Радостина• вчера в 22:23
Хочу вражень, кудись поїхати і розвіятися
Хочу кудись поїхати, внепланово, купити кави і просто бути за кермом, приїхати в нове місце і відпочити морально. Але ще є діти і собака, їх також треба брати із собою і веселити, а я хочу тиші і спокою. Ви ось так внепланово часто кудись виїжджаєте? Дозволяєте собі відпочивати?
Радостина
• вчера в 22:25
Ответ дляНічний дожор
Мужской стриптиз
Непогано, але на це потрібна дівчача компанія
Радостина
• вчера в 22:26
Ответ дляНічний дожор
От него решили отдохнуть?
Ні , від битовухи
.
Дон Пэдро• вчера в 22:28
Мне не интересно путешествовать (( любимый отдых - дома в кровати с едой и интернетом. В январе взяла отпуск чтою куда-то съездить- но стало лень и провалялась всю неделю в кровати))
Перемелица• вчера в 22:52
Если вы в Киеве или Житомире, съездите на день в Радомишль, посмотрите замок. Думаю, один день ваши дети, мужья и собаки справятся без вас)
Нічний дожор• вчера в 23:08
Ответ дляДон Пэдро
Денег жалко?
Нічний дожор• вчера в 23:09
Ответ дляДон Пэдро
И экофлоу есть