І здобути хорошу професію? Мені самій як людині з села не вдалося, не вистачило, на жаль, клепки. Але потілося б почути думку інших?
Брехушечка• 21 января в 13:43
Ответ дляУжеВотДа
Мабуть, це діти айтішників, які купили собі будиночок в Карпатах :)
Ні,це розумні діти
В Уку є багато стипендій і грантів
УжеВотДа• 21 января в 13:44
Ответ дляПочемучка
Я думаю, що людині з села було важче. Зараз, найімовірніше, це більше зрівнялося — а може, й ні. У мій час доступ до інтернету був значно менший, вибір репетиторів гірший. Навіть бібліотека в нас була досить слабка.
Але завдяки батькам я могла купувати книжки, які хотіла. Згодом мені придбали комп’ютер, і, крім ігор, я активно вчилася. У мене була дуже хороша електронна енциклопедія. Попри це, я все одно вважаю, що в університеті мені було важче, насамперед морально.
Саме в університеті я вперше дізналася, що багато хто у вільний час ходить у спортзал. Я не знала, що таке боулінг — це просто не входило в коло моїх інтересів. Я погано, як мені тоді здавалося, одягалася (зараз розумію, що одягалася нормально, просто не вписувалася в «тусовку»). Я була занадто начитана, але мало пристосована до соціального середовища.
Я вступила до університету, закінчила його, працювала й була досить успішною. На жаль, через війну вирішила виїхати, підтвердила диплом і живу далі.
Знаєте, я з обласного міста і найсильнішої школи в області, але в Києві ми всі разом жили в одному гуртожитку, і міські, і сільські. Так сільські з Київської області були мажорніші за нас, міських:)
УжеВотДа• 21 января в 13:47
Ответ дляБрехушечка
Різні є діти
Як і в містах бідноти повно, так і в селах людей, які мають можливості оплатити якісну освіту дитині
Ну це точно не ті селяни, які садять 10 соток картрплі і тримають 2 корови :)
УжеВотДа• 21 января в 13:48
Ответ дляБрехушечка
Ні,це розумні діти
В Уку є багато стипендій і грантів
Не так вже й багато насправді.
Брехушечка• 21 января в 13:49
Ответ дляУжеВотДа
Яка різниця які селяни?
Залежить від пріоритетів батьків щодо освітм і здібностей дитини
Ответ дляУжеВотДа
Сільські вчителі вчаться в тих самих універах, що й міські, проходять ті самі курси підвищення кваліфікації. Єдине що, цінність освіти серед однокласників, зісно, нижча. А слабкі школи є і в містах.
У нас вчитель математики після курсів перекваліфікації викладала англ
УжеВотДа• 21 января в 13:56
Ответ дляAnastasiia-9046
10 років тому це точно було абсолютно анріал. Вона могла закінчити заочно, а ви не в курсі. Хоча взагалі з математики йти в англ.м. це дуже тупо.
УжеВотДа• 21 января в 13:59
Ответ дляAnastasiia-9046
До речі, якщо ви створили тему понити, що у вас погана освіта, бо ви з села, а не тому, що ви вчилися паршиво, то дарма. Можете вчитися і зараз так як хочете. Зараз в універах повно старших людей.
Брехушечка• 21 января в 14:04
Ответ дляУжеВотДа
Не так вже й багато насправді.
Так і вартість навчання не така вже захмарна
УжеВотДа• 21 января в 14:09
Ответ дляБрехушечка
Ні, все таки захмарна. Набагато вища за всі інші зво України.
Почемучка• 21 января в 14:10
Ответ дляУжеВотДа
Ну зрівняли село і передмістя Києва
Брехушечка• 21 января в 14:11
Ответ дляУжеВотДа
Люди відкладають на освіту для дитини інколи не один рік.
І де вони це роблять без різниці чи в селі чи в місті.
УжеВотДа• 21 января в 14:14
Ответ дляБрехушечка
Від того ціна не перестала бути захмарною. Не треба все змішувати в одну купу.
