 28 января в 13:45
Ответ дляМозговая пилочка

А зараз давно такого не було
Блін, у них, мабуть самооцінка уверх скачить.. У моєї сестри чоловік в 50 років дуже схуд, підсів на бади, ПП і все таке. Сестра все життя худенька, теж в спортзал ходить. То він причепився, щоб вона пішла собі щось вколола, бо щось не те вже, тіпа.. Звик, що біля нього була молода і красива, а як ій стало 45, то іди щось вколи
БезникаяЯ• 28 января в 14:12
Ответ дляСкользкая
знаю я таких мам
памятаю коли мій тато фею знайшов то теж таким придирливим став, а ще ванну почав щоранку приймати і прасувати все навіть шкарпетки
головне питання - чиє житло?
А если квартира ее, то пусть бегает?
БезникаяЯ• 28 января в 14:13
Ответ дляviter33
Зі спостережень (незалежно від вашої ситуації) - коли дружина різко стала ’не так готувати, не так одягатися, не займається спортом,....’ - то часто буває, що з’явилася та, яка ’так готує, так одягається, займається спортом,....’
И в зал он пошёл уже после начала их романа. Да и в зал ли?
БезникаяЯ• 28 января в 14:15
Ответ дляХропочка з гривкою
Нагадайте, що йому теж вже не 16.
Как это им поможет?
Кому там слова не давали• 28 января в 14:57
Ответ дляУси Пуси
ему то приятно, да кто ему даст?
За деньги находят