Зоя Жорівна• 21 января в 17:42

Одеса вы как сейчас?

Помню у вас месяц назад был такой же пипец как у нас сейчас в Киеве.

Вы вычухались немного? Графики появились?
Сколько был полный треш?
Цирк на дроті• 21 января в 18:27
Ответ дляКарма хамелеона
Обстріли і тривоги по 10-15 разів на добу через молнії і в нас є...
А кім у нас популіст, це всі знають, лиш би вислужитись...
Інші губернатори за свої області всім горло перегризуть, а наш лише розказує, як все класно і які в миколаївців залізні яйця(
Був би розумний - були б ми с світлом, а то область виробляє генерації в 10 разів більше, ніж потребує, все віддає в загальноукраїнську мережу, а нам виділяють мізер.
Несправедливо.
выходите чего его терпите или шо Одесса виновата шо у в Николаеве кимло сидит ворует свет
Рятівник Малібу• 21 января в 18:29
Ответ дляКарма хамелеона
Несправедливо.
Повністю згодна.
Таки 4.1 не включають от 21.00. Наші прогнози справдилися.
Карма хамелеона• 21 января в 18:31
Ответ дляРятівник Малібу
Повністю згодна.
Очікувано...
КаваЗМолоком• 21 января в 18:31
Ответ дляКарма хамелеона
Прикольно.
Тобто в Одесі місцями світло відключають на 7 годин на добу, а в Миколаєві і області, звідки йде генерація на Одесу - відключення 17-19 годин на добу у всіх...
Так само було до того злощасного обстрілу. Я теж в Мико. Моя група 4.2
КаваЗМолоком• 21 января в 18:32
Ответ дляКарма хамелеона
Прикольно.
Думаю , що малося на увазі на 7 годин підряд. В Мико ж так зараз.
Карма хамелеона• 21 января в 18:33
Ответ дляКаваЗМолоком
Вас теж не включать в 21, як і нас, бачили вже?
Тільки не про гроші• 21 января в 18:33
Ответ дляТелефон Рубика
Да тут не айс, Зеленский полетит в Швейцарию, там хоть свет не отключают, но быдломасса должна крепиться, им такая роскошь запрешена, только хардкор, только ТЦК, у меня знакомый ездил на новогодние праздники к сестре в Австрию, он инвалид, ему в связи с опухолью глаз удалили, то погранцы держали 2 часа автобус, втирали ему что он ухилянт, пока он не вытащил стеклянный глаз...
Не врите. Езжу часто, мужчины в автобусе есть. Погранцам главное документы в порядке
Рятівник Малібу• 21 января в 18:36
Ответ дляЦирк на дроті
Губернатора призначає президент.
Одеса не винувата.
Ще декілька днів з такими відключеннями, то може до нашого Кіма дійде, що бізнес не тягне такі відключення це по перше. А по друге - люди почнуть тікати з Миколаєва. І в цей раз вже без повернень.
Бочка порохУ• 21 января в 18:33
Тепло есть, в квартире комфортно. Вода есть. Света нет по полдня.. И графиков нет.
КаваЗМолоком• 21 января в 18:33
Ответ дляРятівник Малібу
Капець якесь знущання, такий графік. Думала я до учорашнього вечора. Вчора о 18.00 виключили світло і до сьогоднішньої 18.00 години у нас світло було 5 годин. Тобто, від учорашнього посилення графіків світло включають на годину або дві після тривалого відключення. Миколаїв
Вчора були якісь коригування....невдалі такі
Цирк на дроті• 21 января в 18:42
смотрю в окно сейчас на другой стороне темно у меня есть и был целый день свет и все остальное Одесса все как то не пографику ,не равномерно а на той неделе не было по 10 часов в сутки обстрелы часто и есть жертвы люди страдают не без этого, скажу честно Одесса не буковэль и не львов не кайфует но лучше чем Киев там днище вообще и все терпят
Бочка порохУ• 21 января в 18:42
Сегодня света не было 6 часов. Включили вот.. На 5 минут😄 😵‍💫 и все.. Сидим в темноте дальше..
Все буде Україна• 21 января в 18:48
Ответ дляКарма хамелеона
Прикольно.
Так і в Миколаєві місцями світло взагалі не відключають) В Солянах.
ЧорноброваЯ• 21 января в 18:49
В квартире холодно,тепла и теплой воды нет,света нет.
Муркошечка• 21 января в 18:52
Ответ дляВсе буде Україна
Напротив меня дом, который не отключили даже на пять минут. И там очень важный критический обьект - наркодиспансер. Наркеты без света никак, а мы не люди, можем потерпеть до пятницы без света, воды и отопления. Зла не хватает. Пи...дор..сы
Хвильоватиша• 21 января в 18:57
Ответ дляМуркошечка
Какие графики . У меня свет будет только в пятницу, после 22.00. Но это не точно...
У нас до 23, тоже самое, пришла с работы и в ахере
Хвильоватиша• 21 января в 18:58
Ответ дляВся в кредитах
А шо знать? Нас и днем, и ночью обстреливают и так)
Сегодня в 6.30 проснулись от взрывов, стреляли, сбивали, через 20 мин пролетел шахед над домом, взрыв и по фасаду и крыше осколки полетели
Это пригород
Черноморск, Совиньон, Лиманка, Таирово, Великодолинское день\через день обстреливают. Просто об этом редко где напишут
Соседи, и утро доброе в кавычках было и нще к этому ни пер д работой ни кофе попить, ни после
Хвильоватиша• 21 января в 19:00
Ответ дляБочка порохУ
У нас был пару часов, когда все были на работе
КаваЗМолоком• 22 января в 04:31
Ответ дляКарма хамелеона
Чула, що приліт був , після нього оце все тепер. Били, били, добили. Прогнозам до кінця січня таке, поки не відновлять
КаваЗМолоком• 22 января в 04:32
Ответ дляРятівник Малібу
Губернатора призначає президент.
Одеса не винувата.
Кім до чого? Коли були прильоти недавно
Рятівник Малібу• 22 января в 08:01
Ответ дляКаваЗМолоком
Кім до чого? Коли були прильоти недавно
А до чого тут прильоти? Оно, почитайте сьогоднішнього Кіма. А, все, що написано в пості 29, я повторювати не хочу. Здається, що Ви вещаєте не із Миколаєва, або Ваш будинок не виключають, бо так не писали би.
Але оті Кіма слова, коли він позаминулого року казав, що Миколаїв без світла ’за компанію’, і його слова влітку, що Миколаївська область виробляє електроенергії в декілька разів більше, ніж споживає... Це все для чого було? Для популістики? А зараз він склав лапки і пише, навіть не говорит, а пише ’нічого не можемо зробити’. І чогось в множині. А сам спррбувати щось зробити нє? Особисто я очікувала від нього вчора реакції, але... він схоже або не в Миколаєві, або теж постійно з електроенергією. Бо проблему по 5-6 годин на добу осознав тільки сьогодні. Або Ви йому доложили.