Дон Пэдро• 22 января в 08:28

Хто народив дитину за кордоном у вас є укр свідоцтво про народження?

Ми у жахливі ситуації. В Україні нічого немає, подалися на карти побиту у Польщі,чекати ще довго,може і рік, виїхати не можна бо не зможемо заїхати назад. Дитина народилася тут і ніколи не була в Україні. Закордонний паспорт зробили одразу після народження,довідку про громадянство теж,але свідоцтво про народження тільки польське. Тепер згідно нового закона для отримання закордонного паспорту треба ідентифікаційний податковий номер, а старий паспорт закінчується бо він на 4 роки був. Хто ще у такій ситуації?
автор Дон Пэдро • 22 января в 08:48
Ответ дляБутербродница
и в Консульстве и в ДП так сказали?
Так,це нові правила з грудня 2025
Цукрові вишні• 22 января в 08:49
Ответ дляДон Пэдро
Навіщо ви даєте поради якщо не в курсі? У вас є карта побиту і у ваших дітей?
У вас с логикой вообще как? Сотни тысяч украинцев в польше без карты побыта - нелегалы?
автор Дон Пэдро • 22 января в 08:50
Ответ дляЦукрові вишні
До березня 2026 модна посидіти. У нас немає статусу захисту і так,ми будемо нелегалами і дитина не зможе отримати карту на яку ми подалися,а значить,не зможе нікуди виїхати,бо не зможе заїхати назад і не йтиме час який зараховується на громадянство.
автор Дон Пэдро • 22 января в 08:52
Ответ дляБез QR коду
Так мы вот ид карту ходили делать в январе. В документе предложили сделать и код. Так сделайте там.
У вас українське свідоцтво про народження,ви є в реєстрах,а ми ні
Цукрові вишні• 22 января в 08:52
Ответ дляДон Пэдро
Я не буду ваш бред больше читать. Вам уже сказали - в консульство идите и решайте там вопрос. Вы там точно не были
Бутербродница• 22 января в 08:52
Ответ дляЦукрові вишні
Удалено администрацией...
Сарафанное радио• 22 января в 08:52
Ответ дляЛіплю вареники
Його і бути не може. В Україні свідоцтво про народження видають тільки дітям народженим в Україні
Місцеві екперди заходять в чат.
автор Дон Пэдро • 22 января в 08:53
Ответ дляЦукрові вишні
Вам вже і без мене написали що ви не в курсі. Навіщо тоді давати поради.
Бутербродница• 22 января в 08:53
Ответ дляДон Пэдро
сьездите в Украину и в любой налоговой сделайте ребенку инн
автор Дон Пэдро • 22 января в 08:54
Ответ дляБутербродница
А як я заїду назад? Ні у мене ні у дитини немає статусу укр, подалися на карту влітку,ще навіть на відбитки не запрошували.
ol_kin• 22 января в 08:55
Ответ дляЦукрові вишні
Вы вообще понимаете зачем нужен паспорт для выезда за границу? Он нужен тому, кто в эту страну по паспорту попал, чтобы подтвердить легальное пребывание. Ваш ребенок появился на свет уже в польше, имеет польское свидетельство о рождении - и это и есть подтверждающий его легальное пребывание документ
Ні, ви помиляєтеся. У Польщі як і в більшості інших європейських країн народження в країні не дає зразу громадянство. Дитина автора громадянин України, але цей статус потрібно набути в консульстві. В Німеччині для цього потрібно робити апостиль на німецько свідоцтво і потім їхати в консульство України підтверджувати громадянство. А свідоцтво про народження іншої країни не надає ніяких привілей, дитина лишається біженцем для цієї країни і повинні батьки отримувати документи для продовження цього статусу, як і дорослим.
Сарафанное радио• 22 января в 08:57
Ответ дляЦукрові вишні
Кто не в курсе паспортов есть 3 вида: паспорт гражданина,паспорт для выезда за границу и паспорт моряка. И это 3 разных документа
А службовий і дипломатичний куди ви поділи ?
ol_kin• 22 января в 08:58
Ответ дляЦукрові вишні
У вас не тільки з логікою проблеми, у більшості цих людей є або карта побиту, або польський Песель інакше вони нелегали. Для перебування у якійсь країні потрібно мати дозвіл від цієї країни для проживання, навіть якщо тікали від війни. Ви якась дуже ’’не гостра’’ що пишите таку маячню.
Сарафанное радио• 22 января в 09:00
Ответ дляДон Пэдро
Напишіть чітко у чому проблема? Ви не можете зробити ідентифікаційний код? Чому?
ol_kin• 22 января в 09:06
Ответ дляСарафанное радио
Тому що вони за кордоном і там зробити його дитині це проблема, тому що у дитини немає українського свідоцтва про народження.
Ліплю вареники• 22 января в 09:06
Ответ дляСарафанное радио
Місцеві екперди заходять в чат.
А потім така еспердка прибігає в Україні в Цнап чи врацс і вимагає зареєструвати її дитину і видати свідоцтво
А шо сталося?• 22 января в 09:08
Ответ дляЦукрові вишні
Ахаха.
Нужен паспорт гражданина другой страны для выезда за границу?)
А кто гражданин другой страны? У украинцев родился поляк или о чем вы?
Сарафанное радио• 22 января в 09:08
Ответ дляЛіплю вареники
Свідоцтво про народження видається один раз. Розумні люди з громадянством України роблять його двічі: раз в країні народження (якщо це можливо, звісно) і раз в консульстві. Щоб уникнути потім отаких проблем.
Консульства видають свідоцтва про народження, у них є така послуга. Для дітей, народжених у країні перебування консульства.
Вам краще не давати поради у тому, у чому ви явно не компетентна.
А шо сталося?• 22 января в 09:10
Автор. Пока вы не получили побыта у вас активный статус укр и мобыватель. Оставляете ребенка с мужем или берете с собой, едете во Львов и регистрируете ребенка, получаете идентификационный код. Это делайте сейчас пока у вас на руках действующий паспорт. И сразу паспорт делайте ребенку новый в ДП документ, это быстро.
Сарафанное радио• 22 января в 09:12
Ответ дляol_kin
А як пов´язане свідоцтво про народження і ІПН?
Його видає податкова, не консульство
Як взагалі його можна зробити за кордоном? ДП документ є далеко не скрізь. На сайті посольства я і досі бачу інформацію про перелік документів на виготовлення паспорту дитині ’іпн за наявності’, тобто необов´язково.
В Україні іпн точно видавали незалежно від місця народження і громадянства. Якщо іноземець купував в Україні нерухомість, наприклад, йому відкривали іпн у податковій по паспорту іншої країни. Зараз з цим виникли проблеми?
Цукрові вишні• 22 января в 09:14
Ответ дляol_kin
Конечно должны. Свидетельство подтверждает легальное пребывание в польше
Завжди мало• 22 января в 09:15
Ответ дляСарафанное радио
Да что вы говорите.Дочка родила в Германии,никакого украинского свидетельства у ребёнка не будет.
По вклейке в своём паспорте вывозила ребёнка в Украину(сейчас и это уже невозможно),через 100 кругов ада сделали укр.закордонный,и только потом полностью легализировала уже в Германии со всеми страховками,прописками,социалами,врачами и т.д.Не пишите то,с чем не сталкивались и не разбираетесь.
Ліплю вареники• 22 января в 09:16
Ответ дляСарафанное радио
Народження дитини реєструється один раз.
На підставі лікарського Свідоцтва про народження.
Ліплю вареники• 22 января в 09:17
Ответ дляСарафанное радио
Факт народження дитини реєструється лише один раз. Якщо дитина народилася за кордоном, реєстрація здійснюється або в місцевих органах (потім потрібен апостиль і переклад для України), або в українській консульській установі (видають українське свідоцтво). Повторна реєстрація в Україні не дозволяється.
Основні аспекти:
Місце реєстрації: Рекомендується зареєструвати дитину в консульстві України (це швидше для отримання документів), або в місцевих органах іноземної держави.
Терміни: Подати заяву про реєстрацію слід невідкладно, але не пізніше одного місяця з дня народження.
Документи: Якщо видано іноземне свідоцтво, його необхідно легалізувати (апостиль) та перекласти українською мовою для використання в Україні.
Дія: Додати іноземне свідоцтво про народження в застосунок «Дія» неможливо.
Після реєстрації в консульстві свідоцтво є дійсним на території України.
✅ Памʼятайте ✅ Факт народження дитини реєструється тільки ...
19 мар. 2024 г. — ✅ Памʼятайте ✅ Факт народження дитини реєструється тільки один раз. Тож, якщо дитина зареєстрована за кордоном в українських дипломатичних установах, свідоцтво ...

