lilul990• 23 января в 15:48

Шо насправді треба пуйлу і чого миру не буде

Ну звичайно не ваші три метра в кийові. Даже якшо він все окупує по дніпру - нафіга йому весь цей сброд ніщебродів яким треба платить пенсії і зарплати. Хоче він до того всього ше заняття санкцій і шоб європа зробила вигляд шо нічого не було. Всьо окєй. Работаєм дальше. Качаєм газ і нефть, будуєм потоки.

Воно дибілом як було, так і помре. Яка притомна людина повіре людожеру шо він не буде людожерити? Після 4 років геноциду і терору людей...
Дашенька из Киева• 23 января в 15:57
Капітан очевидність....
Reluxe• 23 января в 15:59
Трамп зробе вигляд, що повірив. Nothing personal, it´s just business.
Леска• 23 января в 16:07
Типу х.ло колись людьми переймався , таке шось пишете
Ana Fernandes• 23 января в 16:07
А как же уничтожить всех украинцев?
Калькулятор• 23 января в 16:08
’нафіга йому весь цей сброд ніщебродів яким треба платить пенсії і зарплати’

...кількість дозволів для працівників з Індії зросла до 56,5 тисяч (проти 36,2 тисяч роком раніше), а для громадян Бангладеш - у понад три рази, досягнувши 9,3 тисяч.

Крім цього, більш ніж у 2,5 рази (до 25 тисяч) зросла кількість дозволів на роботу для громадян Туркменістану, уп´ятеро (до 2,3 тисячі) для громадян Узбекистану і майже в три рази (до 263) для громадян Таджикистану. Також приблизно на 50% (до 92 тисячі) побільшало громадян Китаю, яким дозволили працювати в Росії
автор lilul990 • 23 января в 16:08
Ответ дляКалькулятор

А зарплати і пенсії в росії зросли?
Калькулятор• 23 января в 16:10
Ответ дляlilul990
А зарплати і пенсії в росії зросли?
які ще пенсії? рф потрібні дешеві гастарбайтери, вже на вчора. Українці поїдуть у Сибір та на Далекий Схід
Ana Fernandes• 23 января в 16:12
Ответ дляКалькулятор

263, это мощно
Калькулятор• 23 января в 16:18
Ответ дляAna Fernandes
263, это мощно
Це офіційні гастарбайтери, із документами. Будівництво, сільське господаство, ЖКГ у рф працює тільки завдяки неофіційним гастарбайтерам, на кожного офіційного мабуть 10 неофіційних. Доречі там і північні корейці працюють, по ним взагалі ніякої статистики
Ana Fernandes• 23 января в 16:20
Ответ дляКалькулятор
Все равно не выглядит как что-то ужасное
Калькулятор• 23 января в 16:21
Ответ дляAna Fernandes
Поїхати на ПМЖ кудись під Хабаровськ не виглядає як щось жахливе?
Манула• 23 января в 16:38
трумп вірить, цього достатньо як ми бачимо ...
Teonaa• 23 января в 19:26
Ответ дляКалькулятор
Може ввести іслам в Україні? Переманимо Іран на свій бік. І кавказ. Чечню
Калькулятор• 23 января в 19:28
Ответ дляTeonaa
Буддізм і Китай переманимо
Teonaa• 23 января в 19:38
Ответ дляКалькулятор
Буддізм і Китай переманимо
А. Да. Тоді реззоніше