Дон Пэдро• вчера в 08:28

Хто народив дитину за кордоном у вас є укр свідоцтво про народження?

Ми у жахливі ситуації. В Україні нічого немає, подалися на карти побиту у Польщі,чекати ще довго,може і рік, виїхати не можна бо не зможемо заїхати назад. Дитина народилася тут і ніколи не була в Україні. Закордонний паспорт зробили одразу після народження,довідку про громадянство теж,але свідоцтво про народження тільки польське. Тепер згідно нового закона для отримання закордонного паспорту треба ідентифікаційний податковий номер, а старий паспорт закінчується бо він на 4 роки був. Хто ще у такій ситуації?
Цукрові вишні• вчера в 08:34
Непонятно, но здорово.
Пусть поживет ребенок год без паспорта - в чем проблема?
автор Дон Пэдро • вчера в 08:36
Ответ дляЦукрові вишні
Непонятно, но здорово.
Без паспорту не отримати карту побиту,дитина буде нелегалом. Який сенс жити без паспорту,я вас не зрозуміла.
Цукрові вишні• вчера в 08:37
Ответ дляДон Пэдро
Так у ребенка есть свидетельство о рождении польское. С ним получит карту побыта
Ліплю вареники• вчера в 08:37
Його і бути не може. В Україні свідоцтво про народження видають тільки дітям народженим в Україні
автор Дон Пэдро • вчера в 08:38
Ответ дляЦукрові вишні
Там треба паспорт і дійсний.
Бутербродница• вчера в 08:38
вы были в ДП документе? что вам там сказали?
А в Консульстве что сказали?
Цукрові вишні• вчера в 08:39
Ответ дляДон Пэдро
Там треба паспорт і дійсний.
Ахаха.
Нужен паспорт гражданина другой страны для выезда за границу?)
Цукрові вишні• вчера в 08:39
Ответ дляБутербродница
А в Консульстве что сказали?
Ничего ей там не говорили. Тема бред
автор Дон Пэдро • вчера в 08:39
Ответ дляЛіплю вареники
Так,але в реєстри вносять щоб отримати код. Просто раніше код був потрібен тільки для оформлення паспорту в 14 років звичайного,а тепер і закордонного.
автор Дон Пэдро • вчера в 08:40
Ответ дляЦукрові вишні
Ахаха.
Для отримання карти побиту.
Цукрові вишні• вчера в 08:40
Ответ дляДон Пэдро
Для отримання карти побиту.
Хватит писать этот бред
Бутербродница• вчера в 08:41
Ответ дляЦукрові вишні
Ничего ей там не говорили. Тема бред
вы наверное не в Польше).
Для продления паспорта ребенку моложе 14 лет действительно нужно свидетельство о рождении.
Но я тоже не знаю, как быть, если оно не украинское
автор Дон Пэдро • вчера в 08:41
Ответ дляЦукрові вишні
Хватит писать этот бред
Який бред,ви подавалися на карту і не додавали свій паспорт? Це як?
Гитта Ягг• вчера в 08:41
Ответ дляЦукрові вишні
Непонятно, но здорово.
Так он у них уже 4 года живет. Первый паспорт заканчивает срок действия.
Цукрові вишні• вчера в 08:42
Ответ дляБутербродница
вы наверное не в Польше).
Так я об этом же. У ребенка автора есть польское свидетельство. Паспорт гражданина другой страны для выезда за границу - здесь вообще ни при чем. Это даже не паспорт гражданина, а совершенно другой документ
Бутербродница• вчера в 08:42
Ответ дляДон Пэдро
еще раз.
если вдруг вы читаете через раз.
Что вам сказали в ДП Докумкнт и в Консульстве?
автор Дон Пэдро • вчера в 08:42
Ответ дляБутербродница
еще раз.
если вдруг вы читаете через раз.
Родити код платника податків.
Ліплю вареники• вчера в 08:43
Ответ дляДон Пэдро
В консульство йдіть
автор Дон Пэдро • вчера в 08:43
Ответ дляЦукрові вишні
Паспорт громадянина якраз на карту побиту і не треба.
Цукрові вишні• вчера в 08:43
Кто не в курсе паспортов есть 3 вида: паспорт гражданина,паспорт для выезда за границу и паспорт моряка. И это 3 разных документа
Бутербродница• вчера в 08:43
Ответ дляДон Пэдро
Родити код платника податків.
и в Консульстве и в ДП так сказали?
автор Дон Пэдро • вчера в 08:44
Ответ дляЛіплю вареники
В консульство йдіть
Консульство не робить податковий код і ніяк допомогти не може
автор Дон Пэдро • вчера в 08:45
Ответ дляЦукрові вишні
Хто не в курсі,то на карту побиту не можна подаватися по паспорту громадянина України. І у дитини 3 років його бути не може.
Цукрові вишні• вчера в 08:45
Ответ дляДон Пэдро
Вы вообще понимаете зачем нужен паспорт для выезда за границу? Он нужен тому, кто в эту страну по паспорту попал, чтобы подтвердить легальное пребывание. Ваш ребенок появился на свет уже в польше, имеет польское свидетельство о рождении - и это и есть подтверждающий его легальное пребывание документ
Без QR коду• вчера в 08:46
Ответ дляДон Пэдро
Впервые слышу. Детям летом меняли паспорта, код никакой не требовали. А старшему делали в Польше ид карту, сразу там же предложили и сделать код. Вы себе накрутили проблем.
автор Дон Пэдро • вчера в 08:47
Ответ дляЦукрові вишні
Обоже,звичайно ні,свідоцтво польське не дає ніяких прав і легальне перебування теж. Легальне перебування у нього буде тільки з картою побиту.
Цукрові вишні• вчера в 08:47
Ответ дляДон Пэдро
Удалено администрацией...
автор Дон Пэдро • вчера в 08:47
Ответ дляБез QR коду
Це з грудня 2025(
Без QR коду• вчера в 08:48
Ответ дляДон Пэдро
Це з грудня 2025(
Так мы вот ид карту ходили делать в январе. В документе предложили сделать и код. Так сделайте там.
автор Дон Пэдро • вчера в 08:48
Ответ дляЦукрові вишні
Удалено администрацией...
Навіщо ви даєте поради якщо не в курсі? У вас є карта побиту і у ваших дітей?