Все до блиску• Изменено сегодня в 10:33

Чи я багато хочу? Щоб всі патріоти пішли воювати

Щоб всі хто жене інших, збирає по вулицях хлопців, зібрались з родинами і пішли на першу лінію фронта
Здається, що це адекватне і правильне рішення, виходячи з їх висловлювань
Кубик Рубика• сегодня в 10:32
согласна
ШобВам_КакНам• сегодня в 10:33
О, а ось і тема про тцк
Доставучая• сегодня в 10:34
Поддерживаю. Особенно патриотки и нафронтницы с Советчицы. Но никто из них не пойдёт. Жить - то хочется )
ШобВам_КакНам• сегодня в 10:34
Клепай ще, про черги
Морская свинка• сегодня в 10:34
Сама не знаю• сегодня в 10:40
Тут була така велика диванні патріоті КРІСка, котра ржала коли писали шо не буде світла опалення і води, вона сміялась і казала як ви там на Троєщині ніби не замерзаєте , цікаво де вона пропала, ось вже як отой піпець почався з морозами боекацтами вона зникла певно втікла за кордон якщо так різко перестала віщати , вона є олицетвлріння всіх таких патріотів, поки їх срака в теплі вони готові воювати чужими руками, а тільки їх клюне бац і втікли
Кубик Рубика• сегодня в 10:35
Ответ дляМорская свинка
фото
и ник ваш в тему
Морская свинка• сегодня в 10:36
Ответ дляКубик Рубика
и ник ваш в тему
ахахахха в точку)))
Первая ласточка инфляции• сегодня в 10:38
Все за,кроме этих самых ’патриотов’
В гости звали?• сегодня в 10:40
А Ваші висловлювання які, автор?
Забрала і не сказала• сегодня в 10:40
👏👏
Коплю на груди• сегодня в 10:41
І 75% (13 млн народу, на секундочку) встали і пішли за ’вошдьом племені’. Нє? Не встали і не пішли? А чого? Такі були шустрі в 19, а тут раптово затихли. Чи не патріоти? А хто тоді має йти? Незрозуміло якось.
Мюллерная• сегодня в 10:41
Ответ дляСама не знаю
Це бот вона кожен ращ пише інше, пише коли платять, то в неї накуповано екофло, що хй вистачає, то в неї будинок підключений до критичної і не вимикають. То олин син рощумово відстали йз діагнозом, тов чоловіка діабет.
Я шалунья• сегодня в 10:41
Да. Я бы тоже хотела, чтоб все патриоты пошли воевать
Голена блондинка• сегодня в 10:41
а я хочу чтобы в первую очередь туда пошли многодетные осеменители защищать свои выводки, а бездетные наоборот пусть получат отсрочку и выполняют план по повышению демографии, а не защищают чужие выводки, зачастую ценой своей жизни, а те уже план перевыполнили
Кнопус• сегодня в 10:41
Підтримую двома руками, я тільки за. Але зараз прискачуть європейські патріотки та наші українські зелененькі боти і будуть лютувати
Єдина Країна• сегодня в 10:42
Ответ дляСама не знаю
А як тут порадниця Мама Никитки зі Штатів волала ’до останнього українця’, але тільки не її дитятко Микитушка під 30 рочків, він не для війни народився)))
Рятівник Малібу• сегодня в 10:43
В першу чергу іти воювати повинні ті, хто це зобовʼязаний робити згідно освіти або наявності військового квитка і чоловіки і жінки, а потім вже патріоти
Русланка з гілки• сегодня в 10:43
Повністю підтримую. А економічний фронт, яким так люблять прикриватися диванні патріоти, якраз чудово б тримали ті, кого виловили на фронт соломіць, і ті, хто змушений ховатися від людоловів.
Кнопус• сегодня в 10:44
Ответ дляЯ шалунья
Дивно, що лише такі патріоти не хочуть воювати
Доставучая• сегодня в 10:44
Ответ дляМорская свинка
фото
Так он же говорил , что воевать не умеет и его могут убить. Да и не прокормят его в окопах )
Annalise• сегодня в 10:44
поддерживаю!!!
Леди_на_драндулете• сегодня в 10:45
З чого ви взяли що вони не пішли? Вони пішли ще в перший рік війни
Єдина Країна• сегодня в 10:45
А Лілушечка наша, патріотка із зеленими тезами ’війна повинна триватиме ще мінімум 2-3 роки’ незрозуміло. що їй заважає покинути Європу та приєднатися до лав ЗСУ?
Я шалунья• сегодня в 10:45
Ответ дляКнопус
А так всегда получается. Патриоты за границу выезжают и воюют с дивана 🤷🏻‍♀️
Доставучая• сегодня в 10:45
Ответ дляГолена блондинка
Большинство многодетных давно выехали. Никуда они не пойдут.
Доставучая• сегодня в 10:46
Ответ дляЄдина Країна
У всех депутатов и олигархов сыновья не для войны рождены. Они воюют в батальоне Монако )
Первая ласточка инфляции• сегодня в 10:46
Ответ дляЄдина Країна
Она недавно в теме про воинской учёт для юношей с шестнадцати лет отметилась.Писала,что так всегда было и так надо.А мой вопрос,стал ли Никитка ,которому уже наверняка есть шестнадцать лет, на этот учёт гордо оставила без ответа
Єдина Країна• сегодня в 10:47
Ответ дляДоставучая
звісно, навіть позеленівший Портников наголосив, що еліта не для війни)) Зелені ’аристократи’ не повинні воювати, во ж НЕ ЛОХИ
Кнопус• сегодня в 10:47
Ответ дляЯ шалунья
Мені здається тут багато таких ще й на зарплаті, є русняві але є і наші, багато бабла вливається в інфопростір щоб нас тримати в ярмі