Маю натхнення• вчера в 22:50

Ваучер на учебу от центра занятости

кто владеет информацией, подскажите, мне как впо , работающей на 0,5 ставки, могут одобрить ваучер на обучение?
Ms. Откровенность• вчера в 23:01
Послухаю. Взагалі не знайшла чітких критеріїв, кому дають ваучер, а кому - ні. Складається враження, що суб´єктивно дає співробітник:(
автор Маю натхнення • вчера в 23:13
Ответ дляMs. Откровенность
з понеділка буду телефувати до центру .. бо я сама не зрозуміла . безробітнім незареєстрованим впо точно дають ваучер. тобто ? на які я гроші повинна жити, коли навчаюсь, якщо я не працюю і не отримую допомогу по безробіттю!??? а якщо я працюю на півставки ? щось не зрозуміло...
Синиця у спідниці• сегодня в 04:25
Если вы официально работаете, вы уже не являетесь клиентом центра занятости. Статус безработного получают при полном отсутствии работы.
Ms. Откровенность• сегодня в 08:17
Ответ дляСиниця у спідниці
Ви точно в курсі надання цих ваучерів?
Навпаки, зареєстровані безробітні не мають права на нього.

Ваучер на безкоштовне навчання для українців у 2025 році - хто може його отримати https://share.google/K9VoNxo8WVsl3Wbw3
Накладні мюслі• 2 часа назад
Там окрім написаних правил є ще зобов´язання
Їхати в підписувати договір, брати папірець про зарахування і віднести до центру, зробити це протягом пару днів, потім після кожної сесії нести доказ про здачу сесії, якщо відрахують, то кошти повинні всі відшкодувати.
Тому тут краще обирати місце навчання, де живите.
Ms. Откровенность• 2 часа назад
Ответ дляНакладні мюслі
Ну то ясно, але поки що питання вибору зво не стоїть, питання в тому, хто має право на ваучер