Партизанка• вчера в 10:04

Я в шоці, від таких залицянь

Залицяється один кавалер.
Було 2 побачення (один букетик квітів був і чай) Пише кожен день, такий перепісюн, що аж страшно.
Щось розговорилися про бутлі для води, каже мені: "Купи в Епіцентрі бутель, він біля 350 грн коштує".
А я тобі з водою його піднесу на поверх. Навіщо мені він? Що, не може 350 витратити на бутель, поїхати, привезти? Людина працює, якщо що. Хоче зі мною сексу…
Тут багато хто напише, що я зажралася… напевно, зажралася, чоловіки взагалі не вміють залицятися.
Зате шле букетики в стікерах і поцілуночки)))
Ось що людині відповісти? Бо в мене тільки якась гадість на язиці)
Пригощаю кашею• вчера в 10:23
Ответ дляПартизанка
Не хай тоді не патякає про це.
Його ніхто не просе це робити.
І побачення було - 2. Місяць строче кожного дня.
Хоче 3 побачення в себе вдома
пусть дальше хочет. балабол
Пригощаю кашею• вчера в 10:23
Ответ дляПерекус беру завжди
Це період залицянь, а не битовухи зі старту. Я б ще зрозуміла тему, що не туди повів чи не те замовив, а не воду з бутлями
сейчас более чем актуально и про бутыли и про все остальное. вот как раз и проявится
Чу Ча• вчера в 10:24
Ответ дляКофе в лобби
Вам сейчас расписать как организовать доставку, чтоб занесли на этаж?
распишите только не 28 грн за этаж
Пригощаю кашею• вчера в 10:24
Ответ дляПес Патрон
А скілтки треба побачень щоб воно захотіло бутель води принести?
пока не отрахает в 7ми позах, может тогда царь и решит, что достойна
автор Партизанка • вчера в 10:24
Ответ дляЗ царем в голові
Они виделись 2 раза. Может он еще не определился
До себе на хату зазивати - так.
А 350 грн - купи собі сама.
Не в грошах справа. Я працюю і в мене є гроші.
А в тому, що людина вважає, що вона турботлива по відношенню до мене
ЯяяКакаджамбо• вчера в 10:25
Ответ дляПартизанка
Не хай тоді не патякає про це.
Його ніхто не просе це робити.
Хоче 3 побачення в себе вдома
А вы чего хотите от мужчины, замуж или секса на одну ночь?Не нужен, не нравится он вам тогда просто прекратите общение.
Наташа_32• вчера в 10:27
Ответ дляПартизанка
Так і є.
3 побачення не буде точно.
Вы ему отказали??
Чу Ча• вчера в 10:27
Ответ дляПартизанка
Навіщо тоді строчити мені про це.
Продавлювати, що мені бутиль з Епіцентру потрібний.
Я все сама собі можу купити, якщо я захочу і буду вважати за необхідність.
А тут типа, з його сторони, як турбота ... саме так він це приподносить.
То я не вважаю, що це так
а если он купит и занесет домой, вы его в пригласите на чай?
Перекус беру завжди• вчера в 10:27
Ответ дляПригощаю кашею
Ну не знаю, мені б отілось легкості і романтики - побачення, вечері в гарному місці, якісь подорожі, поиємні подаруночки і сюрпризи, а не бутлі з водою, борщі і перепіхон у нього дома на 3му побаченні. Якщо що, то мене вже 2 рази по 20, а не 16))))
Зам. зав. Анонима• вчера в 10:27
раджу взагалі не витрачати на нього час. такі дзвінки багатопро що кажуть. в мене такий був,не звернула увагу. все одно покинула. людина,яка шле квітки в смайлах,це жесть. ну і про бутль дуже красномовно. якщо таке видає під час залицянь до сексу,коли чоловік показує СВІЙ МАКСИМУМ,то що буде далі???
Запам´ятайте, що на початку під час залицянь чоловік показує свій максимум. Вже купи сам,або мовчи. для мене,як для жінки 40 років,це не чоловік для сер.стосунків. це таке..аби було.
Чу Ча• вчера в 10:28
Ответ дляПартизанка
Ну на 3 побачення він закинув удочку. Що він може в себе вдома смачну вечерю приготувати ....Чому я маю саме його член обрати? )) Може інша на його поради поведеться
не обирайте, живіть без члена, навіщо підтримуєте переписку?
Чу Ча• вчера в 10:29
Ответ дляПартизанка
Не хай тоді не патякає про це.
Його ніхто не просе це робити.
Хоче 3 побачення в себе вдома
ви такая грубая, в сексе наверное тоже бревно
Чу Ча• вчера в 10:30
Ответ дляПартизанка
Так і є.
3 побачення не буде точно.
вибратор хоть приготовила?
З царем в голові• вчера в 10:30
Ответ дляПартизанка
До себе на хату зазивати - так.
