Бюст Березуцкого• вчера в 16:45

Ваші діти відвідують школу зараз ?

Маю на увазі опалення немає і світла
Ви пускаєте дітей? В школі холодно
Зробіть вибір:
вже голосів: 33
Так
Ні
Говорю відверто• вчера в 16:46
В нас є і світло і опалення
Діти ходять в школу
Залізний кіготь• вчера в 16:46
Каникулы. Лучше б в школу ходили
Пожмаковна• вчера в 16:51
Ходят. Свет периодически есть, есть генераторы. Тепло одеваются и идут. Сегодня столовая выдала сух.пайок детям, т.к. не было света утром и не успели приготовить.
Жена_КотораяСтена• вчера в 16:53
Онлайн вже 4 роки
Распутница• вчера в 16:54
Кременчуг. Свет есть. Отопление....есть( мне холодно было в школе).
Дети в школу ходят.
Чумацький Шлях• вчера в 16:58
Каникулы. В школе 9 градусов.
Иннесса• вчера в 17:00
Не ходимо, в школі опалення зараз немає, Київ, канікули до лютого
Майструю крила• вчера в 17:11
Опалення є. Світло з вчорашнього дня є. Ходять. Три тижні сиділи
Донька подруги• вчера в 17:29
А толку от той школы? У нас есть отопление и свет в школе (солнечные батареи). Так сирена же всю неделю почти весь день. Максимум один урок и в подвале сидят. Днепр
Пищалка• вчера в 17:36
Відпочиваємо вдома. Жара,аж +10/11. Канікули у нас
автор Бюст Березуцкого • вчера в 17:58
Ответ дляПищалка
Вдома теж холодно ?
Дама с собачкой• вчера в 18:08
Миколаїв.Світло по графіку, буває , що весь навчальний день немає( наприклад з 9- ти до 14), опалення є( сину навіть жарко).
Пищалка• вчера в 21:21
Ответ дляБюст Березуцкого
Вдома теж холодно ?
Ну так я про дім і написала))