Магиня• 22 января в 15:37
Чим ваш чоловік харчується на роботі?
Рожева юбка• 22 января в 16:23
Ответ дляМагиня
Легко сказати, а якщо перша страва, або щось приготовано на один прийом їжі?!
Ну, доводиться готовить не на один прийом.
Я завжли в роздумах що мені купить, дістати з морозилки, замаринувать, приготовить.
Попа как у Кардашьян• 22 января в 16:44
Заказывает доставку или ест то что я принесу ему со своей работы, если ему это подходит
тяжкаялюдина• 22 января в 16:50
Ответ дляИванка Бур
Не їсть на роботі. Снідає перед роботою і десь о восьмій вечеряє.
Жесть, и вам пофиг, что там ЖКТ уже страдает?
тяжкаялюдина• 22 января в 16:53
Ответ дляРожева юбка
Зараз працює недалеко і приїзджає на обід.
Але мені треба забезпечити йому сніданок, обід і вечерю.
Якби до мене прийшла фея і попросила лиш одгу функцію на все життя перекласти на когось, то це була б готовка. Однозначно!
Та ну, я бы уборку выбрала)
Рожева юбка• 22 января в 16:54
Ответ длятяжкаялюдина
Та ну, я бы уборку выбрала)
О ні, прибирать менше треба все ж
Додекаэдр• 22 января в 16:56
Ви не працюєте? Він не може приготувати? На обід картоплю/макарони/кашу+огірок/помідор+котлета/відбивна.
Бабця в мештах• 22 января в 16:56
Ответ дляРожева юбка
ви не работаете?
Дрібка щастя• 22 января в 16:58
Ответ дляМагиня
Он у вас первый раз на работу идёт?
Рожева юбка• 22 января в 16:58
Ответ дляБабця в мештах
ви не работаете?
Багато жінок і працюють, і готують. Чи це новина?
Рожева юбка• 22 января в 16:59
Ответ дляБабця в мештах
доход мужа в разы больше?
Звичайно.
І що?
Якби був рівний ви думаєте я би перестала його годувать?
І що?
Бабця в мештах• 22 января в 17:00
Ответ дляРожева юбка
мир поменялся, а вы до сих пор в рабстве, вот что удивляет...
Кастрюлька• 22 января в 17:00
Ответ дляМагиня
гречку відварити 15хв, сосиску дали, обід готовий
Бабця в мештах• 22 января в 17:01
Ответ дляРожева юбка
Звичайно.
І що?
я ничего не думаю, это ваша жизнь, что хотите, то и делайте...
Дрібка щастя• 22 января в 17:01
Девочки,если мужья до фига зарабатывают, то пусть в кафе/ресторанах обедают, но при обычных доходах тратить дикие деньги на обеды, чтобы не давать ему их с собой - маразм!
Рожева юбка• 22 января в 17:01
Ответ дляБабця в мештах
Я знаю що він сам не приготує так щоб нормально харчуватись. То чого це зветься рабством?
Велике досягнення сучасності похерить що їсть твоя сім´я
Бабця в мештах• 22 января в 17:02
Ответ дляРожева юбка
он инвалид? или ему 5 лет?
Дрібка щастя• 22 января в 17:02
Ответ дляРожева юбка
Одна знакомая так выпендривалась - мужу ничего не собирала на 12 часов работы, типа он не маленький, он годами себе булки покупал, допокупался до рака кишечника.....
Рожева юбка• 22 января в 17:04
Ответ дляБабця в мештах
он инвалид? или ему 5 лет?
Ні, він просто зайнята і втомлена людина, його вистачить на яєшню, сосиску і помідор. Як і більшість чоловіків. Я не хочу, щоб він ласти склеїв завчасно. Мені треба чоловік, а дітям батько.
Але сучасних як ви кажете жінок, то мало хвилює.
Я знала на що йшла, коли заміж виходила
Пешеходик• 22 января в 17:05
Ответ дляДрібка щастя
Какая бредятина…
Он и есть не маленький и не недееспособный. Кто ему не давал себе готовить?
Заняться что ли совсем нечем, питомцев каких-то недоделанных из мужиков сделали. Тамагочи.🤣
Рожева юбка• 22 января в 17:06
Ответ дляДрібка щастя
У мого тоже слабке жкт, то ж я аже знаю всі ці приколи. Якщо будуть перекуси сухом´чтки на регулярній основі, то кранти йому
Иванка Бур• 22 января в 17:11
Ответ длятяжкаялюдина
Що значить мені пофіг, якщо він не хоче, мені насильно запихувати?
Додекаэдр• 22 января в 17:26
Ответ дляРожева юбка
Тобто ще йому окремо від інших прийомів? Вау.
Додекаэдр• 22 января в 17:27
Ответ дляДрібка щастя
А ваш вміє готувати?
Тро Нью-Йорку• 22 января в 18:17
Ответ дляМагиня
В чоловіка майже всі співробітники беруть судки з дому, може раз в тиждень-два, щось купують, це жесть, кожен день головний біль, що не вечерю, так ще й на обід.
А,то вам готувати.Бо в нас готують всі домочадці,хто перший прийшов в більшості або по черзі.То я з цим не парюся.Я рано виходжу на роботу,то готую собі і пішла.Є
Завжди напівфабрикати з Галі багато різних.Край,то щось звідти готують.А так,то каша 5 хв вариться і яйця теж.