Смайлик• 2 часа назад

Винница. 1 через 5 график у меня на вишенке. А у ВАС? что случилось вообще?

почему ужесточили?
Як ухурделю• 1 час назад
Вы плохо себя вели.
Я супер-пупер• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
Вы плохо себя вели.
очень остроумно.
Василина Семеніч• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
Вы плохо себя вели.
Интересно, что тогда плохо сделали мы, если у нас 1час, через 12
Алина-1240• 1 час назад
Надо дозвониться на 1545 поругаться
ВЫВсеВрете• 1 час назад
Уже и до Винницы дошло(((
Пэрисхилтонша• 1 час назад
це перемога. працюємо далі, не зупиняємось. не на часі. треба і далі боротися
Пэрисхилтонша• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Надо дозвониться на 1545 поругаться
можно еще в очереди за хлебом поругаться, толку больше больше.
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
Вы плохо себя вели.
В Хмельницькому вчора люди перекрили дорогу. То результат- збільши графік обмежень з 16 год до 18. І то виключають вчасно, включають з затримкою. Наказали людей суки
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляПэрисхилтонша
Не бойтесь) есть толк
ВЫВсеВрете• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
И они при 16 часах отключения вышли на дорогу?
У нас по 19 часов нету. В Киеве у некоторых сутками нету. А Хмельницкий самые несчастные. Дураки совсем?
Гірчинка• 1 час назад
І тут кацапське кодло підоспіло. Вас хоч десь немає
Дюймовочка• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Та ви шо? От паскуди! І Вінницю теж наказали, от хто винен, хмільницькі бунтарі. Краще б шашлик жарили, танцювали
Гірчинка• 1 час назад
Порадниця ’поле бою’ для кацапський ботяр
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
Вы как дон кихот😂🤣везде мельницы мерещаться
Гірчинка• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Йди лікуй тиск, бо на голову дало
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
Йди лікуй тиск, бо на голову дало
😂
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
Йди лікуй тиск, бо на голову дало
Срач даже развести не умеете)) хлеб не отобьете😂
Гірчинка• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
фото
Нудно, банально😂
Гірчинка• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Нудно, банально😂
Зате правда
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
Зате правда
Ну как вам сказать) у всех она своя)) есть люди, что видения видят, так для них они тоже реальны😂
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляДюймовочка
До чого ваш дебільний коментар? Я розказала про нашу ситуацію. Виходьте ви протестуйте. У Вінниці не має своєї генерації, а у нас є. І те ми сидимо без світла, не менше вашого
фрау Гітта• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Хулі ви ліпите свій Київ. У вас прильоти, аварійна ситуація. А у нас просто його відключають. Різницю бачите? У нас сьогодні 18 годин відключень і по факту його взагалі ще більше не має. Дурний ваш коментар і голова
ПрипоРошенная• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
А то нічого що пуцикові люди намагаються влучити по АЕС? Порозбивали підстанціІ на Хмельниччини...нє?
ПрипоРошенная• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
І що що є джерело? Коли чуєте тривоги, то ж не всі ракети летять на багатостраждальна СтарКон...багато влучання по області
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляПрипоРошенная
А ви бачили ті розбиті підстанції? Я ні, хоть і живу біля головної. Чудовим чином лише не страждає ЛЕП на Жешув. Та підстанція мотає мегавати на Польшу без проблем
ПрипоРошенная• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну то прильоти і у Вас в області! Невже це не зрозуміло.
ПрипоРошенная• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Бачив чоловік( він військовий ,часто буває в СтарКоні), лиш я забула населені пункти.