Я такая наивная• вчера в 09:44

Що видає у жінці бідність після 40

Зрозуміло, що зуби, постава, волосся. А що ще на вашу думку. І як це все зберегти, якщо немає грошей?
Барабасиха• вчера в 20:54
Грязь , немытость , неухоженность обычная (без ресниц и шеллака)
Но самое главное взгляд . Он все выдает .
Яжбоматусяблін• вчера в 20:57
Ответ дляТишком_нишком
Вы знаете людей, которые себе во всем отказывали для виниров? Я - нет.
Да, на форумах сто раз читала как копят на зубы и экономят на другом. Особенно бросается в глаза когда отказывают себе в отдыхе, хотя эмоции и путешествия это на всю жизнь. И я не про виниры конкретно, там именно так звучит ’коплю на зубы’ Это могут быть и брекеты и импланты и виниры
Звезда в шоке• вчера в 21:03
Ответ дляПтица секретарь
А скільки вам років?
Звезда в шоке• вчера в 21:17
Ответ дляПригаю-цибаю
я з вами. але я думаю, що просто у людей буваєть різні зуби. наприклад, мій тато до 78 років взагалі не бував у стоматолога, у нього все було прекрасно. а мама від тих стоматологів не вилазила. (1) спадковість (2) наявність фтору у воді в тій місцевості, звідки походить людина.
Я розумію. Тому просто спитала про регулярність огляду. Саме аби зрозуміти ситуацію у тих, кому стоматолог після 40 років - це копець які витрати. Це генетика впливає так, що в один момент все сиплеться, чи просто результат недообстеження, коли ситуацію можна ще було виправити меншими ресурсами...
Звісно, є люди, які виграли в генетичну лотерею і в них, і без лікарів, зуби шикарні. Але таких, на мою думку, меншість.
З того, що мені повідповідали, то з тих, хто регулярно відвідує стоматолога, проблеми мають ті, кому: а) дістався лікар рукожоп (це цитата одного з коментаторів); б) реально із зубами не пощастило капітально.
kalambina2• вчера в 21:23
Ответ дляБритоножка
Це, до речі, дуже серйозні і тривожні сигнали...
может это запас или человек экономный
Злюсь до кипіння• вчера в 21:26
Ответ дляНалитое яблочко
Сорямба, но для меня это фрик))
Только хотела написать. Для меня это попугай)
kalambina2• вчера в 21:31
Ответ дляЗвезда в шоке
Хто пише, що зуби - це копець як дорого... Підкажіть, будь ласка, а ви регулярно спостерігаєтеся у стоматолога? От років з двадцяти, хоча б, раз на пару років ходили?
Бо я не дуже відчуваю, що це треба мати шалені статки, аби зуби після сорока років були в нормі. Так, звісно, грошей коштує. Там пломбу поставити, там лікар на огляді пропише полоскання для ясен... Ну і чистка профілактична регулярно. Але це точно не всі гроші світу.
то вам не ставили коронки одну за одной, причем эту коронку одевают на вкладку
Звезда в шоке• вчера в 21:37
Ответ дляkalambina2
Не ставили.
Але я ж тому і питаю: ви регулярно робили профілактичний огляд і лікар не побачив проблем, аж поки довелося коронки ставити? Ви робили регулярно огляд, але зуби, в момент (умовно) посипалися? Чи просто не робили профілактичні огляди, аж до того, як почалися проблеми і вже виправити ситуацію можна було лише коронками?
Як у вас було?
Дякую
kalambina2• вчера в 21:39
Ответ дляНу шо не так?
Стереотип стереотипом поганяет.
Накопичування хлама это псих расстройство. Богатые не болеют, серьёзно? И деменция с альцгеймером удел только бедных. Сарказм.
для кого-то хлам, а для другого памятные вещи, а если старая одежда, то для дома
kalambina2• вчера в 21:42
Ответ дляТаракашечка
Бідність зараз видає тільки відсутність грошей. Знаю дуже забезпечених жінок, яким байдуже на свою зовнішність. І жінок, які живуть від зп до зп, але одягаються стильно і гарно виглядають. Тому то вже стереотипи, що за зовнішністю можна визначити статус або заможність.
одежда есть дорогая и дешевая и также обувь
Чучало яблуні• вчера в 22:41
Ответ дляСнегопадка
А не скучно просто сидеть дома? Много людей на работу ходят не только из-за денег.
Если скучно - обязательно нужно работать? Можно тусоваться, путешествовать, заниматься хобби, общаться с людьми, вести блог и т.п. и т.д. При наличии средств многое можно придумать.
Белая и пушистая• вчера в 22:56
Ответ дляСнегопадка
так не треба вдома просто сидіти
зустрічатися з цікавими людьми, тематичні конференції, пробувати себе в чомусь - бізнес, танці, хайкінг.
Я би хотіла пожити в Китаї і хоч трохи вивчити китайську. І побачити Мачу Пікчу. І китів. і в Антарктиду скататися.

чого на ту роботу ходити, якщо не через гроші? що це за самообман про щось велике
Налитое яблочко• вчера в 22:57
Ответ дляЧучало яблуні
По описанию вы больше похожи на фрика) В черных чунях или всегда в джинсах с кроссовками и похер, как одета) Даже не верится, что это пишет молодая женщина.
Занятный вывод вы сделали) Но я лишь писала о том, что многие люди не смотрят под лупой чужую обувь и уж точно не думает о цене вещей незнакомых людей. У них есть дела поинтереснее. Вы не из тех, понятно. Вам по душе старушки с боевым раскрасом и циганщина) Дело вкуса🌹
Туфли в чешуе• вчера в 23:08
Ответ дляБелая и пушистая
так не треба вдома просто сидіти

Так у большинства не хватает на такое.Тут богатыми называют тех,кто сдает три однушки
Белая и пушистая• вчера в 23:10
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну я з цього і починала. З питання, що для вас бідність
Якщо ви не ходите на роботу, але не можете собі дозволити нічого - то про що мова. Це бідність. І так, дома тоді скучно
Чучало яблуні• вчера в 23:55
Ответ дляНалитое яблочко
Странная вы жиночка) У вас либо цыганщина либо чуни с кроссовками) Но мы живём в обществе, нравятся вам это или нет, а встречают по одёжке, как говорится. И, к сожалению или к счастью, все в основном обращают внимание на внешний вид друг друга, и психически здоровым людям далеко не всё равно, как они выглядят. А уж молодым (и не только) красивым женщинам так и подавно.
Угадайс• сегодня в 00:01
Ответ дляПросто красавица
Тююю😁
Я не фарбоване холодне контратне літо, футболок білих маю купу, аое є улюблені, де правильних підтон. Всі масмаркет.
А ше чорний колір люблю і мені пасує, бо там теж сіліон відтінків
Чорний пасує тільки зимам , перевірте свій кольоротип.
Просто красавица• сегодня в 00:03
Ответ дляУгадайс
Та ні, точно не зима, не вистачає контрасту, не личать яскраві насичені кольори