Дон Пэдро• 22 января в 08:28
Хто народив дитину за кордоном у вас є укр свідоцтво про народження?
Ми у жахливі ситуації. В Україні нічого немає, подалися на карти побиту у Польщі,чекати ще довго,може і рік, виїхати не можна бо не зможемо заїхати назад. Дитина народилася тут і ніколи не була в Україні. Закордонний паспорт зробили одразу після народження,довідку про громадянство теж,але свідоцтво про народження тільки польське. Тепер згідно нового закона для отримання закордонного паспорту треба ідентифікаційний податковий номер, а старий паспорт закінчується бо він на 4 роки був. Хто ще у такій ситуації?
Сарафанное радио• 22 января в 10:18
Ответ дляЗавжди мало
Никто и близко такого не предлагал и это невозможно,я ездила её забирать и всеми документами и там и здесь занималась я,поэтому столкнулась с той долбаной и системой и медициной.
Про какое ´тихесенько’речь в Германии?Адова страна с такими же законами.
Тут для получения немецкого свидетельства нужно было доказать,что ни дочка,ни муж не родились именно там в той местности,чтоб не претендовать ни на что.Миллионы документов,ксерокопий,переводов,апостилей.Ага,2,чего там,10 могла сделать.
Що заважало вашій доньці зробити єдине свідоцтво про народження в консульстві? Без мільйона ксероксів? Без ’довбаної’ німецької системи?
Ліплю вареники• 22 января в 10:23
Ответ дляСарафанное радио
В якому реєстрі? Ви правда вважаєте, що в Україні є єдиний реєстр всіх свідоцтв про народження, виданих у всіх країнах світу? Ніхто в Україні не знає про свідоцтва, видані в інших країнах. Як і про паспорти, до речі. Україна не дозволяла подвійне громадянство, а половина ВРУ мала по 2-3 паспорти, та і пересічних громадян таких вистачало. То подумайте як таке можливо.
В Польщі єдиний
Ліплю вареники• 22 января в 10:25
Ответ дляАйболитная
А чому ви не можете поїхати в Україну зробити свідоцтво?
На підставі якого документу зробити свідоцтво?
Ліплю вареники• 22 января в 10:26
Ответ для12 галюцинаций
Сколько лет ребеенку?
А вы с ребенком почему не можете поехать в Украину и оформить?
А де в Україні зареєструвати народження дитини з медичним свідоцтвом іншої держави ?
Завжди мало• 22 января в 10:26
Ответ дляСарафанное радио
Не делал никто такого,не доходит?Сидели сутками и ловили даты и время,перезаписывались,ездили с грудным ребёнком в то консульство хрен знает сколько раз.Отказ,только получение немецкого.Потом ждали очередь на получение немецкого,потом апостиль на него,потом перевод на укр,потом апостиль на этот укр,справка в консульстве что граджанка Украины,потом вклейка в паспорт маме,а потом наш выезд 2е суток в Украину с ребёнком 3 месяца,,вы мне расскажите про тихесенько,легко и быстро сделали в Германии украинское и т.д.,ага.
Сарафанное радио• 22 января в 10:27
Ответ дляЛіплю вареники
В Польщі єдиний
ексепрДам час виходити з чату, бо ви зараз добалакаєтеся...
П.С. жодна країна не надасть доступ до своїх реєстрів про акти громадянського стану компетентним органам третіх держав.
Дон Пэдро
• 22 января в 10:27
Ответ для12 галюцинаций
Сколько лет ребеенку?
Бо не зможемо заїхати назад,у нас немає статусу захисту. Дитині більше 3 років.
Ліплю вареники• 22 января в 10:29
Ответ дляСарафанное радио
А хто хоче доступ?
Немає звичайно і не буде. Воно видається один раз. Я переклала і поставила апостиль. Це і буде повноцінний законний документ для України. Ну і зробила закордонний паспорт
Колись були розмови про те, що зроблять реєстр електронний народжених за кордоном в дії, але мабуть вже не зроблять
Ответ дляСарафанное радио
Я якраз розбираюся) Ваша донька могла робити українське свідоцтво про народження, а не німецьке. Могла (тихеееенько) взяти дублікат довідки з госпіталю і зробити два.
У моїх дітей, народжених за кордоном , українські свідоцтва про народження, видані консульствами.
Ви пробували записатися в те консульство? Я пробувала в Берліні. То тре а мати купу вільного часу і залізні нерви:)
А шо сталося?• 22 января в 10:37
Ответ дляЩось не спиться
Консульство не робить код. Почитайте коментарі під цим постом.
Не робить. Робить свідоцтво. А код вже в дії зробити по є малятко. Якщо не пізно звісно
Дон Пэдро
• 22 января в 10:38
Ответ дляА шо сталося?
Консульство відмовило у другому свідоцтві.
Дон Пэдро
• 22 января в 10:38
Ответ дляAnnaOst
За кодом будете в Україну їхати?
АБВГДэшница• 22 января в 10:39
Может можно сделать в консульстве доверенность на человека в Украине, чтобы он сходил в загс и оформил украинское свидетельство?
Дон Пэдро
• 22 января в 10:39
Ответ дляА шо сталося?
