Я такая наивная• вчера в 09:44

Що видає у жінці бідність після 40

Зрозуміло, що зуби, постава, волосся. А що ще на вашу думку. І як це все зберегти, якщо немає грошей?
Бритоножка• вчера в 10:13
Ответ длятяжкаялюдина
Як на мене, то і те саме що і до 40 років. Але ще додається накопичування пакетиків, скляночок, коробочок тощо.
Це, до речі, дуже серйозні і тривожні сигнали...
Птица секретарь• вчера в 10:13
Ответ дляПухнасті штани
ну вот у меня деньги есть, но надо удалить более 20 зубов чтобы сделать съемные челюсти.
так и хожу ибо боюсь боли и такого количества удалений.
Я вчера в кои то веки надумала серьезно заняться зубами. Взяла кучу денег и пошла. Но как то не очень сложилось. Ситуация сложная, а особо никто не хочет напрягаться. Поставлю пару пломбочек за 3500 и все. По этому наличие денег это еще не равно хорошие зубы.
тяжкаялюдина• вчера в 10:14
Ответ дляНаучительница
Жизнь в хрущевке и рено логан. ))
Мої батьки живуть вдвох в 3-кімнатному хрущі, машини взагалі не мають, але мають ще 2 квартири під оренду, двічі на рік відпочивають за кордоном, а так ще і по Україні можуть на 2-3 дні поїхати кудись типу Немо. Дякувати Б-гу бідністю там і не пахне.
Всюди влазю• вчера в 10:14
Ответ дляПухнасті штани
Так это всё делают под наркозом
куркулиха• вчера в 10:16
Ответ дляБритоножка
Важны манеры, культура, грамотная речь, доброта. Когда человек богат духовно, он производит приятное впечатление даже в дешёвой одежде. И наоборот ’красотки’ с пивом в зубах, говорящие на суржике с матом через слово, производят впечатление маргинальных нищебродок даже если они с губищами и в брендах.
Вы путаете интеллигентность и воспитание и богатство ). Среди моих знакомых, которые очень хорошо зарабатывают, плюс по работе я встречаюсь с такими, матерятся, на удивление процентов 70%. Это сфера it. Причем, это собственники компаний и другие топы. И кстати, в 99% случаев у этих людей высшее образование и они очень интеллектуально развиты.
КартаБезКомиссий• вчера в 10:16
Я ЗНАЮ.
Из-за холода женщины ходят в шапке и дома тоже. Вот у них волосы под шапкой приплюснутые и замасленные (холодно мыть каждый день голову). Нет укладки и обьема на голове. И седина отросшая.
Розвідка Маші• вчера в 10:16
Никак без денег. Никто не колет ботокс бесплатно. А зубы .. раньше лечили бесплатно , но теперь стоматологи не на госбюджете.
тяжкаялюдина• вчера в 10:16
Ответ дляВсюди влазю
Если денег нет, то никак. Особенно зубы. Ну и одежда , обувь , парфюмы и т.д.
Навіть одяг можна якось підібрати. А от взуття це індикатор. Я якось порахувала співвідношення витрат на одяг та взуття в нашій родині і трохи підприсіла скільки витрачається на взуття. Рятує лише те, що частину можна замовляти з інсайтів та щось спіймати на знижках в Інтертопі
тяжкаялюдина• вчера в 10:17
Ответ дляДлинноНожка
Завжди для когось ви будете ніщебродам! Незалежно від фінансового становища Заспокойтесь..!
До речі так, все відносно
Птица секретарь• вчера в 10:17
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я ЗНАЮ.
Мда. Сейчас нет света и возможности вымыть голову и высушить, а тем более покрасить корни. Знаток вы однако.
Викупана• вчера в 10:17
Я че единственная реальная нищенка на советчице? 😀😏🙄
КартаБезКомиссий• вчера в 10:18
Ответ дляПтица секретарь
Я Вам больше скажу - я сейчас с грязной головой сижу. В квартире ооочень холодно было, света высушить волосы не было. Я не помыла вчера - не хочу заболеть.
тяжкаялюдина• вчера в 10:19
Ответ дляБритоножка
Кстати, в период отключений света - вообще крутой вариант. Хрущевки с газом, без лифтов, вода доходит до всех этажей.