Брехушечка• 21 января в 14:17
Ответ дляУжеВотДа
Для одних вона захмарна для інших ні.
Незалежно від місця проживання.
Тема ж про шанси дітей з сіл навчатися в престижних університетах.
Від місця проживання це точно не залежить
Незалежно від місця проживання.
Язвочка• 21 января в 14:33
Ответ дляБрехушечка
Ні,це розумні діти
В Уку є багато стипендій і грантів
Можливо, тоді підкажете (якщо, звичайно, маєте таку інформацію) про факультетську стипендію. Цікавить ФПН, бо вона ніби лише у них. Чи береться тільки успішність, щоб було вище 85 балів, чи ще якісь інші фактори впливають? Чи враховується дохід сім´ї саме для такої стипендії?
Брехушечка• 21 января в 14:36
Ответ дляЯзвочка
Інформації такої немаю, так як мої діти не є студентами цього вузу, вони в медичному.
Можу запитати в сестри.
Язвочка• 21 января в 14:45
Ответ дляБрехушечка
Можу запитати в сестри.
Буду вдячна, якщо запитаєте, бо маю особистий інтерес) Дитина вчиться на 1 курсі і по балам може подаватися. Але у нас моя + чоловіка зп не мінімальні, скажімо так, заради навчання багато від чого довелося відмовитися... Хоч оплата і по кишені, але по бюджету сім´ї б´є здорово. Кілька десятків тисяч - це суттєво. Також цікавить, чи сумується факультетська стипендія і стипендія за асистенство (ваша сестра знає, що це), чи це ми замріялися занадто. Бо дуже хоче подаватися на асистента на другий курс з улюбленого предмету. Дякую
УжеВотДа• 21 января в 15:14
Ответ дляБрехушечка
Для одних вона захмарна для інших ні.
Незалежно від місця проживання.
Вона значно вища за ціну в усіх інших зво України, це незаперечний об´єктивний факт.
Брехушечка• 21 января в 15:23
Ответ дляУжеВотДа
Заперечний факт))Найдорожчими університетами України є міжнародні приватні заклади, такі як American University Kyiv (AUK) (близько 334 000 грн/рік) та Sigmund Freud University Ukraine (SFU) (близько 315 000 грн/рік), а також відомі приватні університети, як Український Католицький Університет (УКУ) та IT Step University, де ціни за навчання сягають 120-147 тис. грн/рік, а серед державних лідирують НаУКМА та КНУ ім. Шевченка
Ответ дляУжеВотДа
Вона була єдиною вчителькою, яка ’знала’ англійську
Кундалина• 21 января в 18:00
Ответ дляМааарковная
Я давно училась, написала свой опыт. А сейчас куда берут, я без понятия. Есть знакомые дети, в 17-18 лет подрабатывают в онлайне, телеграм каналы ведут и тд. Получают неплохие деньги, и без ВО.
Муж имея два высших образования, работая в международных ИТ компаниях, ни разу не показывал дипломы, даже не спрашивали. И отучился вообще не на ИТ)
Это ваш опыт и он не применим ко всем. На выше перечисленные мной специальности без образования не возьмут. Не всем быть блогерами. Что касается ИТ, там 4 этапа собеседования с техническими заданиями. Кроме того ваш муж в резюме указывал образование какое есть или не указывал, смотрели на опыт и предыдущие места работы, на основании их звали на собеседование, решающее значение имело техническое задание. И муж ваш работать начинал явно не вчера, несколько лет назад брали после курсов, самоучек, потому что не хватало людей. Сейчас вчерашний школьник после курсов на работу в ИТ не особо устроится, после универа не все работу находят. Ну разве что он гений самородок, который сам освоил программирование и написал парочку программ. Может ваш муж из таких, я же не знаю.
Кундалина• 21 января в 18:02
Ответ дляAnastasiia-9046
Іноземні мови, невдалий вибір
А, это вы та Настя, которая жалуется здесь все время.