Спішу - перекидаюсь• 22 января в 03:19
А существуют верные мужчины, не додики?
Нагайна• 23 января в 11:14
Ответ дляD_A_V
я розумію що ви не можете тут знайти логіки, але саме таке життя не логічне, особливо у відносинах, почуттях, там де є різні стани настрою, дії під вплином гормонів
у чоловіків інакше за жінок
цінує свій особистий вибір і потрахивает поєднується в тому, що він поважає себе і свій вибір, так в тому що зраджує дружині не має поваги до дружини, але залишається повага до свого вибору
В багатьох сім´ях дружина не може зробити умови куди хочеться повертатись з будь якого місця завжди, де відпочиваєшь, відчуваєш тепло, комфорт та т.і.
у чоловіків інакше за жінок
Повага не сумісна зі зрадою, це лицеміство. Я не за мораль, але за чесність хоча б перед собою. Так, зраджую, так однієї дружини\чоловіка не достатньо з певних причин, але це мій вибір, я так хочу. Все. Оце чесно а не прикривати гімно красивим ганчірочками ’я трахаю інших, але при тому поважаю дружину\чоловіка’.
Нагайна• 23 января в 11:20
Ответ дляD_A_V
це і є малосу тєве для чоловіка- він зраджує чоловіку, а не сім´ї, родині,
а коли зраджує жінка- вона зраджує не лише чоловіку, а і всій родині, бо на неї зберігання очагу сім´ї
Зберігання родини справа двох. Тому що це пара. Тому зрада з будь якого боку це зрада як людині, так і родині. Виправдання, пояснення не відміняють факту. Як відноситися до того (терпіти, пробачати, не помічати, розлучатися), то вже окрема розмова. Зазвичай жінки більш залежні матеріально, фізично, емоційно, тому частіше пробачають, терплять.
Ответ дляНагайна
повага не сумісна зі зрадою
так
я пишу, що в чоловіка залишається повага до себе і до свого вибору дружини, родини щє колись зробленому, навіть якщо саму її вже не поважає як особистість і може зраджувати
трохи роздупліться
ніхто нічим не прикривається
так
трохи роздупліться
ніхто нічим не прикривається
Ответ дляНагайна
справа двох - таак
все інше ні
зазвичай, зрада чоловіка і зрада жінки в родині мають різні причини і різні наслідки- а от про це вам бракує досвіду розмірковувати
все інше ні
Ответ дляНагайна
справа двох - таак
все інше ні
Нагайна• 24 января в 11:06
Ответ дляD_A_V
справа двох - таак
все інше ні
Мені рочків більше ніж вам, досвіду не менше. Я приймаю життя яким воно є. Але змішувати зраду повагою при будь якому досвіді- це лицемірство, щоб прикрити диру в совісті. Бо совість обманути важко, вона все одно буде точити. І у чоловіків доречі це забавна психологічна потреба знаходити собі пояснення при яких ’зраджую, але не мудак’.
Бо бояться виглядати поганими навіть у власних очах. Це навіть смішно трохи. Яка проблема прийняти своє бажання і свій вибір вчинити так то. Але ні, починаються пошуки дивних самовиправдань. І там вже яких тіко фантазій не наслухаешся...
Наслідки від зради різні виключно тому що жінка обмежена в правах і можливостях у порівнянні з аналогічним чоловічими правами і можливостями. А в деяких країнах взагалі позбавлена того. Тому наслідки зради однакові. Як однакові наслідки поранення. Просто у чоловіка більше ресурсу припинити стосунки після зради і менше обмежуючих факторів. У жінки навпаки. Окрім того нормальних жінок більше ніж нормальних чоловіків (математично звісно ’ч’ більше, але у них значно більший % психів, залежних, злочинців, тощо). Тому чоловіки цим користуються. Але не забуваючи придумувати пояснення чому ’я не мудак, хоча зраджую’.
Ответ дляНагайна
давайте припинемо
я бачу що в вас в голові по вашим міркуванням та досвіду - не має бажання з вами надалі марнувать мій час
Ответ дляНагайна
давайте припинемо
якщо в вас буде вільний час, раджу:
якомога більше вивчайте цей світ, людей, життя та бажаю вам опанувати свої емоції, вплив гормонів щоб дати можливість розуму діяти
якщо в вас буде вільний час, раджу:
Нагайна• 24 января в 11:38
Ответ дляD_A_V
давайте припинемо
Не варто так дути губки, Ваше амплуа обіжулькі звісно вам личить і знайоме усій советчиці, але Вас не змушують відповідати. Кнопівка закрити сайт зазвичай зверху у вигляді хрестика.
Ответ дляНагайна
не повністю відправилося
я там щє писав:
якщо в вас буде багато вільного часу, то раджу вам приділяти більше уваги тому, що навкруги та всередині, вивчати людей, стосунки, почуття, біллогію, психологію та т.і.
А також бажаю опанувать свої комплекси нарощєні з часом наче товстий шар броні, також опанувать свою емоції та вплив горманальний, щоб дати можливість вашому розуму бачити та розуміти, що насправді
я там щє писав:
Нагайна• 25 января в 10:03
Ответ дляD_A_V
не повністю відправилося
я там щє писав:
Нагадую ви ж плакалися, що не можете витрачати марно на мене час. Але знову відповідаєте. Якісь ви непослідовні в своїй ’незацікавленості’ і зайнятості