Белая котичка• вчера в 22:47
Електропрострирадло з підігрівом від ПАВЕРБАНКУ - порадьте пліз
у мами опалення нема з 9 січня. Уже УСЬО... не рятує ані пухова коврда, ані бутилки-грілки в ноги. Як варіант хочемо спробувати електропрострирадл, АЛЕ має бути з живленням від павера - бо і світло рубають часто
Можливо щось порадите, бо я в тому повний нуль
Істеріомама• вчера в 22:48
У мамы от розетки. Я не нашла от павера, размером больше полотенца. Вы вероятно тоже, раз спрашиваете. Я купила жилетку от павера, харьковскую.
Белая котичка
• вчера в 22:50
Ответ дляІстеріомама
а можете скинути посилання?
треба щось думати, бо ахтунг
дядька-пенсіонера з перших днів вивезла
а мама ’наотрЄз’ - власне тому її треба енерго_заряджати)))
треба щось думати, бо ахтунг
дядька-пенсіонера з перших днів вивезла
Істеріомама• вчера в 22:53
Ответ дляБелая котичка
а можете скинути посилання?
треба щось думати, бо ахтунг
дядька-пенсіонера з перших днів вивезла
треба щось думати, бо ахтунг
дядька-пенсіонера з перших днів вивезла
Та введите на проме жилетка с подогревом, харьковские одного вида, у разных продавцов, остальное Китай. Маломерят на размер. Я неделю уже в ней хожу.
Чаклунка-ведунка• вчера в 22:56
Мені сьогодні чоловік про спальники від пауера розповідав, напевно, на Алі бачив.
Істеріомама• вчера в 22:59
Ответ дляФрекен бок
Воно безпечне?
Павербанки тоже взрываются, гарантий нет.
220В• вчера в 23:50
Ответ дляТрейдер кріпти
Їх наче нема в наявності
Такое у меня тоже есть, хорошо греет, я у нас покупала дороже, на алике дольше ждать. Вводите в гугл Одеяло usb, вам выдаст результаты.
Носки на подтяжках• сегодня в 00:00
Я не знайшла простирадла від павера, купила від розетки. Жилетки, накидки, муфти є від usb, а простирадла всі від мережі
Майская киска• 1 час назад
Цю жилетку з підігрівом від павера, можно ж постелити? Хто знає? Може хтось вже пробував ?
Белая котичка
• 1 час назад
Ответ дляМайская киска
куплю -подивимось. розкажу
бо варіантів вже нема