побольшомусекретику• 21 января в 15:19

Нет крестной для девочки

Дочери почти 2 года, хотим покрестить, есть крестный, но нет крестной. Слышала, что обязательно для девочки должна быть крестная. Посоветуйте, как быть?
Шаманю второпях• 21 января в 15:31
Ответ дляКотики-муркотики
То навіщо це робити? Це має бути усвідомлений вибір людини!
Таке саме питання....

А що з нею станеться, якщо її не похрестять?
якщо так розмірковувати, то дитину треба питати коли сережки чипляють у рік, коли волосся підстригають, і т.ін. Але цього ж ніхто не робить
Котики-муркотики• 21 января в 15:31
Ответ дляСонячний день
Вы тему читали? Вас не спрашивали, крестить ли ребенка. Вопрос другой! Задолбали везде свое «ценное мнение» пихать.
Як цей тупізм вже задовбав....
Ви не розумієте, що таке релігія і для чого вона створена?
Котики-муркотики• 21 января в 15:32
Ответ дляШаманю второпях
Дитина, це в першу чергу людина!
Губной рояль• 21 января в 15:33
Ответ дляКалинові вуста
Ніхто не буде кричати. Я хрещена в дитинстві, у свідомому віці прийняла протестантизм, ніхто нічого не кричав
Почитала про протестантів. Така легка віра,спасіння тільки через віру, а не справи. Поїли, поспівали у церкві, через пару років виїхав у Америку
Отчебучкина• 21 января в 15:33
Ответ дляMrs.Sexuality
Чо? Тож він у платті
Буде одностатева пара
Шаманю второпях• 21 января в 15:34
Ответ дляКотики-муркотики
Дитина, це в першу чергу людина!
ви так кажете: наче їй зібралися ногу відрізати без її згоди.
Mrs.Sexuality• 21 января в 15:34
Ответ дляКалинові вуста
В православній церкві не моляться за некрещених дітей
Нічого собі..а Бог казав любити ближнього свого, а не вибирати хрещених-не хрещених
Mrs.Sexuality• 21 января в 15:35
Ответ дляКотики-муркотики
Як цей тупізм вже задовбав....
Щоб залякати стадо і керувати ним
Отчебучкина• 21 января в 15:35
Ответ дляпобольшомусекретику
Подарунки не потрібні. Просто потрібно, щоб була добра православна людина.
Ну то почніть ходити в храм щонеділі, самі узнайте, що таке православ´я. Ваша дитина буде копіювати ваш спосіб життя, а не що скаже стороння людина, навіть якщо скаже правильно.
Шаманю второпях• 21 января в 15:35
Ответ дляКотики-муркотики
Як цей тупізм вже задовбав....
для чого?
автор побольшомусекретику • 21 января в 15:36
Ответ дляЛастовиння
В доньки бабуся хресна, моя мама
Мамы уже нет, умерла
Котики-муркотики• 21 января в 15:38
Ответ дляШаманю второпях
для чого?
Щоб керувати народом, якщо коротко
Ластовиння• 21 января в 15:38
Ответ дляпобольшомусекретику
Мамы уже нет, умерла
Співчуваю( Сестра, тітка? Можна будь-кого з родичів
автор побольшомусекретику • 21 января в 15:38
Ответ дляЛастовиння
Немає вже нікого, нажаль ((
Отчебучкина• 21 января в 15:39
Ответ дляКалинові вуста
Моя подруга так само, але потім відійшла від церкви. Її чоловік іноземець наполягав на католицькому вінчанні, але ксьондза попередив, що у неї є своя історія. Прийшли вони на підготовчу бесіду, ксьондз питає: ви хрещені? Вона каже: Так, навіть двічі :)
Котики-муркотики• 21 января в 15:39
Ответ дляШаманю второпях
Ви думає це не вплине на її психіку в майбутньому?
Отчебучкина• 21 января в 15:39
Ответ дляКалинові вуста
Моляться, просто не на спільній молитві громади, а індивідуально.
Ластовиння• 21 января в 15:40
Ответ дляпобольшомусекретику
Немає вже нікого, нажаль ((
А по лінії чоловіка?
Лупаю цю скелю• 21 января в 15:42
Ответ дляШаманю второпях
Ви дуже здивуєтесь. Роблять.
Шаманю второпях• 21 января в 15:43
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ви дуже здивуєтесь. Роблять.
чекають коли виросте?
Котики-муркотики• 21 января в 15:43
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ви дуже здивуєтесь. Роблять.
Дивуються ті, хто вирішує за своїх дітей, як їм краще.
Лупаю цю скелю• 21 января в 15:45
Ответ дляШаманю второпях
чекають коли виросте?
Всі питання погоджують, все свідомо. Розмовляють, проговорюють. І стрижку, і гуртки, і інші маніпуляції з тілом і душею.
Котики-муркотики• 21 января в 15:47
Ответ дляЛупаю цю скелю
Хоч одна розумна, мідра людина
Калинові вуста• 21 января в 15:50
Ответ дляГубной рояль
Щось погано ви читали) В православні теж спасіння через віру, про спасіння через справи то до іудаїзму
Калинові вуста• 21 января в 15:51
Ответ дляMrs.Sexuality
І? Де суперечності?
Губной рояль• 21 января в 15:52
Ответ дляКалинові вуста
У православ´ї спасіння — це
єдність віри та діл, де віра (ісповідь Ісуса Христа як Спасителя) є необхідною основою, а добрі діла (життя згідно з Божими заповідями, участь у Таїнствах Церкви) — її живим виявом, без якого віра мертва, згідно з вченням апостола Якова. Спасіння є Божим даром (благодаттю) від гріха, але людина бере участь у ньому, відповідаючи на цей дар вірою та ділами
Калинові вуста• 21 января в 15:52
Ответ дляОтчебучкина
Індивідуально це як? Я писала про церкву
Mrs.Sexuality• 21 января в 15:52
Ответ дляКалинові вуста
І? Де суперечності?
Чому не моляться за людину іншої віри або не хрещену ?
Калинові вуста• 21 января в 15:54
Ответ дляMrs.Sexuality
Такі догми конкретно в православній церкві, я не поглиблювалася сильно в це. Знаю, коли моя донька хворіла, то церква відмовилася робити молебень через те, що вона не належить до православної церкви
Отчебучкина• 21 января в 15:56
Ответ дляКалинові вуста
Молиться громада спільно під час служби за тих людей, імена яких читають з записок, сюди подають лише хрещених.
Але ви можете зайти в храм і особисто помолитися за будь-яку людину, в тому числі і за нехрещену.
Я ж не знаю в якому сенсі ви використовуєтн слово церква. Церква може означати і храм, і християнську громаду.