Магиня• 22 января в 15:37

Чим ваш чоловік харчується на роботі?

СкокоМнеДадите• 22 января в 15:37
сама не знаю

Відповів всім• 22 января в 15:38
Покупает обед в кафе
Иванка Бур• 22 января в 15:38
Не їсть на роботі. Снідає перед роботою і десь о восьмій вечеряє.
Додекаэдр• 22 января в 15:38
Щось готує з колегами А у відрядженні то сухпай.
Сегодня я не я• 22 января в 15:38
Берет обед из дому. Иногда ходит с коллегами на ланч, но это дорого для желудка получается.
Санта Барбара• 22 января в 15:42
Сейчас из дома работает, а когда в офисе был то или заказывали доставку, ходили в кафе или из дому брал.
Ласую колобками• 22 января в 15:42
Ходит в столовую и сделал меня счастливой в отсутвии судочков
Блондинка в Законе• 22 января в 15:43
Ходят в рестик на бизнес ланч с сотрудниками и сотрудницами
Кастрюлька• 22 января в 15:44
Бере сам собі на роботу судочок, їсть все що є вдома

Дрібка щастя• 22 января в 15:44
Я кладу ему бокс с едой.
Блондинка в Законе• 22 января в 15:45
Ответ дляСкокоМнеДадите
сама не знаю
Почему?
СкокоМнеДадите• 22 января в 15:45
Ответ дляБлондинка в Законе
Почему?
на передке - воюет
питаются чем придется
Блондинка в Законе• 22 января в 15:46
Ответ дляСкокоМнеДадите
на передке - воюет
питаются чем придется
Ох....тогда ясно...сил вам
СкокоМнеДадите• 22 января в 15:46
Ответ дляБлондинка в Законе
Ох....тогда ясно...сил вам
все будет хорошо
дай бог
спасибо
Пешеходик• 22 января в 15:48
Без понятия, разберется, не маленький.
Джонсонюк• 22 января в 15:48
не знаю
Примарочка• 22 января в 15:51
что в холодильнике свиснет-тем и харчуется....
Щедрик ведрик• 22 января в 15:52
Не цікавилася якось))
Некомильфо• 22 января в 15:59
його організація знаходиться в ТЦ. там повно всього.
зазвичай я можу і вдома готувати їду на обід собі і йому, але зараз такі часи, що не дуже виходить).
тому сьогодні він там сам купив собі поїсти.

жінка незаміжня• 22 января в 16:01
хз, но тушенку и сардельки, сказал, никогда есть больше не будет
Иванка Бур• 22 января в 16:04
Ответ дляКастрюлька
Я теж раніше давала судки, а тепер на роботі холодильника нема і гріти теж нема де, тому він взагалі відмовився брати обіди.
автор Магиня • 22 января в 16:07
В чоловіка майже всі співробітники беруть судки з дому, може раз в тиждень-два, щось купують, це жесть, кожен день головний біль, що не вечерю, так ще й на обід.
Иванка Бур• 22 января в 16:09
Ответ дляМагиня
Який головний біль? Поклали залишки вечері в судок, все.
автор Магиня • 22 января в 16:12
Ответ дляИванка Бур
Легко сказати, а якщо перша страва, або щось приготовано на один прийом їжі?!
Иванка Бур• 22 января в 16:13
Ответ дляМагиня
Приготуйте більше, перша страва ок, ясно, а більше в холодильнику нічого немає? Як правило є.
автор Магиня • 22 января в 16:14
Ответ дляИванка Бур
Наприклад?Крім яєць, масла і сира, творог, чи філадельфія, так це на сніданок поїсть, а на обід що візьме?
Иванка Бур• 22 января в 16:17
Ответ дляМагиня
От прямо зараз відкриваю холодильник і бачу плов, котлети, вінегрет. Супів, правда, немає, завтра зварю. Ви зовсім не готуєте? Якщо світло дві години на добу питання нема, це зрозуміло.
автор Магиня • 22 января в 16:19
Ответ дляИванка Бур
Ні, стільки не готую, щоб по 4 страви завжди в холодильнику.
Рожева юбка• 22 января в 16:20
Зараз працює недалеко і приїзджає на обід.
Але мені треба забезпечити йому сніданок, обід і вечерю.
Якби до мене прийшла фея і попросила лиш одгу функцію на все життя перекласти на когось, то це була б готовка. Однозначно!
автор Магиня • 22 января в 16:21
Ответ дляРожева юбка
💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