Не можна виїжджати тільки коли буде децизія. Зараз можна
А заїхати як,на підставі чого?) Виїхати не проблема взагалі.
Ліплю вареники• 22 января в 10:39
Ответ дляСарафанное радио
Прочитала деякі ваші коментарі
Ви ексепрД рівня профі в реєстрації
Сарафанное радио• 22 января в 10:40
Ответ дляЗавжди мало
Як людина, що оформляла свідоцтва про народження дитини за кордоном, не вірю. Вам консул відмовив взяти пакет документів на виготовлення свідоцтва? Просто не взяв документи? У такому випадку просите надати письмову відмову із зазначенням причини відмови. Чи вам просто рекомендували звернутися до німців, бо це ’швидше’? Або ви й взагалі не ходили у те консульство за свідоцтвом.
Посадова особа ніколи не піде на те, щоб вам відмовити у послузі, якщо ви надаєте повний пакет документів. Бо за вашою скаргою може втратити роботу. Послуга з видачі свідоцтва про народження передбачена, ваша донька мала повне право його замовити і отримати. Чому вона ним не скористалася - питання до неї.
Ліплю вареники• 22 января в 10:41
Ответ дляАБВГДэшница
В Україні в ’загс ’ з яким лікарським
( документном з пологового) сходити?
АБВГДэшница• 22 января в 10:42
Ответ дляЛіплю вареники
В Україні в ’загс ’ з яким лікарським
( документном з пологового) сходити?
Нет, с польским свидетельством. И за индификационным номером чтобы человек с доверенностью сходил.
Дон Пэдро
• 22 января в 10:42
Ответ дляСарафанное радио
Це,мабуть,треба було робити до отримання іноземного. Я такого не знала,наприклад. Ну і до цього моменту проблем не було. А тепер своя ж держава створила проблеми(
Сарафанное радио• 22 января в 10:42
Ответ дляAnnaOst
Оформлення свідоцтв про народження йде поза чергою і навіть без вимоги резерву для чоловіків (якщо мати не громадянка Україні). Вам достатньо було написати на електронну пошту консульського відділу.
Ліплю вареники• 22 января в 10:45
Ответ дляАБВГДэшница
В Україні відколи реєструють народження дітей по польських ( чи будь яких інших держав) документах з клінік?
Дон Пэдро
• 22 января в 10:43
Ответ дляAnnaOst
Ні звичайно. Навіщо він вам?
Бо наступний паспорт закордонний без нього не зроблять.
Мотористка• 22 января в 10:47
Ответ дляДон Пэдро
У мене ще є півтора роки до закінчення дії її паспорту. Буде видно. Я влітку все одно збиралася в Україну з іншої причини, заодно значить і код зроблю
Сарафанное радио• 22 января в 10:51
Ответ дляДон Пэдро
Так, за законом друге свідоцтво не можна робити. Треба було його робити зразу після народження дитини, не показуючи польське. Або взагалі замовляти лише українське, щоб полегшити бюрократичні питання.
Але я все одно не розумію проблеми, бо ви замовили довідку про реєстрацію дитини громадянином України. Вона видається після внесення дитини до реєстру. Чому ваша дитина не може отримати іпн? І чи вимагає наше консульство іпн дитині? Напишіть на електронну адресу МЗС звернення, щоб письмово надали роз´яснення. Ви не зобов´язані їхати до України, щоб зробити документ, який потрібно подати в консульство. То який перелік документів вони вимагають у вашій ситуації, і якщо дійсно потрібен іпн, то як ви можете його оформити на дитину за кордоном? Ще виясніть таке питання як відмова за релігійними переконаннями. Якщо нема можливості його оформити - може є сенс відмовитися від його виготовлення для дитини за релігійними переконаннями?
Панікувати рано. Таких людей як ви зараз сотні тисяч, вони не можуть лишити дітей без документів.
Завжди мало• 22 января в 11:05
Ответ дляСарафанное радио
Боже,яке ти грамотне.Какие скарги от беженцев?
Я пишу,что были в том консульстве миллион раз и документами занималась лично,а она мне пишет,або не ходили,не вирю,не скористалась донька и т.д.
Икспердка,твою ж дивизию.Это я не верю в твою брехню.Выходи из чата,знаток всесущий.У немцев и ’швидше’?Ага,размечталась.Я ж говорю,кто не столкнулся с этим будет сидеть и рассказывать о прелестях заграничной жизни и получении там услуг.
Не пиши мне ересь,я знаю,как многие умеют приукрасить и брехать.Особенно вот такие.
Сарафанное радио• 22 января в 12:16
Ответ дляЗавжди мало
Звичайна скарга, спочатку на посла, а потім на МЗС у Київ. Але до МЗС не дійшло б, все на рівні посла закінчилося б. Бо посадова особа не має права відмовити громадянину України у наданні послуги. Але ви її навіть не просили, це очевидно з ваших відповідей.
Ноунэйм• 22 января в 12:55
Два разных посольства
В одном из них указано ИНН (за наявності)
Дп документ Варшава - за наявності
Ноунэйм• 22 января в 12:55
Ответ дляДон Пэдро
Так,це нові правила з грудня 2025
Сожете дать ссылку на новые правила?