Смайлик• 22 января в 05:58
Винница. 1 через 5 график у меня на вишенке. А у ВАС? что случилось вообще?
почему ужесточили?
ДаЗдраПерма• 22 января в 06:45
Ответ дляПрипоРошенная
Ну то прильоти і у Вас в області! Невже це не зрозуміло.
Куди? По аеродрому в Старконі?
Алина-1240• 22 января в 06:45
Ответ дляДаЗдраПерма
А ви бачили ті розбиті підстанції? Я ні, хоть і живу біля головної. Чудовим чином лише не страждає ЛЕП на Жешув. Та підстанція мотає мегавати на Польшу без проблем
О, прозрение🥲
ПрипоРошенная• 22 января в 06:46
Ответ дляДаЗдраПерма
Вона не одна. Атомна енергія завжди ішла на експорт, Україні було достатньо інших видів генерації.
ДаЗдраПерма• 22 января в 06:46
Ответ дляПрипоРошенная
Бачив чоловік( він військовий ,часто буває в СтарКоні), лиш я забула населені пункти.
Та до чого Старкон? Станція в Нетішин. В в старкон летить по військових обєктах
ПрипоРошенная• 22 января в 06:47
Ответ дляДаЗдраПерма
Куди? По аеродрому в Старконі?
От я і пишу, що не всі ракети по СтарКону , далеко не всі
ПрипоРошенная• 22 января в 06:47
Ответ дляДаЗдраПерма
Летить якраз на Нетишин і дуже часто
ДаЗдраПерма• 22 января в 06:48
Ответ дляПрипоРошенная
Нащо пишете оцю херню. Після останнього обстрілу у нас було світло місяць. Транслювалася електрика через ефір? А вимикати стали нічого не прилітало.
ПрипоРошенная• 22 января в 06:49
Ответ дляДаЗдраПерма
Я не знаю як у Хмельницькому, в нас на Півдні теж своя АЕС, а світла на день 4-5-6 годин після останніх прильотів
Ацетилсалициловая кислота• 22 января в 06:49
Ответ дляДаЗдраПерма
В Хмельницькому вчора люди перекрили дорогу. То результат- збільши графік обмежень з 16 год до 18. І то виключають вчасно, включають з затримкою. Наказали людей суки
Кременчук,теж саме
ПрипоРошенная• 22 января в 06:49
Ответ дляДаЗдраПерма
І в нас було, тиждень як немає
Пишущаяся• 22 января в 06:52
Ответ дляДаЗдраПерма
До чого ваш дебільний коментар? Я розказала про нашу ситуацію. Виходьте ви протестуйте. У Вінниці не має своєї генерації, а у нас є. І те ми сидимо без світла, не менше вашого
В Миколаєві є своя АЕС, сонячні та вітряні станції, але сидимо по 18-19 годин без світла щодня, бо все в загальну мережу віддаєм.
Треба і нам, мабуть, вийти, щоб нам більше давали. А те, що КР, Одеса з областю, Дніпро теж на нашій генерації, то пох, посидять без світла. Треба ж про себе передусім думати, як хмельничани, правильно ж? (Сарказм, якщо що).
ПрипоРошенная• 22 января в 06:51
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Кременчук,теж саме
Коледж , де вчиться син планують евакуювати з Кременчука, сьогодні збори. Не дуже розумію
Панна Кота• 22 января в 06:51
Ответ дляДаЗдраПерма
Удалено администрацией...
то поділитесь електроенергією, на ЗУ найдобріші люди
Панна Кота• 22 января в 06:51
Ответ дляДаЗдраПерма
напиши вже координати, може кацапи звернуть увагу на ваші заклики
ПрипоРошенная• 22 января в 06:52
Ответ дляПишущаяся
Ото ж. Ще й прильот по розподільчій недавно. Покращення чула має бути на початку лютого, як тільки зремонтують..це з пліток
ДаЗдраПерма• 22 января в 06:55
Ответ дляПишущаяся
Ну якщо тебе це влаштовує, то терпи і сиди. Але ж в Україні ще є влекватні люди крім таких
Панна Кота• 22 января в 06:55
Ответ дляПишущаяся
Удалено администрацией...
ПрипоРошенная• 22 января в 06:55
Ответ дляДаЗдраПерма
Удалено администрацией...
Щось Ви не дуже ввічливи з дописувачки, можна подумати лише у Вас погано. Знайдіть в локальні чати доаустім Бориспільського району, де і по дві три доби люди без ел.живлення були, і зараз проблеми , а скоро місяць після обстрілу, і далі аварійні відключення, тобто ніхто не щнаж коли буде світло і як довго
Пишущаяся• 22 января в 06:55
Ответ дляПрипоРошенная
Ваші слова б Богу в вуха...
ДаЗдраПерма• 22 января в 06:55
Ответ дляПанна Кота
Зовсім тю тю. Всі станції і будувались ’кацапами’. Треба їм ваші координати. Багато станцій збудовано при незалежній?
ПрипоРошенная• 22 января в 06:55
Ответ дляПишущаяся
Ваші слова б Богу в вуха...
Дуже сподіваюся.
Дюймовочка• 22 января в 06:55
Ответ дляДаЗдраПерма
Не нервуйте, присідайте
У мене за ніч на пів години дали світло, і все місто на індивідуальному опаленні, залежить від електрики, і поки нема дебілів які б дороги перекривали
ПрипоРошенная• 22 января в 06:56
Ответ дляДаЗдраПерма
Точно з Поділля? Щось Ви не альо.
Панна Кота• 22 января в 06:56
Ответ дляПрипоРошенная
Якась ботяра
ти б в перша в черзі за паспортом стояла
ДаЗдраПерма• 22 января в 06:56
Ответ дляДюймовочка
Не нервуйте, присідайте
Та чого не має?) Є. сидить без світла і терпить
Пишущаяся• 22 января в 06:57
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну не всі ж такі газди, як хмельничани, от і сидимо)
ПрипоРошенная• 22 января в 06:57
Ответ дляПанна Кота
Ще одне вилізло.
ПрипоРошенная• 22 января в 06:58
Ответ дляДаЗдраПерма
А Ви ходили?
Баба_Воля• 22 января в 07:19
Ответ дляВЫВсеВрете
И они при 16 часах отключения вышли на дорогу?
У нас по 19 часов нету. В Киеве у некоторых сутками нету. А Хмельницкий самые несчастные. Дураки совсем?
А что, 16 или, тем более 19 часов без света и тепла, это нормальные условия для жизни? Или нужно тихонько замерзать и не отсвечивает до весны, пока запах не пойдет?
Если настолько критическая ситуация, и правительство не может ничего сделать, то вариант открывать границы и пусть люди семьями решают как спасать себя от холода и темноты.