побольшомусекретику• вчера в 15:19

Нет крестной для девочки

Дочери почти 2 года, хотим покрестить, есть крестный, но нет крестной. Слышала, что обязательно для девочки должна быть крестная. Посоветуйте, как быть?
Шаманю второпях• вчера в 15:20
не обязательно
Безлім на все• вчера в 15:20
Это все условности
Обижулька• вчера в 15:20
Автор, в таких случаях прихожане идут к священнику и он им советует кого выбрать в крестные из тех же прихожан. Но это ведь не ваш вариант, правда?
автор побольшомусекретику • вчера в 15:21
Ответ дляШаманю второпях
не обязательно
Можно и с одним крестным? Слышала, что обязательно должен быть крестный одного пола с ребенком.
Котики-муркотики• вчера в 15:21
Навіщо? Чому ви вирішуєте за свою дитину, в кого їй вірити і взагалі, чи хоче вона, щоб її хрестили?
Шаманю второпях• вчера в 15:22
Ответ дляпобольшомусекретику
заййдите в церковь свою и спросите, уу каждого могут быть свои правила/но я слышала что можно даже просто батюшку взять кресным и все
автор побольшомусекретику • вчера в 15:22
Ответ дляОбижулька
Спасибо, скорее всего это как раз наш вариант, так как действительно некого взять в крестные.
Ответ дляШаманю второпях
Спасибо
Отчебучкина• вчера в 15:22
Ответ дляпобольшомусекретику
Так, обов´язково.
Так само як і обов´язково це має бути православна людина, яка буде сприяти православному вихованню дитини.
Якщо ви вже забили на друге, то чому концентруєтеся на першому?
Шаманю второпях• вчера в 15:23
Ответ дляКотики-муркотики
ну им так спокойнее, пусть крестят
Отчебучкина• вчера в 15:23
Ответ дляШаманю второпях
Але брати батюшку хрещеною якось не того.
Калинові вуста• вчера в 15:23
Ответ дляШаманю второпях
не обязательно
В сенсі? Я хрестила доньку, був вибір когось з сімейної пари одного, сказали дівчинці обов´язково має бути хрещена
Радуга-дуга• вчера в 15:23
Нафиг она нужна
Шаманю второпях• вчера в 15:24
Ответ дляОтчебучкина
чого не того? Подарунки не буде носити? Як раз того - буде молитися за дитину
Калинові вуста• вчера в 15:24
Ответ дляКотики-муркотики
В сенсі? В будь-якому випадку дитина виховується в вірі батьків, в дорослому віці може обрати інше
автор побольшомусекретику • вчера в 15:25
Ответ дляШаманю второпях
Подарунки не потрібні. Просто потрібно, щоб була добра православна людина.
Шаманю второпях• вчера в 15:25
Ответ дляОтчебучкина
Так, обов´язково.
сейчас крестят не для продолжения веры, а для получения подарков. Вы что, темы на советчице не читаете?
Котики-муркотики• вчера в 15:25
Ответ дляШаманю второпях
ну им так спокойнее, пусть крестят
А якщо дитина виросте і захоче стати мусульманкою, будуть кричати, що не можна зрікатися віри, що то гріх......а те що батьки вирішили за неї, то ж ніхто не усвідомлює
Mrs.Sexuality• вчера в 15:25
Ответ дляОтчебучкина
Чо? Тож він у платті
Калинові вуста• вчера в 15:26
Ответ дляШаманю второпях
Але зазвичай батюшка погоджується бути хрещеним, які О це сім´я прихожан,яких він знає, які постійно відвідують прихід. Він же має взяти на себе зобов´язання виховувати цю дитину у вірі
Котики-муркотики• вчера в 15:26
Ответ дляКалинові вуста
То виховуйте в вірі,, ніхто не забороняє, але навіщо примусово, без згоди дитини, хрестити її?
Шаманю второпях• вчера в 15:27
Ответ дляКалинові вуста
можливо, на цю тему мабудь треба питати у самого батюшки
Мішечок щастя• вчера в 15:27
Ответ дляШаманю второпях
не обязательно
Для дівчинки обов´язково.
Шаманю второпях• вчера в 15:29
Ответ дляКотики-муркотики
а що з нею станеться, вона навіть не запамятає те
Калинові вуста• вчера в 15:28
Ответ дляКотики-муркотики
Ніхто не буде кричати. Я хрещена в дитинстві, у свідомому віці прийняла протестантизм, ніхто нічого не кричав
Ластовиння• вчера в 15:28
В доньки бабуся хресна, моя мама
Сонячний день• вчера в 15:29
Ответ дляКотики-муркотики
Вы тему читали? Вас не спрашивали, крестить ли ребенка. Вопрос другой! Задолбали везде свое «ценное мнение» пихать.
Котики-муркотики• вчера в 15:29
Ответ дляШаманю второпях
То навіщо це робити? Це має бути усвідомлений вибір людини!
Таке саме питання....

А що з нею станеться, якщо її не похрестять?
Калинові вуста• вчера в 15:30
Ответ дляКотики-муркотики
В православній церкві не моляться за некрещених дітей
Сонячний день• вчера в 15:30
Ответ дляКотики-муркотики
Таке саме питання....

С вами что случится, если вы на курсы этикета пойдете?
О религии нормальные люди не спорят! Угомонитесь.