Платье Длинное бальное• сегодня в 15:28

Після отримання довідки на звільнення з зсу

Отримали довідку на звільнення від виконання службових обовʼязків на 30 днів після проходження Влк,по влк йде на списання,категорія А.Поїхав в частину,сказали чекати там ці дні.В інтернеті пишуть що ці 30 днів потрібно бути вдома і рапорт на списання писати.Можливо хтось стикався?
Единорог помог• сегодня в 15:35
Звільнення з військової служби на виконання постанови ВЛК «Непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку» - Турбота про військовослужбовця https://share.google/SyWhr3rTe4ALtdBvd