Дон Пэдро• 22 января в 08:28

Хто народив дитину за кордоном у вас є укр свідоцтво про народження?

Ми у жахливі ситуації. В Україні нічого немає, подалися на карти побиту у Польщі,чекати ще довго,може і рік, виїхати не можна бо не зможемо заїхати назад. Дитина народилася тут і ніколи не була в Україні. Закордонний паспорт зробили одразу після народження,довідку про громадянство теж,але свідоцтво про народження тільки польське. Тепер згідно нового закона для отримання закордонного паспорту треба ідентифікаційний податковий номер, а старий паспорт закінчується бо він на 4 роки був. Хто ще у такій ситуації?
Одна_на_всей_планете• 22 января в 17:00
Ответ дляДон Пэдро
Нічого не намішано, по справці можна було взяти тільки перший паспорт і ми його взяли, тепер не можна другий,з грудня 2025 треба код.
Перепрошую,неуважно прочитала і спершу не зрозуміла, що дитина не новонароджена, а це вже інший паспорт. Так, мабуть тоді, як потеплішає і дай Боже налагодиться зі світлом, їхати в Україну і робити..
автор Дон Пэдро • 22 января в 17:10
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Зрозуміло, що дитина не може виїхати. Автор сама також не може виїхати? А дитину залишити з кимось з родичів.
Я заїхати не зможу назад, виїхати можуть усі,Польща не тримає)
ПоЗиТиВнАя• 22 января в 17:29
В Консульство идите, они должны выдать свидетельство.
ЗабежАЛОЧКА• 22 января в 17:30
Ответ дляДон Пэдро
А чому не можете заїхати назад? Ви ж в Польщі офіційно, нічого не порушували? Яка причина, що Польща не пустить?
автор Дон Пэдро • 22 января в 17:37
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Бо треба або візу, або статус захисту або дні безвізу або карту побиту. У мене нічого немає, чекаю карту побиту вже більше ніж півроку,можна ще рік чекати, жити можна,виїхати ні.
Борщик• 22 января в 17:45
Ответ дляДон Пэдро
Без паспорту не отримати карту побиту,дитина буде нелегалом. Який сенс жити без паспорту,я вас не зрозуміла.
Зробіть через дію. Це дитині 1 річнійчи кому?
автор Дон Пэдро • 22 января в 17:46
Ответ дляБорщик
У дію треба вводити номер свідоцтва про народження, формат польського інший і дитині 3.5
Тримбулька• 22 января в 18:16
вы были в консульстве? они могут принять документы для оформления ИНН. Либо в консульстве можно сделать доверенность на кого-то в Украине и доверенное лицо обратится в налоговую и сделают ИНН
что в консульстве вам сказали?
ЗабежАЛОЧКА• 22 января в 18:51
Ответ дляДон Пэдро
А продовжити діючий паспорт дитини в консульстві/посольстві неможливо?
75В• 22 января в 19:02
Ответ дляДон Пэдро
Ну тогда просто ждите свою карту побыту. Получаете её, едете во Львов, бегом делаете инн, возвращаетесь с ним, делаете ребёнку загран по срочному и забираете его карту побыту.
В лом, понимаю. Но не безысходная же катастрофа
Сусідка знизу• 22 января в 19:12
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я вам уже написала, автор не выездная из Польши.
автор Дон Пэдро • 22 января в 19:16
Ответ для75В
Йому не дадуть карту з недійсним паспортом,це негативна децизія і депортація. Те що він дитина не дає ніяких більших прав.
автор Дон Пэдро • 22 января в 19:18
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Продовження було скасовано у жовтні 2025,більше так не можна
-Ань-• 22 января в 22:03
Ответ дляДон Пэдро
Так,але в реєстри вносять щоб отримати код. Просто раніше код був потрібен тільки для оформлення паспорту в 14 років звичайного,а тепер і закордонного.
Ні новонароджений, ні 14-річний не є платниками податків. Потрібність коду сильно перебільшена бажаючими заносити вас в реєстри.
Навіть дорослі люди живуть без коду.
Ноунэйм• 22 января в 22:32
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Автору не нужен ИНН, если она не оформляет одновременно внутренний и загранпаспорт.
Ноунэйм• 22 января в 22:33
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Нет с октября
заварний look• 22 января в 22:58
Ці всі питання вирішуються через консульство. Я дивилась на сайті українського консульства в Іспанії, але, думаю, в Польщі правила ті самі. Ви не єдина народили дитину закордоном, я вас запевняю. Просто приділить час і почитайте уважно, апостилюйте ваше польське свідоцтво про народження, перекладіть його на українську (легалізований переклад, звичайно) і звертайтесь до консульства. Чомусь в мене враження, що ви з українським консульством не спілкувались
автор Дон Пэдро • 22 января в 23:13
Ответ длязаварний look
Дитині 3.5 роки,у нас є і переклад присяжний і довідка про громадянство із консульства і паспорт закордонний із консульства який закінчується восени, другий паспорт у консульстві дадуть тільки з іпн. Чи ви думаєте моя дитина 3.5 років живе без документів?) Він уже півсвіту облетів)
заварний look• 22 января в 23:15
Ответ дляДон Пэдро
Тоды в чому проблема? Замовте через консульство податковий номер для дитини і після його отримання оформлюйте новий закордонний паспорт
автор Дон Пэдро • 22 января в 23:18
Ответ длязаварний look
Консульство цього не робить,а дп документ не робить без укр свідоцтва про народження
заварний look• 22 января в 23:19
Тут чітко написано, що мають подати батькі неповнолітньої дитини до консульства для замовлення ідентифікаційного коду, в тому числі у випадку наявності свідоцтва про народження, отриманого в іншій державі
автор Дон Пэдро • 22 января в 23:24
Ответ длязаварний look
Польща не Іспанія.
75В• 23 января в 00:24
Ответ дляДон Пэдро
В смысле, не дадут? Вы же на неё уже подали, с действительным паспортом? Почему не забрать сначала вашу, обновить ребёнку паспорт и получить его?
Ноунэйм• 23 января в 00:49
Ответ дляДон Пэдро
Польща не Іспанія.
Правила для всех посольств одинаковые.
Ноунэйм• 23 января в 00:50
Ответ длязаварний look
+100500, никуда не ходила
Начиталась бреда и мусолит его 6-ую страницу