Скоро_вчера• 22 января в 11:34
Повышеная тревожность у ребенка 8лет. Что вам назначали?
Что вам назначали в похожей ситуации? Вскакивает ночью, что то ему кажется, страшно. Мама не такая.. к врачу записаны уже, поэтому интересуюсь больше для информации и если будет хуже раньше. Спасибо кто отпишется.
Говорю-балакаю• 22 января в 16:50
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я уже писала выше, психотерапевт в больнице Павлова и препараты рецептурные.
Кстати, про тревожность родителей педиатр верно подметила, потому что дети считывают прежде всего нас. Ну в моем случае лечили нас обоих, а потом я ликвидировала корень тревожности ( были плохие отношения с мужем и я забрала ребенка и ушла)
Со временем постепенно мы оба успокоились с ребенком, тики прошли
Спасибо. Оно может и верно, но по ее мнению это просто на проблема, типа тики и тики, такая нервная система. Не могу добиться направления к узкому специалисту
Всюди влазю• 23 января в 17:10
Ответ дляСкоро_вчера
Так. Він каже що бачить перед собою все велике. Таке було. Не мене а наприклад подивився мультик і потім бачить цих героїв коли засинає але збільшеними. Вірусні.. можливо. Він кашляв 2 тижні але вже пройшло і темп не було. Тому лікували як аденоїди що для нього є звичайним.
А про що говорить оце збільшення образів чи зменшення? У себе пам´ятаю тільки в період температури високої. Але у нього не було. Дякую що написали!
Швидше за все це AIWS (Синдром Аліси в країні див).
Цей синдром не дуже досліджений. Він не страшний. Частіше за все у дітей він провокується вірусною інфекцією. Може пройти самостійно протягом певного часу. В моїй країні (Німеччина) є протокол лікування: ібупрофен (дозування 10 мг помножити на кг маси дитини) на ніч, протягом 14 днів.
Але!!!
Обов´язково диференційний діагноз у толкового невролога чи психіатра. Потрібно зробити електроенцефалограму, бо в дууууже поодиночних випадках така мозкова активність може бути ознакою епілепсії.
Ще хочу сказати, що статистика показує, що діти у яких був AIWS, в дорослому віці можуть страждати мігренями.
Доречі, ви написали, що при температурі в дитинстві таке було. Чи буває у вас зараз мігрень?
Але!!!
Скоро_вчера
• 23 января в 19:26
Ответ дляВсюди влазю
Але!!!
У мене таке було не в дитинстві. Буває таке коли висока температура. Як не можу побачити предмет реального розміру перед собою. Ні у мене немає мігрені. Голова поки не турбувала.