Всюди влазю• 23 января в 11:38

Порадьте застосунок для вивчення англійської мови.

Дівчата, порадьте застосунок де гарне тренування розмовного англійського. Щоб і не дуже дорогий був, чи з якимось періодом промо версії.
Фиктивная• 23 января в 11:39
Gpt?
автор Всюди влазю • 23 января в 11:40
Ответ дляФиктивная
Gpt?
Він розмовний? Я думала там тільки писати потрібно.
Фиктивная• 23 января в 11:41
Ответ дляВсюди влазю
Ви його відкривали взагалі?) Твк, там можна розмовляти з ним хоч цілий день
ЖующаЯКонфету• 23 января в 11:43
Ответ дляФиктивная
В якій версії він розмовляє з аудіо ?
Фиктивная• 23 января в 11:44
Ответ дляЖующаЯКонфету
В якій версії він розмовляє з аудіо ?
Безкоштовній
автор Всюди влазю • 23 января в 11:50
Ответ дляФиктивная
Колись відкривала через браузер, то тільки переписка була. Саме застосунком не користувалась ніколи.
Фиктивная• 23 января в 11:51
Ответ дляВсюди влазю
Я ним користуюсь щодня. Так що пробуйте. Його можна просити щоб і помилки виправляв якщо ви не правильно формулюєте речення
Апрель Ивановна• 23 января в 12:12
Ответ дляВсюди влазю
Шедовінг вас не цікавить? Як частина мовної практики? Не застосунок, але непоганий сайт на Інсті
Гірчинка• 23 января в 12:21
Ответ дляФиктивная
Gpt?
Спасибо.
Лялькодзьоб• 23 января в 13:29
Ответ дляАпрель Ивановна
А там только английский язык?
Апрель Ивановна• 23 января в 14:22
Ответ дляЛялькодзьоб
А там только английский язык?
Так. Від носія.
ЖующаЯКонфету• 23 января в 16:08
Ответ дляФиктивная
Безкоштовній
Безкоштовний не розмовляє ))
Максимум, що він може - конвертувати аудіо в текст.
ЖующаЯКонфету• 23 января в 16:09
Ответ дляВсюди влазю
То сказки вам розповідають. Користуюсь чатоп щодня. Навіть платний такої функції як розмова (не переписка) не має.
автор Всюди влазю • 23 января в 16:12
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну так, скачала застосунок гпт і поспілкувалась. Як такого толкового діалогу немає, в більшості просто перекладає або просто якось мінімально підтримує діалог. Ну якось можна з ним трохи потренуватись, тільки треба зрозуміти його алгоритми й команди. Буду пробувати ще.
Фиктивная• 23 января в 16:29
Ответ дляЖующаЯКонфету
Безкоштовний не розмовляє ))
Ну не придумуйте. В мене розмовляє, а у вас ні?))
Фиктивная• 23 января в 16:30
Ответ дляЖующаЯКонфету
Є. Ви не вмієте користуватись
Фиктивная• 23 января в 16:31
Ответ дляВсюди влазю
Як ви його попросити так і буде вести з вами діалог. Вкажіть рівень, розгорнуті відповіді і т д
ЖующаЯКонфету• 23 января в 16:35
Ответ дляФиктивная
Підкажіть, будь ласка де саме? ) я прям заінтигована
ЖующаЯКонфету• 23 января в 16:37
Ответ дляВсюди влазю
Ну переписуватись з ним можно, як з людиною. Але аудіо розмову вести він не буде.
Фиктивная• 23 января в 17:08
Ответ дляЖующаЯКонфету
Фиктивная• 23 января в 17:12
Ответ дляЖующаЯКонфету
автор Всюди влазю • 23 января в 20:32
Ответ дляЖующаЯКонфету
Здрастє, там навіть можна обрати голос і балакати з ним на любій мові. Я от вперше скачала застосунок і одразу змогла розмовляти з ГПТ