Так! У батьків газова колонка і варочна комбі, тобто 2 конфорки з 4 теж газові. Опалення не відключається підчас відключень світла і вода є завжди. Я іноді після роботи заїжджаю до них покупатися і помити голову, головне спіймати світло щоб феном волосся висушити
Птица секретарь• вчера в 10:20
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так у меня так же. Благо сейчас меньше работаю. Еще и електродом. Бойлер не работает, фена нет, а на туристической плитке особо не нагреешь для мытья головы.
Мафиозная• вчера в 10:21
Ответ дляНаучительница
Жизнь в хрущевке и рено логан. ))
Как машина может влиять на это?
Хома з пастою• вчера в 10:21
зуби, відсутність манікюру елементарного, зайва вага, відросше коріння волосся
Мафиозная• вчера в 10:23
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я ЗНАЮ.
Отросшая седина . Что за бред, это вообще не показатель
Малая еще та• вчера в 10:23
Ответ дляЧарочка діда
Погана шкіра , немите волосся , вії 5д і когті-балерини і джинси скіні
Скінні повертаються в 2026..
Звезда в шоке• вчера в 10:27
Хто пише, що зуби - це копець як дорого... Підкажіть, будь ласка, а ви регулярно спостерігаєтеся у стоматолога? От років з двадцяти, хоча б, раз на пару років ходили?
Бо я не дуже відчуваю, що це треба мати шалені статки, аби зуби після сорока років були в нормі. Так, звісно, грошей коштує. Там пломбу поставити, там лікар на огляді пропише полоскання для ясен... Ну і чистка профілактична регулярно. Але це точно не всі гроші світу.
Хитрушка-чекушка• вчера в 10:28
Нічого з перерахованого вами, автор. Бідність в вашій голові. А люди живуть і не паряться.
Хитрушка-чекушка• вчера в 10:30
Ответ дляДля драки
Все у вас в голове, автор
100%. Багаті люди живуть собі і не паряться.
Птица секретарь• вчера в 10:34
Ответ дляХома з пастою
В мене все то є, але я точно не бідна)
Просто не вважаю за потрібне. Ну зуби насправді більш менш, не критично.
Викупана• вчера в 10:34
Ответ дляХома з пастою
одяг з мусорки, їжа звідти ж
Викупана• вчера в 10:35
Ответ дляЗвезда в шоке
Птица секретарь• вчера в 10:36
Ответ дляЗвезда в шоке
Після 45 як раз і вилазять проблеми, бо до цього віку якась була компенсація, а потім ні.
Хома з пастою• вчера в 10:36
Ответ дляПтица секретарь
В мене все то є, але я точно не бідна)
мати гроші- не значить вміти ними користуватися. якщо є гроші і до такого себе доводити.то це ледача,запущена жінка. ви гроші маєте,та толку.ходите як чушка якась...вам від себе самої зранку не противно???
Злюсь до кипіння• вчера в 10:37
Ответ дляМалая еще та
Скінні повертаються в 2026..
А мы и не прятали) всю жизнь хожу только в скинни
Леди_на_драндулете• вчера в 10:37
Якщо грошей нема в 40 років, то вже треба бути реалісткою і не брехати що вони є. Якщо грошей на зуби нема, то їх нема. Якщо є гроші, то зуби повинні бути здрові, ліковані, чи протезовані.
До спини гроші не мають відношення.
Якщо шкіра проблемна, то чи є гроші чи нема, вона всеодно проблемна. Полірована шкіра це не про здорову шкіру, а про бажання вистрибнути з трусів, щоб комусь щось доказати.
Хома з пастою• вчера в 10:37
Ответ дляЗвезда в шоке
бо то ви. в мене під пломбою почав псуватися зуб. 12 тис з пломбуванням каналів і віновленням стінки. а якщо він не один.а якщо імплант. ? це дорого.
Птица секретарь• вчера в 10:38
Ответ дляХома з пастою
Не противно. Ніколи не робила манікюр, коротко підстрижені нігті і все, але зараз проблеми з світлом, миюсь вночі, то не зрізала їх. Туди ж відросші корені і зайва вага. Не вважаю за потрібне.