lilul990• 21 января в 14:29

Ср-ні російські боти заполонили сайт

А вот смєрті, а вот нєту вади, а вот нєту тєпла. Нада била сдаца. Зеля не хочєт міра.

Срані російські боти, холода закінчаться, але мозгів у путіна від того більше не стане. Це больне на голову не може переломити ситуацію на фронті. Всі ці обстріли - це обстріли відчаю. Даже зетніки уже недоумєвають - 4 года спецоперації, а вихлоп який? Уже більше ніж ВОВ. А тоді ж дійшли до Берліна.

Терор і війна з населенням - доказ того шо путін нічого не може зробити на полі бою. Бо він ідіот. Ідіоти в принципі нічого толкового не можуть зробити. Росія ніщає і тріщить. Ви пропонуєте в окупацію до кацапських ніщебродів? Шо ви ракушки можете запропонувати окупованим територіям? Крім ніщенського існування?
ЗдохниПуйло• 21 января в 14:55
Ответ дляKolesniza
Ну хоть рот не закрывайте и на том спасибо. Вас устраивают такая коррупция то молчите, это ваш выбор
А що дає те, що ньоркаєш, воно якось легше? Чи грошей прибавляє? Чи корупція зникає. Всі це бачать. Мені від того ні холодно ні жарко, що вони крадуть, а от те. що та цука плєшива бомбить і вбиває,,,
автор lilul990 • 21 января в 14:57
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Меня сейчас обольют гавном, четвертуют и проклянут ,но я все же, напишу.
Я не буду вступать в дискуссии по этому поводу.
Но, все же, как украинцы видят себе сохранение нашей страны, как государства?
По щелчку пальцев?
Так не бывает...
Кто-то должен эту страну отвоевывать...
А все эти рассказы про : детей депутатов и прочее- всем это ересь.
Мы сами виноваты в том, что имеем такое правительство.
Мы его выбрали
За него голосовали.
Кто голосовал и каковы были критерии- это уже другой вопрос: мы имеем то, что имеем.
Одной жопой на двух стульях усидеть невозможно.
Тут не у правітєльствах справа. Росія правда більша і сильніша, у неї купа агентів, які ті гроші власне і переводять на кацапські рахунки. У росії більше можливостей ніж у нас з тою поміччю шо ми маємо.
Ollka• 21 января в 14:59
Ответ дляKolesniza
Так і ви ж мабуть тільки тут скаржитесь.
Kolesniza• 21 января в 15:02
Ответ дляЗдохниПуйло
Я рада, что вам не холодно, а мне в Киеве холодно и света нет уже 14 часов. Сколько нам выделялось млрд денег на защиту энергосистемы и где оно-украдено. Одно дело если один вор украл у другого вора, тогда да, мне было б плевать. А так это деньги народа и мне далеко не все равно
Teonaa• 21 января в 15:06
Які боти?!

І що далі, що на фронті «далі» чи «ближче» вони и не можуть? І що? Що з цією тезою пропонуєте робити? Роками жити так, роками дивитися на нездатність України забезпечувати ЖИТТЯ а не існування (причому те існування, яке ти сам собі і забезпечиш - «їдьте в села», «потурбуйтеся про безпеку» [самі]. Ну і шо що фронт стоїть? По-перше він там не безплатно стоїть, і туди женуть і женуть людей. По-друге - стояти так він може 50 років.
Які нахрін боти, альо. Де держава? Де держава, яку всі люди тягнуть на собі?! Якщо іі нема, то чим ми займаемося взагалі?
mymoly• 21 января в 15:07
Ответ дляKolesniza
Нам же сказали то Кличко виноват. Не подготовился. Вон Вилкул дартаньян и Терехов дартаньян
anuta 27• 21 января в 15:13
Ваша пропаганда уже не работает , давно все сняли розовые очки кто здесь живет
Teonaa• 21 января в 15:33
І ще: ваші уявні боти, ті що російські, - сидять в Росії в в ус не дують. Триста років їм нада той фронт. Цирк
Уявляю собі пафосну москвічку, десь в офісі з видом на річку, яка замість роботи чи кави з колегою сидить і строчить ваші «всє замьорзли, сколька можна, нада сдавацца»; або уявляю бурятчиху, яка замість того щоб хату гріти і оленя доїти ,- сидить і хуйньою про локацію стояння фронту мається
Гимли• 21 января в 15:33
Ответ дляavenueL
Удалено администрацией...
И на тебя тоже кину
Гимли• 21 января в 15:36
Ответ дляlilul990
Як я це переживу, даже не знаю
Мне пофиг
Mrs.Ochmonek• 21 января в 15:46
Ответ дляГимли
Кинула жалобу на тему
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 21 января в 15:49
Ответ дляKolesniza
Зачем эти плоские вопросы, конечно не они, но и раша и наши керманычи добивают народ. Одни убивают, другие воруют. Какой-то конец должен же быть
Удалено администрацией...
Kolesniza• 21 января в 15:54
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
Ну задолбали, вот реально. Буду отвечать так как поставлен вопрос. А вы каким образом защищаете Украину, сидите в окопе? Нет, то чего ждете, чтоб другие жизнь положили, отдавайте вашим бурятам свое жилье если не хотите воевать, иначе буряты сами к вам прийдут
Гимли• 21 января в 16:47
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
Ясно, кидаю жалобу и тебя в чс.
Гимли• 21 января в 16:50
Ответ дляKolesniza
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 21 января в 17:33
Ответ дляTeonaa
Які боти?!

Хвате нить. Люди воюють і не ниють. Ви даже не воюєте
Teonaa• 21 января в 18:21
Ответ дляlilul990
Все вони ниють! Абсолютно всіх заїбала ця бойня і ця недодеожава, причому обидві. Українців ще це середньовіччя заїбало. Да триста років мені треба ця незалежність, щоб сцять в кульок. І це я не кажу про ракетну небезпеку щоденну. Мені однаково, чи залежні нас обрадутт, чи незалежні, чи ше якісь. Що значить не нить? 4 роки бойні позаду, нічого не зроблено. Абсолютно нічого. Жодним представником влади на жодному рівні. Просто - «будуть нищити енергетику», і ЖОДНОГО АЛЬТЕРНАТИВНОГО джерела! І бабло по кишеням. Да в сраку таку «державу». Де держава? Я бачу просто людей, які сам на сам із своїми проблемами. Шо в окопі - сам , шо в квартирі коробці. Тупо сам.
автор lilul990 • 21 января в 18:42
Ответ дляTeonaa
Всього одна така зима і ви вже готові анус підставити сифілітнику. Люди при блокаді Ленінграда і не таке переживали.
Teonaa• 21 января в 20:29
Ответ дляlilul990
І шо, гарно пережили? Святкуюють може? Може фото переглядають? Може живуть після неї адекватно, спокійно, добре?
Всрата держава в лиці влади, вся в руїні, займається лагодженням енергетики до наступного обстрілу, кругами. Це нормально?! Я Вас питаю
Mrs.Ochmonek• 23 января в 17:46
Ответ дляKolesniza
Ви чекаєте на прихід бурятів, московитів, татар, на відміну від мене.
Якщо не чекали б, то не вели б пропаганду капітуляції