А 350 грн - купи собі сама.
Сколько вам лет, вы были замужем, дети есть?
Зам. зав. Анонима• вчера в 10:32
Ответ дляПартизанка
ви розумієте ,що це жлоб? в мене на 2 побачення заявляв,що навіщо гроші на кафе витрачати..Так дорого! можна купити 1 кг м´яса і у мене чи у нього посмажити. ну це треш. І ще -спочатку,милий, аналіз в ділі на всі зппп,а потім секс.ваш точно не піде,бо це дорого і у нього нічого не болить. але це повага насамперед до вас. я без аналізу до тіла не підпускаю. хоча тільки з презиком. з тих хто погоджувався,ми ходили в ділу здавати,але вони після цього пропадали. Звісно))) бо знайшли заразу,а признатися соромно. отак далі йдуть з хламідіями і т.д.
Зам. зав. Анонима• вчера в 10:33
Ответ дляКофе в лобби
А вы читаете до конца? По одной такой ситуации ничего нельзя сказать о человеке
да все понятно.жлоб обікновенній. єти мелочи ох как красноречивы
Пригощаю кашею• вчера в 10:33
Ответ дляПерекус беру завжди
перепихон на третьем свидании не обязателен. а вот как готов помогать сейчас в такое время очень даже актуально. вот такой ’легкий’ и пофиг будет, если в блекаут она без воды, электроэнергии и отопления, нафиг не нужен!
З царем в голові• вчера в 10:33
Ответ дляПес Патрон
В будь якому випадку ви забагато часу і енергії на оце витрчаєте. Воно не риба не мясо
Ви почули 1 субьективну розповідь від автора, а вже зробили висновки про людину.
Зам. зав. Анонима• вчера в 10:34
Ответ дляПерекус беру завжди
++аналогічно. і серйозне ставлення.відповідальне
Пес Патрон• вчера в 10:34
Ответ дляЗ царем в голові
Жіночко, мені не 20 і навіть не 30 років і я вже можу розрізняти такий тип мужчинок давно.
З царем в голові• вчера в 10:35
Ответ дляПартизанка
Не хай тоді не патякає про це.
Його ніхто не просе це робити.
Хоче 3 побачення в себе вдома
Можна хотіти що завгодно, він же не примушує вас. І побачення вдома не завжди секс означає. Ви якась дивна.
Перекус беру завжди• вчера в 10:35
Ответ дляПригощаю кашею
Так це наступний крок після залицянь, коли вже є намір серйозних стосунків. Як раз в цей час і треба хоч трохи відволікаьися, щоб дахом не потекти
автор Партизанка • вчера в 10:36
Ответ дляЗ царем в голові
А що означає? Нам по 30, дивитись на зірочки))
Це ви дивна
Ищу Аленя• вчера в 10:36
Так скажите ему , что вам будет приятно, если он вам бутыль купит и занесёт в квартиру)
З царем в голові• вчера в 10:36
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Да прям. Разве она его просила купить бутль а он сказал пойди купи сама? Автор сама придумала, сама обиделась.
Сладко-соленая• вчера в 10:36
Ответ дляНаташа_32
Да. Я полностью согласна. Подруга рассказала, что у её на работе девки, что не замужем перешли уже на женатых мужей. Их жёны к некоторым приходили на разборки. До мордобоя не дошло, но уже было на грани.
Ещё 6 месяцев такой социальной политики в Украине по отношению к мужчинам, и ярлык ’синий чулок’ крепко ко многим девушек
ам, а со временем женщинам навсегда приклеится.
Ну, кто синий чулок, кто - резиновый сапог, кто - дед-пердед.
У каждого ебобо из вашего клана на Советчице есть свое погоняло
автор Партизанка • вчера в 10:37
Ответ дляИщу Аленя
Мені не потрібна та вода. Вона в мене є.
Справа не в цьому. А в тому, що він типу проявив - турботу. Сам захотів, щоб я купила той бутиль.
Але це не турбота. Турбота - коли мужик сказав, зробив, оплатив.
Пригощаю кашею• вчера в 10:38
Ответ дляПерекус беру завжди
серьезные отношения с мужиком, который никак не готов вкладываться и заботится, и не начнутся. сейчас не готов сраный бутыль за 350 грн сам купить и привезти с водой, завтра скажет давай деньги 50на50, плюс на тебе ребенок, быт, и т.д. С самого начала про таких все ясно
Перекус беру завжди• вчера в 10:39
Ответ дляПригощаю кашею
Ну то ви самі придумали за нього. Залицяння мають бути залицяннями, а не битовухою
автор Партизанка • вчера в 10:39
Ответ дляЗ царем в голові
Я нічого не просила. Він повчав, що має бути в мене і маю купити. Ще й скинув посилання з Епіцентру