Ашотакоя• Изменено вчера в 22:36
Можно ли избавиться от таких носогубок? И как?
Или они образовались из-за увеличения губ?
Ашотакоя
• вчера в 22:37
Ответ дляOdilie
Удалено администрацией...
Смысл флудить не по теме
Пекельнi Борошна• вчера в 22:42
Сначала гиалуронкой подкорректировать линию нижней челюсти и скулы .
Ну що ви, мамо!• вчера в 22:48
Ответ дляOdilie
Удалено администрацией...
А при чем тут Кароль? Это же не она на фото?
ніколи такого не було• вчера в 22:55
Можно еще увеличить губы, тогда носогубки никто и не заметит
Комиссия50%• вчера в 22:57
Ну простіше навчитися з ними жити.
Якщо вкалувати туди філери, гіалуронку - сила притяження все одно візьме своє, а там ще тяжче буде, й вона потягне це вниз до брилей. В світової косметології це давно не практикується. Тільки наші не дуже відповідальні косметологи пропонують досі.
якщо вкалувати філери в скули - багато не підтягне, але почнете виглядати роздуто та з часом якщо додавати, то як алкоголичка. А треба буде ще й ще.
як тимасове рішення нитки туди повставляти, але вони швидко розсмокчуються.
Хірургія наше все. Дотягнути скільки дозволяє обличчя. Потім хірургичний смас - обрізати все зайве й натягнути.
Комиссия50%• вчера в 23:00
Ответ дляніколи такого не було
нє. навпаки губи поглиблюють носогубку й буде ще більш видно.
А ось кисетні зморшки прибирає.
Леди_на_драндулете• вчера в 23:05
Ответ дляАшотакоя
фото
Ох ты ж ёлки
Лицо опухшее, губы опухшие
Вы в запое?
Лицо опухшее, губы опухшие
Вы в запое?
ніколи такого не було• вчера в 23:43
Ответ дляКомиссия50%
А ось кисетні зморшки прибирає.
Вы не поняли посыл)