Щедрик ведрик• 23 января в 18:40
Куди вступили/планують ваші діти після школи?
Поділіться досвідом. Спеціальність, вуз, країна. У чому бачите перспективи і які критерії вибору?
Сонечко• 23 января в 21:21
Закончил 12 класс, пошёл работать рабочим на завод. Ждёт призыва в армию.
Прочла комментарии - у всех вундеркинды, одни мы бестолочи.
Щедрик ведрик
• 23 января в 21:27
Ответ дляКудрі кручу сама
Так у всех же способности/наклонности/таланты разные. И обстоятельства жизненные тоже.
Музколледж после 9 класса, дальше будет консерватория. По способностям и желанию. Украина, Харьков.
Что Вам это даст, не знаю.
Ну, будь яка інформація корисна. Насправді напрямків загальних, які базуються на здібностях, я бачу 4 - гуманітарний, технічний, медичний і творчий. А от варіантів по кожному - безліч. Можливо щось випало з поля зору.
Щедрик ведрик
• 23 января в 21:30
Ответ дляСонечко
В Україні?
Скажений гудзик• 23 января в 22:38
Ответ дляСонечко
Какой 12 класс?
У тебя и детей нет, армия
Царевна_несушка• 23 января в 23:16
Донька, 1 курс, ІТ. Дивлюся, всі за кордон діти вступили чи планують... Моя інтроверт, важко переносить зміну оточення + не любить напрягатися - вчити кілька років мову якоїсь країни не схотіла свого часу. Англійська дуже гарна, але англомовну програму я б не витягла фінансово. А будь-куди вступити аби було - теж не варіант. Тому вдома вчиться, на життя не скаржиться поки.
Сонечко• 24 января в 00:23
Ответ дляСкажений гудзик
Какой 12 класс?
У тебя и детей нет, армия
В Израиле обязательное образование 12 классов. У меня 2 ребенка.