Собственно, вопрос в заголовке
Ответ дляKriskaA
Я фігєю від цього інфантилізма....Весь кідстаф в конвульсіях і істериках.
У мене завжди є запаси всього , колодязь у дворі, генератор, консерви, крупи, олія, закрутки, корма для тварин. А тут всє такіє - ой, а чіто случілось ??
Ви серьозно, чи трохи твойо - йопнуті ?
у нас навіть точно перераховані, оті ,з останнього абзацу..
чарівні створіння. їх попереджували за війну,- ржали,і розказували,що війна закінчиться, бо вони так хочуть.
їм говориш, що все може бути, не вірять, і надіються,що якось ’утрясеться’ ,певно силою думки. ( цікаво,логічне мислення у нас відмерло як рудимент, чи 95 квартал відбив навіки??
-----
Якщо он не домовляться... то ,на жаль, оті припаси можуть і пригодиться.
-----
Ответ дляЕленнн
-----
Звісно, що не домовляться. хуйло не планує залишати Україну в спокої.
Але одноклітинні, ті, що ржали над ’а то путін нападьот’ - і далі будуть вирячати баньки - ’а ні всьо так адназначна!’
Вони просто одноклітинні - і з цим треба змиритися. Питання як з ними співіснувати в одній країні, з цим елєкторатом квартальчіка...
Prodavec-b0a2• 23 января в 22:45
Ответ дляLisa_m
А кто просит? Дайте ссылку, пожалуйста, о чем речь.
Стерненко вроде тоже писал про запасы😩
Valentina shop2020• 23 января в 22:54
Ответ дляKriskaA
А, тобто це влада винна, а не кацапи ??
Влада винна і дуже
Ответ дляLv1107
Медикаменти і так повинні бути мінімум на 1-2 міс для тих, хто їх постійно вживає. І елементарний запас продуктів теж.
Если не больше, ох помню как в начале войны искала папе жизненно необходимые таблетки, у него как назло заканчивались , а в аптеках все повыгребали и завоза нет, я сколько нервов потратила, в другой город за ними ездила...
Теперь всегда все в запасах лежит
Ответ дляЧитака
думаю, що нагнітають, нічого не закупляю, раптом що, то швиденько мотніся в магазин, не закриються ж вони за 3 секунди, бо коли все починалося - набрала всього, потім викинула
Вот тоже не понимаю. Это нужно за раз разбить всю логистику: склады, дороги, транспорт, АЗС.
Ромашка -3390• 24 января в 00:40
Ответ дляOlala-25ba
киевлянам фигню в уши вливают) особо долбанутые снова за солью, туалетной бумагой и гречкой побежали
Соли в Сильпо нет)