Facebook

Народження дитини за кордоном: як зареєструвати малюка та ...
2 янв. 2023 г. — Зареєструвати народження дитини можна лише у консульстві. Там проводиться і визначення його походження і присвоєнням прізвища, імені та по батькові. Заяву про р...

Visit Ukraine

Як отримати внести у ДІЮ дитину громадянина України народжену ...
27 июн. 2025 г. — Додати в ДІЮ свідоцтво видане за кордоном, на жаль, не вдасться, адже реєструвати народження дитини двічі не дозволяється. Якщо Ви плануєте використовувати іноз...
Первоклашка Я• 22 января в 09:19
Автор, якщо коротко, то потрібно:
Звернутися до консульства, подати документи про народження дитини (апостильоване свідоцтво) і заяву про внесення відомостей про народження дитини до єдиного реєстру народжень, внаслідок цих дій отримаєте Свідоцтво про народження
Потім із свідоцтвом можна отримати ідентифікаційний код, або уповноважити на це особу, яка перебуває в Україні, наприклад, адвоката
Сарафанное радио• 22 января в 09:19
Ответ дляЗавжди мало
Я якраз розбираюся) Ваша донька могла робити українське свідоцтво про народження, а не німецьке. Могла (тихеееенько) взяти дублікат довідки з госпіталю і зробити два.
У моїх дітей, народжених за кордоном , українські свідоцтва про народження, видані консульствами.
Сарафанное радио• 22 января в 09:21
Ответ дляЛіплю вареники
Що таке ’лікарське свідоцтво про народження’? :) Є довідка з госпіталю про перебування матері. Її ви можете взяти двічі (інколи довідки губляться, так буває).
Ліплю вареники• 22 января в 09:23
Ответ дляСарафанное радио
Можете але Факт реєстрація може бути тільки один раз.
Сарафанное радио• 22 января в 09:24
Ответ дляЛіплю вареники
Основні аспекти:

Facebook

Visit Ukraine

Мені ви для чого це пишите ? Я і так це знаю. Це ж ви там зверху розписалися про ’українські свідоцтва про народження лише народженим в Україні’. А тепер вже і не в Україні можна)
Офіційно свідоцтво про народження видається раз, я так вище і писала. В українських реаліях значно полегшить життя українське свідоцтво про народження. Чи можете ви його отримати після отримання іноземного ? Можете,якщо не будете махати перед консулом іноземним і принесете довідку з госпіталя.
Ліплю вареники• 22 января в 09:26
Ответ дляСарафанное радио
Не можете. В реєстрі вже є реєстрація і повторної бути не може.