МУСЯкомарова• 20 января в 22:10
Маєте страх коли ху*ло запускає ракету "хуйлошник"?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Ні
Так
КонхфЭдкаТузик• 20 января в 22:27
Ответ дляВиправлялочка
Да вы себя опускаете, а не того парася.
мені по барабану на який щабель я опущуся у висловлюваннях, які гноблять парашистів
Виправлялочка• 20 января в 22:28
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Зря, себя надо уважать.
КонхфЭдкаТузик• 20 января в 22:29
Ответ дляВиправлялочка
Зря, себя надо уважать.
тут би вижити - в умовах, які створили фюрерні парашисти
Готова до другої• 20 января в 22:30
Ответ дляМУСЯкомарова
У американців є такі протиракети, дуже потужні ’Стандард’ збивають у космосі на середній ділянці польоту, але ж хто ж нам їх дасть ... якщо демократ Байденчук ледве-ледве цідив нам нещасні хамерси .... а тут рудий республіканець Труп
Так всегда.У американцев есть чем сбивать,а на них никто не нападает,у нас сбивать нечем и на нас напали
Где тонко,там и рвётся.
Чемна панночка• 20 января в 22:30
Это просто испытания в Украине разного оружия. Орешник может нести в себе только ядерную начинку
Его пуляют пустым- испытывают . И только на объекты
Нетутешня• 20 января в 22:34
Ответ дляХуАнита
Я живу біля ТЕЦ, і це постійно страх, бо летить над головою
... ’ Зеленський незадоволений роботою наших повітряних сил.
А цікаво, чи задоволений був Зеленський, коли масово військових ППО переводили в піхоту?
Не чув тоді, щоб взагалі хоч хтось був незадоволений. Всі чомусь мовчали.
Ну і взагалі, просто нагадаю, що Зеленський у нас верховний головнокомандувач. І за всі ці проблеми несе відповідальність він.
О. Гончаренко’.
КонхфЭдкаТузик• 20 января в 22:36
Ответ дляНетутешня
О. Гончаренко’.
сьогодні пердь тут, завтра пердь там...
говорити - не мішки тягати... і не війну воювати... ГОВОРИТИ...
МУСЯкомарова
• 20 января в 22:36
Ответ дляГотова до другої
Где тонко,там и рвётся.
Ось тому й не нападають бо є чим сбивати.
Не підпускають війну на дальніх підступах бо дотримуються золотого правила’ ’хочеш миру - готуйся до війни’
Ну а для недоумкуватого населення України готуватися до війни аби був мир - це занадто розумно.
Замість цього їбанати та дурні пизди обрали собі подібного за рівнем інтелекту довбойобаного жиденського який 20 років стрибав по сцені, а три роки свого довоєнного президентства жив так ніби ’чур мене чур - війни нема’.
Обрали б у 2019 році АРМОВІРУ Порошенка тоді й були свої ракети і протиракети. Але ракети і протиракети українцям не треба були, а треба було жидівщину до влади привести аби вони розкрадали, ну як то кажуть - хто ж цьому населенню лікар ..............
МУСЯкомарова
• 20 января в 22:38
Ответ дляНетутешня
О. Гончаренко’.
А собою це довбойобе жиденя може теж незадоволене?
До себе воно питань немає?
коли воно у 2019 році закрило ракетні програми України і пустило ці кошти на ’Велике Крадівництво’?
До себе воно питань немає?
Невидимка• 20 января в 22:42
Ответ дляАнтиТанкист
Я у Львові проспала, пюрешнік
Навіть тривогу не чула
Тривоги не було перед його влучанням, радари його не засікли
А звук чули ми, будучи в 70 км від Львова
ВільнаНазавжди• 20 января в 22:45
Ответ дляМУСЯкомарова
До себе воно питань немає?
А захист нашої інфраструктури у 25-26! А він чогось призначив себе великим дипломатом і катається по закордонах, роблячи те, що в більшості випадків і дипломати, той же МЗС міг би робити. А хто в нас президент! Хз
ВільнаНазавжди• 20 января в 22:47
А на сраний орєшнік по фіг, на фоні того, що своя ж влада робить і не робить , там де повинна
АнтиТанкист• 20 января в 22:47
Ответ дляНевидимка
Тривога була але я її ніколи не чую.
Багато моїх знайомих у Львові і області не чули ні тривоги і пюрешнік
Украиночка• 20 января в 22:47
Ответ дляПапина дочка
Любой здоровый человек боится умереть.
Померти боюсь, більше навіть за дитину. А от ракет і шахедів чомусь ні. Знаю, що це погано, але немає страху.
Новини не читаю завчасно, можу під час вибухів вже дивитись чи повз нас летить. Зазвичай сплю. При сильних обстрілах в коридорі сплю (там ліжко). Або якщо дуже голосно - дивлюсь шортст в ФБ.
Живу в Києві, в небезпечному районі. Часто перед вікнами ’фейерверки’ вночі, в потім ще тушать до обіду.
Розумом розумію що це небезпечно, повинно бути страшно, але відчуття страху немає.
Дитина зазвичай спить і не чує найголосніших вибухів в 500 м від вікон.
АнтиТанкист• 20 января в 23:03
Ответ дляЧемна панночка
Кацапи ж кажуть, що все ’на об´єкти ’
Чемна панночка• 20 января в 23:05
Ответ дляАнтиТанкист
Кацапи ж кажуть, що все ’на об´єкти ’
А вам орешники, как шахеды, в квартиру залетали ?
АнтиТанкист• 20 января в 23:06
Ответ дляЧемна панночка
А вам?
Чемна панночка• 20 января в 23:07
Ответ дляАнтиТанкист
А вам?
В квартиру не залетали - но, под окном регулярно
АнтиТанкист• 20 января в 23:07
Ответ дляЧемна панночка
Ого, я на щастя навіть не чула його ніколи
Зажуженная Жужжа• 20 января в 23:13
Нет. Вчера при обстреле просто лежала в кровати под одеялом. Не знаю откуда такой пофигизм был
Теща дочки• 21 января в 01:16
Ответ дляГуби з філером
Ой, було б добре... щоб запустили, а воно їм рвануло, на місці запуску.
І так впринципі з кожною ракетою.
Мрії, мрії....
І так впринципі з кожною ракетою.
Мрії, мрії....
И шахеды руснявые чтобы в точку запуска возвращались🙏🏻и там взрывались
Нашли в капусте• 21 января в 09:35
В Одессе. Не боюсь давно уже ни тревогу, ни шахедов. А вот то, что происходит на улицах города с белыми бусами и мужчинами меня ввергает в шок. Словно смотрю Какой-то фильм. Такого в реальности же быть не может. Но увы, может..
Викасикрет• 22 января в 15:06
Ответ дляПапина дочка
Любой здоровый человек боится умереть.
Як наче українцям саме хуєшніка для цього треба боятися
Мені особисто більш стрьомно сидіти без світла і тепла щоденно, аніж раз на рік боятимся якоїсь нефункцінуючої пукалки кацапської.